Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Полтавський обласний наркологічний диспансер

Алкогольна і наркотична залежність на сьогоднішній день придбала величезні масштаби. Дуже страшно, коли від такого роду залежності страждає хтось з ваших близьких. Особистість залежного під дією наркотиків або алкоголю змінюється кардинально . Можуть бути напади неконтрольованої агресії. Така людина стає проблемою, як вдома, так і на роботі.

Алкогольна і наркотична залежність це хвороби, які не відступлять самі по собі. На сьогоднішній день не існує більш дієвого способу лікування, ніж лікування в стаціонарі. Людині, яка хвора наркотичною або алкогольною залежністю життєво необхідна ізоляція. Вона повинна бути ізольована від спиртовмісних і наркотичних речовин, щоб уникнути рецидиву хвороби. В умовах стаціонару це можливо, вдома – ні.

Допомога наркозалежним та алкозалежним в Полтаві

До нас потрапляють пацієнти з різним ступенем тяжкості перебігу хвороби. Так само привозять людей з важким ступенем отруєння алкоголем і передозуванням наркотиків. У нас є всі необхідні можливості допомогти цим людям. Є реанімація, і відділення детоксикації де лікарі наркологи проводять ряд заходів покликаних очистити організм від продуктів розпаду, полегшити важке похмілля і ломку.

Також на першому етапі необхідно провести ретельну діагностику всього організму в цілому. Адже організм довгий час піддавався стресу викликаного прийомом алкоголю і наркотиків. Дуже часто супутніми хворобами алкоголіків і наркоманів є всілякі порушення в роботі внутрішніх органів і наше завдання перезапустити організм. Відновити його. І направити на одужання.

Помилково вважати, що хворому на алкоголізм або наркоманію можливо допомогти медикаментозно. За допомогою медикаментозного лікування ми допомагаємо знайти тверезість, і позбутися від фізичної залежності, але емоційна і психологічна залежність часом виявляються куди сильніше. Для того щоб людина змогла дійсно вести здоровий спосіб життя і не повернутися знову на шлях наркотиків і алкоголю необхідна реабілітація.

В період реабілітації в полтавському диспансері з хворим працюють психологи допомагають розібратися в причинах, що призвели людину на цей шлях.

Також йде робота в групах, де пацієнти ручаються жити без алкоголю і наркотиків. І сказати ні першій дозі.

Всесвітньою організацією охорони здоров’я найбільш дієвою визнана програма «12 кроків». Завдяки цій програмі вилікувалася величезна кількість людей. Програма націлена на оздоровлення всіх сфер життя людини. Здоров’я, психічний і емоційний стан, а так само духовну сферу життя. Йдучи за програмою людина, вчиться заново будувати своє життя.

У неї змінюється не тільки фізичний стан, вона росте духовно. Змінюється її життя, коло спілкування. У цьому новому житті немає місця наркотикам і алкоголю. До нас приходять колишні наркомани і алкоголіки. Вони розповідають пацієнтам про своє життя до і після, даючи зрозуміти, що життя без наркотиків можливе, і вона може бути яскравіше і якісно краще.
Звернутися за допомогою можна за адресою:

Полтавський обласний наркологічний диспансер.
м. Полтава,
вул. Сковороди, 35
тел. 520920

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!