Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Реабілітація наркозалежних в Дніпрі

Реабілітація наркозалежних в ДніпріНаркоманія – підступне захворювання, яке виникає навіть після одноразового застосування будь-якої речовини, здатної змінювати свідомість. Болісна тяга до дурманного зілля штовхає людину на будь-які злочини – крадіжку, обман і навіть вбивство. Наркозалежний чоловік потрапляє в тотальний контроль речовини, перестаючи належати самому собі. Однак вихід із ситуації є – звернення за допомогою в центр реабілітації наркоманів в Дніпрі .

Центр реабілітації наркозалежних

На сьогоднішній день наркологічні центри використовують різні програми реабілітації наркозалежних . Однак для успішної реабілітації далеко не всі вони виявляються ефективними. Реабілітація наркозалежних в місті Дніпрі

У програмі, що використовується центром реабілітації наркозалежних в Дніпрі, основний акцент робиться на психологічну терапію – комплексну психолого-соціальну програму реабілітації наркоманів. Багато хто вважає, що лікування наркозалежності полягає тільки в знятті болісних симптомів абстинентного синдрому, проте це не так. Ломка – лише верхівка айсберга, корінь же захворювання знаходиться набагато глибше.

У людини з хімічною залежністю страждає все: здоров’я, соціальне становище, психоемоційний стан, духовний світ. Саме тому необхідно відновити не тільки системи життєдіяльності людини, але і допомогти їй повернутися в соціум. А без процесу реабілітації наркоманів і алкоголіків досягти цього неможливо.

Реабілітація та ресоціалізація наркозалежних в Дніпрі

Реабілітація наркоманів в ДніпропетровськуТрадиційно реабілітація наркоманів і алкоголіків починається з детоксикаційної програми реабілітації наркоманів – медикаментозного лікування. Поліпшується загальний фізичний стан хворого, усуваються наслідки довгострокового вжитку, усувається ломка на фізичному рівні.

Після, фахівці рекомендують розпочати лікувально-відновного процесу, суть якого полягає в мотивації залежного до боротьби зі своєю пристрастю заради повернення свободи.

Коли пацієнт прийняв остаточне рішення покінчити з наркотиками, починається етап психологічної реабілітації та ресоціалізація наркозалежних . Для цього вдаються до допомоги таких методик:

  • програма реабілітації наркозалежних “12 кроків“;
  • групова психотерапія;
  • психологічна корекція;
  • соціальна реабілітація наркозалежних;
  • православна реабілітація наркозалежних;
  • трудотерапія, фітотерапія , арт-терапія.

Важливу роль в одужанні грає православна реабілітація наркозалежних в Дніпрі, зміцнюючи віру у Вищу силу, яка дає сили позбавитися від пристрасті. І соціальна реабілітація наркозалежних , що дарує людині підтримаю під час адаптації до нових умов життя в здоровому суспільстві.

Комплексне використання даних методик в центрі реабілітації наркоманів в Дніпрі дає шанс порвати з наркотиками, повернути сім’ю і положення в суспільстві.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!