Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Обласний наркологічний диспансер в Ужгороді

Отримати кваліфіковану допомогу в лікуванні наркоманії та алкогольної залежності можна в обласному наркологічному диспансері в Ужгороді. У центрі Реванш працюють ввічливі і досвідчені медпрацівники, які готові надати негайну допомогу пацієнтові в будь-який час доби.

Клініка оснащена біохімічної і токсикологічної лабораторії, реанімацією, сучасним обладнанням, фізіотерапевтичним кабінетом та терапевтичним відділенням. Психотерапевтична і психологічна служба працює цілодобово. Палати для пацієнтів оснащені всіма зручностями, а облаштований парковий дворик, дозволить хворим приємно провести час на свіжому повітрі.

Лікування в обласному наркологічному диспансері в Ужгороді проводиться на платній основі або в рамках державної програми. За бажанням клієнта центр може порекомендувати для лікування іншу клініку, наприклад: в іншому місті, ближче до дому.

Принцип роботи

З огляду на потреби населення, наркологічний диспансер працює за принципами:

 • На вимогу пацієнта або його рідних надати послугу негайно.
 • Комбінуючи сучасні методи, вибудовувати найбільш ефективний план лікування.
 • Проводити лікування алкоголізму і наркоманії в стаціонарних умовах і амбулаторно.
 • Надавати психологічну допомогу клієнту і його родичам.
 • Не обмежуватися тільки медикаментозними методами лікування.
 • Здійснювати виклик нарколога на будинок на прохання клієнта або його родичів.
 • Ретельно стежити за процесом одужання пацієнта.
 • Допомогти хворому адаптуватися в соціумі.

Крім купірування симптомів залежності наркологічний диспансер здійснює постановку осіб на облік, що зловживають наркотичними речовинами і алкоголем. Центр проводить профілактичні заходи щодо недопущення рецидиву хвороби у пацієнтів, а також здійснює контроль, за їхньою адаптацією в сучасному суспільстві після лікування.

По закінченню лікування наркологічна клініка за запитом клієнта видає довідку, яка підтверджує, що пацієнт повністю вилікувався від наркотичної та алкогольної залежності. Довідка використовується для прийому на роботу, відновлення опікунства над дітьми та інших цивільних прав.

Етапи і методи лікування

Лікування наркоманії та алкоголізму в обласному наркологічному диспансері в Ужгороді проходить в кілька етапів:

 1. Детоксикація – очищення організму від токсичних речовин, що накопичилися в організмі за час вживання наркотиків і алкоголю, а також зняття синдромів ломки за допомогою медикаментів. Після обстеження пацієнта, за допомогою медпрепаратів проводиться лікування пошкоджених внутрішніх органів, а також відновлення судинної, нервової та ендокринної систем.
 2. Реабілітація – важливий і переломний момент в житті пацієнта. Позбавляючись від психологічної та фізичної залежності, хворі виявляються в сильному стресовому стані, вийти з якого дозволяють заняття з психологом. На даному етапі відбувається усвідомлення проблеми, переосмислення цінностей і відновлення психологічного та емоційного стану пацієнта.
 3. Адаптація в соціумі. Даний етап дозволяє хворому поступово адаптуватися в здоровому суспільстві, при цьому адаптаційний період починається в наркологічному центрі. Пацієнт три дні проводить в клініці, а чотири – вдома, таким чином, фахівці контролюють всі зміни, що відбуваються в житті пацієнта, допомагаючи йому боротися зі стресами і правильно реагувати на життєві труднощі.

Після закінчення лікування хворий знаходиться під наглядом нарколога, що дозволяє попередити рецидив хвороби.

Обласний наркологічний центр в Ужгороді проводить лікування наркоманії і алкоголізму за допомогою сучасних і дієвих методів. Часто медикаментозне лікування комбінується з народними засобами медицини, що дозволяє пацієнтам швидше відновитися після хвороби. Найбільш поширеними способами лікування є:

 • Медикаментозний.
 • Підшивка.
 • Гіпноз.
 • Психотерапія.
 • Шокова терапія.
 • Народна медицина.
 • Трудотерапія.
 • Фізіотерапевтичні процедури.
 • Голковколювання.

Обласний наркологічний диспансер в Ужгороді проводить лікування будь-яких стадій залежності, позбавляючи людину від важкої і небезпечної хвороби, яка призводить до летального результату. При лікуванні наркоманії тривалість реабілітації залежить від прийнятої психотропної речовини.

Обласний наркологічний диспансер в Ужгороді

Більш детальну інформацію про послуги, що надаються і методах лікування в нашому наркологічному диспансері ви можете дізнатися, зателефонувавши до нас за телефоном.

Адреса

Обласний наркологічний диспансер в Ужгороді розташований за адресою: вулиця Паризької Комуни, 4 А , м.Ужгород, Закарпатська область. Індекс: 88000. Телефон: 0312-66-07-05.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!