Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Хмельницький обласний наркологічний диспансер

Пройти спеціалізоване лікування будь-якій стадії наркотичної та алкогольної залежності можна, звернувшись до Хмельницького обласного наркологічного диспансеру. Центр оснащений сучасним обладнанням, реанімацією, комфортними палатами, тренажерним залом, двориком для прогулянок, терапевтичним відділенням і лабораторією для проведення токсикологічних та біохімічних аналізів. Для надання необхідної допомоги в будь-який час доби в клініці працює психотерапевтична служба.

Диспансер Реванш надає послуги і проводить лікування алкоголізму і наркоманії в рамках державної програми, що дозволяє зробити лікування доступним для будь-якого клієнта клініки.

Після проходження лікування на вимогу пацієнта диспансер видає довідку, яка підтверджує, що людина повністю позбулася залежності. Даний документ дозволяє пацієнтові повернути свої цивільні права і влаштуватися на роботу.

Хмельницкий областной наркологический диспансер

Послуги, що надаються

Хмельницький обласний наркологічний диспансер надає цілий спектр послуг:

 • Проводить стаціонарне лікування.
 • Знімає похмільний синдром і симптоми ломки медикаментозним способом в стаціонарних і амбулаторних умовах.
 • Проводить детоксикацію організму.
 • Надає психологічну підтримку.
 • У лікуванні використовує тільки ефективні методи лікування.
 • Проводить реабілітацію та адаптацію пацієнта в соціальному суспільстві.
 • Допомагає з працевлаштуванням.
 • Проводить профілактичні заходи щодо запобігання поновлення хвороби.
 • Ставить на облік людей, які страждають від алкоголізму та наркоманії.
 • Видає довідку про проходження лікування.
 • На прохання клієнта або його родичів наркологічний центр допомагає знайти більш відповідну клініку для лікування: ближче до будинку, в іншому місті.

Після лікування в наркологічному диспансері ризик виникнення рецидиву мінімальний, так як фахівці працюють не тільки над усуненням фізичної, а й психологічної залежності від наркотиків і спиртного.

Етапи і методи лікування

Для комфортного перебування в клініці лікування проводиться в кілька етапів:

 • Після надходження в центр пацієнтові знімають ломку за допомогою медикаментів і надають психологічну допомогу. Також проводиться очищення організму від токсинів, що накопичилися в організмі внаслідок вживання наркотиків і спиртного.
 • Хворого знайомлять з іншими пацієнтами клініки, мотивують на одужання і проводять повне обстеження організму на виявлення набутих захворювань. Лікування призначається індивідуально.
 • З пацієнтом активно працює психолог і психотерапевт, використовуючи сучасні методи позбавлення від залежності: шокотерапия, психодрама, гіпноз, трудотерапія, самореалізація. На підсвідомому рівні за допомогою гіпнозу пацієнтові навіюється відраза до наркотиків і алкоголю, а також з’ясовується причина пристрасті до шкідливої ​​звички. Для духовного відновлення хворі вивчають релігію і читають літературу. Також проводяться лекції про шкоду наркотиків, спиртного і індивідуальні (групові) заняття з психологом.
 • На етапі реабілітації пацієнт вчиться самообслуговування, піднімає свою самооцінку, вчиться ставити перед собою цілі, а також вибирає для себе хобі, яке в подальшому дозволить йому справлятися зі стресом.
 • Останнім кроком до одужання стає повернення пацієнта в соціум, для контролю процесу хворий живе 4 дні вдома, 3 – в центрі, таким чином фахівці спостерігають за його адаптацією в суспільстві і допомагають психологічно.

Після закінчення лікування пацієнтові пропонують взяти участь у благодійній місії, а саме приходити на зустріч з пацієнтами клініки і розповідати їм про позитивні зміни у своєму житті після лікування хвороби. Мотивуючи інших на одужання, колишні пацієнти клініки Реванш відчувають себе потрібними, що тільки додає їм сили і впевненості в собі.

Час лікування залежить від стадії занедбаності хвороби і виду прийнятого психотропної речовини. Лікування наркотичної та алкогольної залежності в стаціонарі в середньому займає півроку, амбулаторно – кілька років, це пов’язано з неможливістю надавати постійну психологічну допомогу і стежити за виконанням розпоряджень лікаря в домашніх умовах.

Наркологічний диспансер працює цілодобово , звернутися за допомогою можна в будь-який час доби. Отримати більш детальну інформацію про методи та вартості лікування, а також здійснити виклик нарколога на будинок ви можете за вказаним нижче телефоном.

Адреса

Хмельницький обласний наркологічний диспансер розташований за адресою: вулиця Юхима Сіцінського, 16, м. Хмельницький, Хмельницька область. Індекс: 29000. Телефон: 0382-65-10-36.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!