Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Реабілітація наркозалежних у Львові

Реабилитация наркоманов во Львове

«Ломка», галюцинації, безсоння та інші наслідки вживання наркотиків залишилися позаду. Наркоман пройшов курс детоксикації та підтримуючої терапії. Фізична тяга до наркотиків пропала. А що далі? Чи не спокуситься він, знову зустрівши колишніх «друзів»? Спокуситься, оскільки психологічна залежність від вживання наркотиків не була подолана.

Наркоманія – хвороба не тільки тіла, а й душі. Поки не буде усунена причина, яка призвела людину до вживання наркотиків, не зміняться її внутрішній світ і свідомість, говорити ні про яку свободу не можна. Привести наркомана до визнання того, що наркотики руйнують його життя і життя його близьких , допомогти духовно вирости – завдання реабілітації наркозалежних .

Як в нашому наркодиспансері проводиться реабілітація наркоманів?

Етап реабілітації в нашому наркоцентром у Львові йде за детоксикацією . Коли самопочуття пацієнта поліпшується, проходить «ломка», прояснюється свідомість, з ним починають працювати психологи та консультанти.

Базується реабілітація на положеннях Міннесотської програми «12 кроків», адаптованої до нашого менталітету, доповненої:

 • проблемно-орієнтованою психотерапією (використання методів гештальт-терапії , когнітивної терапії, трансактного аналізу);
 • освітньою роботою (бесіди, лекції, тренінги);
 • працетерапією;
 • арт-терапією;
 • блоком фізичних навантажень.

Пацієнти утворюють групи взаємодопомоги, на зборах яких висловлюють свої страхи, побоювання, образи. Все це допомагає їм не відчувати себе самотніми у своїй проблемі. Спілкування з іншими членами групи дає можливість відновити комунікативні навички, втрачені за час вживання наркотиків.

Таким чином, реабілітація підводить наркомана до:

 1. Ухваленню того факту, що наркотики, в буквальному сенсі цього слова, руйнують його життя.
 2. Усвідомлення необхідності позбутися від уподобання не на час, щоб «замилити» очі рідним, а назавжди.
 3. Визнанням помилок, скоєних під час вживання психостимуляторів.

В результаті проходження реабілітаційного курсу у наркомана змінюється система цінностей, з’являються нові пріоритети, виникає бажання рости духовно.

Він стає:

 • цілеспрямованим,
 • відповідальним,
 • відкритим,
 • врівноваженим,
 • впевненим у собі,
 • зацікавленим.

Змінившись в душі і покинувши наш центр по закінченні лікування, ваш близький вже не буде відчуватися себе «сліпим кошеням» у великому і злому світі. Він дізнається, як встояти перед спокусами, його перестане лякати зустріч з колишніми «друзями». Він захоче вчитися, домагатися успіхів на роботі, жити у взаєморозумінні з близькими. І таким йому допоможуть стати знання та навички, набуті в процесі проходження реабілітаційної програми в нашому наркологічному центрі.

Реабілітаційні групи формуються і для рідних і друзів наркоманів. Їм допомагають подолати страхи, вийти з депресії. А також тут вони дізнаються, як поводитися потім з близьким – колишнім наркоманом.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!