Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Обласний наркологічний диспансер в Вінниці

Обласний наркологічний диспансер у Вінниці надає кваліфіковану медичну і психологічну допомогу при лікуванні наркоманії та алкогольної залежності. У штаті клініки працюють досвідчені й уважні фахівці, постійно підвищують рівень своєї кваліфікації, що дозволяє постійно покращувати якість лікування.

Центр Реванш оснащений реанімацією, лабораторією, сучасним обладнанням, амбулаторним і стаціонарним відділенням, фізіотерапевтичним кабінетом, затишними та комфортними палатами з усіма зручностями, двориком для прогулянок. Проходячи лікування в клініці, пацієнт отримує цілодобову психотерапевтичну і медичну допомогу, уважне ставлення з боку медпрацівників, дозволяє хворим відчувати себе потрібними і затребуваними, що підвищує їхню самооцінку і налаштовує на повне одужання.

Підхід до лікування хворих

Обласний наркологічний диспансер у Вінниці повністю враховує потреби своїх клієнтів і працює за принципами:

 • Надає необхідну допомогу клієнтам, які звернулися в центр.
 • Медикаментозним способом знімаємо синдром ломки і сильного похмілля.
 • Використовує одночасно кілька методів для лікування алкогольної та наркотичної залежності, що прискорює процес одужання.
 • Психологічна допомога надається не тільки пацієнтові, але і його родичам.
 • Надає послугу виклику нарколога на будинок, у випадку з важкими пацієнтами.
 • За бажанням хворого або його родичів підшукує більш підходящу для клієнта клініку.
 • Лікування проводить на платній основі або за передбаченою державною програмою.

Наркологічний диспансер дозволяє людям, що страждають від наркоманії та алкогольної залежності повернутися до здорового способу життя, налагодити стосунки в родині, знайти роботу і повернути свої цивільні права.

Обласний наркологічний диспансер в Вінниці

Методи і етапи лікування

В обласному наркологічному диспансері у Вінниці для лікування наркологічної та алкоголіческой залежності використовуються тільки сучасні та ефективні методи:

 • Медикаментозний спосіб: за допомогою препаратів у хворих знімають симптоми ломки і похмілля, очищають кров від токсичних речовин, відновлюють роботу внутрішніх органів, нервової, судинної і ендокринної систем, лікують захворювання, придбані за час психологічної і фізіологічної залежності.
 • Підшивка: використовується виключно для людей, які страждають від алкоголізму, щоб уникнути рецидиву хвороби на стадії одужання. Під шкіру пацієнта вводиться препарат, що викликає сильний блювотний рефлекс після прийому навіть мінімальної дози алкоголю.
 • Гіпноз: дозволяє психотерапевта дізнатися причину розвитку залежності і налаштувати пацієнта на підсвідомому рівні на одужання, викликавши відразу до наркотиків і алкоголю.
 • Народні метод: використовуються трав’яні збори, для поліпшення роботи всіх систем організму.
 • Психотерапія: психолог проводить роботу з пацієнтом, дозволяючи йому розкритися, усвідомити серйозність ситуації, що склалася і вчить самостійно справлятися зі стресами і депресією, не вдаючись до наркотиків і алкоголю.
 • Трудотерапія: пацієнти з допомогою фізичної праці, вчаться відволікатися від думок про наркотики і спиртне.
 • Фізіотерапія: хворим для відновлення роботи опорно рухового апарату і поліпшення стану нервової системи проводять електрофорез і масажі.

Також клієнтам пропонуються відвідини церкви, басейну і тренажерного залу, що дозволяє очиститися духовно і знайти своє хобі, яке в подальшому допоможе впоратися з будь-якими життєвими ситуаціями.

Процес лікування в обласному наркологічному диспансері у Вінниці, грунтується на п’яти етапах:

 1. Мотивація: в момент розвитку залежності у пацієнта переважає бажання вжити спиртне (наркотик), ніж вилікуватися від хвороби. Тому важливим моментом на шляху до початку одужання, є мотивація хворого пройти лікування, в чому допоможе виклик нарколога з нашого центру.
 2. Детоксикація : проводиться повне очищення організму від радіонуклідів, токсинів та інших шкідливих речовин, які з’явилися внаслідок вживання алкоголю та наркотиків. Детоксикація проводиться спільно з наданням психологічної допомоги.
 3. Лікування, реабілітація: використовується гештальт , арт , мультимодальная і групова терапія, а також когнітивна психологія, психодрама і трансактний аналіз.
 4. Програма після лікування: центр проводить подальший контроль виходу пацієнта в соціум і його адаптації в ньому.
 5. Психологічна допомога: надається хворому не тільки під час лікування, але і після його закінчення.

Мета наркологічного диспансеру Реванш – повністю вилікувати людину від алкогольної та наркологічної залежності, а також не допустити повторного прояву хвороби.

Адреса диспансеру

Обласний наркологічний диспансер у Вінниці розташований по вулиці Пирогова, 109 в, м . Вінниця, Вінницька область. Індекс: 21000. Телефон: 0432-27-26-10.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!