Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Обласний наркологічний диспансер в Житомирі

Звертаючись до наркологічного диспансеру в Житомирі, людина, що страждає від алкогольної або наркотичної залежності, отримує кваліфіковану медичну і психологічну допомогу, має шанс на повне одужання.

Центр оснащений лабораторією, в якій проводяться біохімічні та токсикологічні дослідження стану здоров’я пацієнта, реанімацією для надання невідкладної допомоги у важких випадках, сучасним обладнанням для якісного обстеження хворого та терапевтичного відділення. Медикаментозна і психотерапевтична служба працює цілодобово, що дозволяє надавати пацієнту необхідну допомогу в будь-який час доби. Для комфортного перебування хворих на стаціонарі, клініка оснащена комфортабельними палатами, в яких є всі зручності, а також красивим двориком для прогулянок.

Співробітники наркологічного центру ретельно стежать за харчуванням своїх пацієнтів і дотриманням ними розпорядку дня, що підсилює ефективність лікування.

Мета і послуги клініки

Метою центру Реванш є якісне лікування хворих, які страждають від наркотичної та алкогольної залежності на будь-якій стадії хвороби, а також проведення профілактичних заходів для усунення рецидиву хвороби і адаптації пацієнтів до життя в здоровому осередку суспільства.

Послуги клініки:

 • Надання негайної медичної допомоги кожному пацієнту, який звернувся в наркологічний диспансер.
 • Зняття симптомів ломки і похмілля.
 • Якісне проведення обстеження стану здоров’я пацієнта.
 • Надання кваліфікованої медичної та психологічної допомоги хворому.
 • Проведення консультацій з психологом для родичів пацієнта клініки, що дозволяє спільно налаштувати хворого на одужання і підтримати його під час лікування.
 • Виклик нарколога на будинок, в разі необхідності.
 • За бажанням пацієнта або його родичів центр допомагає знайти іншу клініку виходячи з місця проживання і переваг хворого.

Після проходження лікування в наркологічному диспансері в Житомирі, колишні пацієнти знаходять роботу, налагоджують відносини в своїх сім’ях, повертають права на водіння автомобілем і відновлюють опіку над своїми дітьми. З метою доказу повного лікування від наркотичної та алкогольної залежності клініка на вимогу клієнта, надає довідку. Також за бажанням хворого або його родичів лікування в наркологічному диспансері в Житомирі, може проводитися безкоштовно, в рамках державної програми або на платній основі.

Методи і етапи лікування наркоманії та алкоголізму в Житомирі

Клініка проводить лікування хворих з використанням сучасних і ефективних методів:

 • Медикаментозне лікування.
 • Народні засоби.
 • Гіпноз.
 • Підшивка.
 • Шокова терапія.
 • Проходження фізіотерапевтичних процедур.
 • Голковколювання.
 • Психотерапія.
 • Трудотерапія.

Залежно від стадії хвороби, лікування для кожного пацієнта з використанням тих чи інших методів призначається індивідуально.

Наркологічний диспансер в Житомирі

В цілому лікування проходить в кілька етапів:

 • Детоксикація: за допомогою медикаментів купіруються симптоми прояву сильного похмілля і ломки. Відновлюється робота всіх систем організму, попереджається розвиток соматичних хвороб, проводиться лікування хронічних хвороб, знімається тяга до алкоголю і психотропних речовин.
 • Реабілітація: усувається психологічна залежність, проводиться переосмислення життєвих цінностей, хворий навчається контролю і саморегуляції, накопичує досвід по веденню тверезого способу життя.
 • Ресоціалізація: пацієнта повертають в здорове соціальне суспільство, вчать правилам поведінки в громадських місцях, протистояти спокусі до спиртного і наркотиків, вирішувати самостійно свої проблеми, перемикатися на хобі в разі депресії або стресу.

Завдання центру не тільки вилікувати клієнта, а й повернути йому впевненість у власних силах, допомогти налагодити відносини з близькими йому людьми і знайти своє місце в суспільстві (піти вчитися, знайти роботу, взяти на себе сімейні зобов’язання).

Тривалість лікування залежить від стадії хвороби і стану здоров’я пацієнта. На стаціонарі лікування хворого може займати від 1-6 місяців, коли при амбулаторному проходженні курсу позбавлення від наркотичної або алкогольної залежності може затягнутися на довгі роки. Це обумовлено тим, що рідні не можуть надати кваліфіковану допомогу хворому, а також повністю проконтролювати його спосіб життя. У центрі за пацієнтами буде забезпечено цілодобовий контроль, що дає можливість уникнути вживання наркотичних речовин або спиртного на всіх етапах лікування.

Адреса клініки

Наркологічний диспансер Реванш в Житомирі знаходиться за адресою: вулиця Велика Бердичівська 70, Житомир, Житомирська область. Індекс: 10001. Телефон: 0412-34-15-04.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!