Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Краматорський міський наркологічний диспансер

Краматорський міський наркологічний диспансер є основною спеціалізованою установою, яка займається лікуванням людей, що мають наркотичну або алкогольну залежність . На базі диспансеру Реванш наркомани і алкоголіки можуть отримати весь спектр необхідної допомоги від лабораторних досліджень до надання інформації про способи і методи лікування.   

Диспансерне лікування наркотичної залежності в Краматорську

Диспансер має кваліфікованим персоналом, лабораторією, використовує сучасні методики медикаментозного і психологічного лікування від наркотичної та алкогольної залежності

Краматорський міський наркологічний диспансер

Наркологічний центр в Краматорську надає наступні послуги: 

● екстрена допомога і виклик нарколога на будинок;        

● постановка на облік людей, що зловживають наркотичними речовинами і алкоголем;        

● лікування наркоманії і алкоголізму в стаціонарі ;        

● медикаментозна та психологічна допомога для зняття наркотичної та алкогольної залежності ;         

● допомогу людям, які зіткнулися з проблемою залежності своїх близьких.        

Краматорський міський диспансер надає послуги з виведення з запою, зняття алкогольної і наркотичної інтоксикації організму. Також в стінах клініки рідні залежні люди можуть отримати психологічну допомогу. По завершенню лікування міський диспансер в Краматорську надає підтримку, щоб уникнути рецидивів. А тим, хто ще не прийняв рішення про початок лікування алкогольної або наркотичної залежності, допоможе визначитися з місцем і способом лікування.

Лікування алкогольної і наркотичної залежності

Наркологічний диспансер Реванш в Краматорську пропонує екстрену допомогу, а також амбулаторне та стаціонарне лікування від залежностей. Крім того, фахівці клініки допоможуть визначитися з вибором приватного реабілітаційного центру. Адже виведення з запою або детоксикація організму – це всього лише перша сходинка на шляху до свободи від наркоманії та якісного життя. Очищення організму проводиться з використанням крапельниць, які полегшать прояви синдрому відміни, абстинентного синдрому. Очищення організму найбільш безпечно для життя і здоров’я проводити під наглядом медичного персоналу. 

Більшість залежних людей вважають, що після очищення вони здорові і можуть повернутися до звичайного життя без загрози знову звикати до згубної звички. Але детоксикація – найкоротший і простий етап лікування. Далі йде тривалий період лікування, яке складається з психологічної та соціальної реабілітації наркоманів і алкоголіків.

На етапі психологічної реабілітації пацієнти опрацьовують проблеми, які послужили поштовхом до розвитку залежності. Психологи допомагають розібратися з тими чи іншими питаннями, які могли вплинути на те, що людина почала вживати шкідливі речовини, що руйнують її організм зсередини в фізіологічному плані. Також наркотики мають безпосередній вплив на психологічний стан і душевну рівновагу. Їх вплив на мозок настільки ж великий, наскільки і на працездатність органів і систем людини.

Соціальна реабілітація є одним з напрямків роботи наркологічного диспансеру в Краматорську. Після позбавлення від залежності людина повинна навчитися жити без використання шкідливих звичок, не ховатися в алкогольному дурмані від побутових проблем. Ресоціалізація спрямована на те, щоб допомогти залежним знайти улюблене заняття у вільний час, робити те, що приносить радість і дає вихід негативним емоціям. Це можуть бути заняття спортом, нове улюблене хобі, захоплення. Широковідома методика «12 кроків», що застосовується в диспансері, давно довела свою ефективність в лікуванні алкоголізму і наркоманії. 

Робота з сім’єю також досить важлива. Тому як більшість людей не знають, яким чином вести себе з залежними або людьми, які пройшли курс лікування в наркологічному диспансері. Не маючи знань і навичок поведінки, рідні часто поводяться не так і стикаються з рецидивом наркоманії або алкоголізму, звинувачуючи в першу чергу самого залежного.

Адреса

Анонімне лікування, екстрену допомогу, консультацію з приводу лікування можна отримати, звернувшись за адресою:

Краматорський міський наркологічний диспансер

Україна, Краматорськ,

вул. Серго Орджонікідзе, 7

Телефон: +38 06264 17985 (цілодобово)

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!