Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Кіровоградський обласний наркологічний диспансер

Кіровоградський обласний наркологічний диспансер – спеціалізований медичний заклад, що здійснює якісне лікування наркоманії і алкоголізму . Успіх роботи центру заснований на великому досвіді роботи з залежними людьми і перевіреними часом методів лікування.    

Диспансер оснащений сучасним обладнанням, терапевтичним відділенням, комфортними палатами, лабораторією і реанімацією, що дозволяє рятувати життя пацієнтам у важких випадках і проводити якісне обстеження організму. 

Завданням центру є назавжди вилікувати пацієнта від наркотичної та алкогольної залежності, надати хворому кваліфіковану психологічну та медикаментозну допомогу, а також допомогти йому адаптуватися в соціумі.

Пацієнти, що пройшли лікування в Кіровоградському наркологічному диспансері, змогли повернутися до здорового способу життя, знайшли роботу, відновили сімейні зв’язки і цивільні права.

обласний наркологічний диспансер Кіровоград

Послуги, що надаються

Наркологічний диспансер проводить стаціонарне та амбулаторне лікування пацієнтів з наркотичною та алкогольною залежністю в рамках діючої державної програми і на платній основі, а також надає послуги:

  • Виклик нарколога за місцем знаходження пацієнта.
  • Зняття синдрому ломки за допомогою медикаментів.
  • Надання негайної допомоги хворому, що звернувся в клініку.
  • Проводить добровільне і примусове лікування наркоманії і алкоголізму.
  • За бажанням хворого або його родичів допомагає підшукати клініку в іншому місті або за місцем проживання.
  • Проводить детоксикацію організму від токсичних речовин . 
  • Надає психологічну підтримку хворому і проводить консультації з його рідними.
  • Допомагає пацієнту в працевлаштуванні та адаптації в здоровому соціальному суспільстві.

Примусове лікування залежності відбувається методом інтервенції, що не порушує людських прав. Метод грунтується на мотивації і переконанні хворого пройти лікування. Інтервенція відбувається за участю нарколога і психолога на території клініки або за місцем проживання пацієнта. 

Лікування наркозалежності і алкоголіків в Кіровограді

Лікування в стаціонарі проходить з використанням ефективних методів в кілька етапів: 

1. На першому етапі проводиться детоксикація організму і зняття ломки за допомогою медпрепаратів . Також пацієнтові надається психологічна допомога. Детоксикація в середньому триває від 5 до 12 днів в стаціонарі під цілодобовим контролем медиків, це дозволяє уникнути рецидиву і ускладнення хвороби. Після проходження першого етапу лікування пацієнт повністю позбавляється від фізичної залежності.

2. Другий етап спрямований на позбавлення пацієнта від психологічної залежності, в цілому програма складається з дванадцяти кроків. З хворим активно працюють психолог і психотерапевт, а також здійснюється лікування хронічних хвороб. За бажанням клієнта реабілітація може проходити в стаціонарі та амбулаторно . Пацієнт відвідує лекції, групові заняття, проходить трудотерапию, переглядає фільми, вивчає релігію, вчиться займатися йогою, відвідує тренажерний зал, займається творчістю й іншими видами самодіяльності. За час другого етапу у хворого відновлюється режим сну, нормалізується робота нервової системи, з’являється впевненість у своїх силах, відбувається переоцінка життєвих цінностей.

3. Третій етап спрямований на побудову захисних реакцій організму і подолання психологічної перешкоди. Пацієнт вчиться боротися зі стресом і правильно себе вести в різних життєвих ситуаціях, не вдаючись до наркотиків і алкоголю.

4. На останньому етапі відбувається адаптація пацієнта в соціумі, людина ставить перед собою мети, знаходить роботу, налагоджує сімейні відносини, отримуючи кваліфіковану психологічну допомогу. Психолог проводить активну роботу по відновленню сімейних і родинних відносин, вчить підтримки і розумінню, що в подальшому дозволить попередити повторний розвиток залежності.

Після закінчення лікування пацієнт знаходиться на обліку у нарколога, відвідуючи фахівця в призначений час, таким чином, оцінюється ефективність лікування і не допускається рецидив. Наркологічний диспансер на вимогу клієнта видає документ, що підтверджує повне вилікування від наркотичної (алкогольної) залежності.

В якості методів лікування в клініці застосовують: гіпноз, кодування, підшивку, народну медицину, голковколювання, медикаментозне лікування, психотерапію, психодрама. А також фізіотерапевтичні процедури, масажі та інші ефективні способи лікування, спрямовані на відновлення фізичного та психологічного стану пацієнта.

Адреса

Кіровоградський обласний наркологічний диспансер знаходиться на вулиці Академіка Корольова, 34/19, м Кропивницький, Кіровоградська область. Індекс: 25000. Телефон: 0522-56-91-35.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!