Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Реабілітація наркозалежних в Донецьку

Реабілітація наркозалежних в ДонецькуЛюди, тривалий час вживають наркотики, втрачають багато життєвих навичків: вони не вміють ідентифікувати власні емоції, відчувають труднощі в спілкуванні. Програми реабілітації, в центрах реабілітації наркозалежних, допомагають повернути втрачені здібності. Наркомани немов заново вчаться контактувати з навколишнім світом, жити.

Реабілітація наркоманів в Донецьку

Реабілітація та ресоціалізація наркозалежних складається з декількох частин: роз’яснювальної, інформаційної роботи, занять в малих групах, індивідуальної та сімейної терапії. Реабілітація наркоманів і алкоголіків, а так само ігроманів , проходить у відокремлених котеджах, далеко від спокус. На перших етапах реабілітації наркоманів розповідають про особливості і передумови їх хвороби, в доступній формі описують деякі психологічні методики реабілітації наркоманів і алкоголіків, які допоможуть одужанню (гри по Е. Берну, трансактний аналіз, суть «Міннесотської» схеми і т. д.).

Програма реабілітації наркоманів в Донецьку

Реабілітація наркозалежних в місті ДонецькуНадалі при реабілітації наркоманів в донецькому центрі лікування наркозалежних використовують різні психотерапевтичні прийоми, в основі ж лікування лежить система «12 кроків». На сьогоднішній день вона визнана найефективнішою серед всіх програм реабілітації наркозалежних. За своєю суттю програма реабілітації наркозалежних «12 кроків» нагадує православну реабілітацію наркозалежних. Але на відміну від православної реабілітації наркозалежних , вона не робить упор на віру в Бога, в християнському розумінні. В системі «12 кроків» під Богом мається на увазі будь-яка вища сила: релігійна чи ні. Наприклад, для наркомана вищою силою може стати єднання групи, в якій він перебуває, віра в колективну міць.

Соціальна реабілітація наркозалежних

Соціальна реабілітація наркозалежнихСпілкування з «братами по нещастю» в центрі реабілітації наркозалежних в Донецьку – основний інструмент соціальної реабілітації. Заняття в групах за програмою реабілітації наркоманів «12 кроків» включають в себе: проблемні дискусії, когнітивну психотерапію, тренінги з усвідомлення емоцій, елементи гештальт-терапії (фокусування на своїх почуттях «тут і зараз»).

Реабілітація наркоманів і алкоголіків в центрі реабілітації наркоманів також складається з арт-терапії , спорту, культурного дозвілля. Дуже важлива сприятлива обстановка в центрі реабілітації наркоманів в Донецьку: тут панує повага.

Реабілітація та ресоціалізація наркозалежних в Донецьку за програмою «12 кроків» проходить поетапно. З точки зору соціальної реабілітації наркозалежних, перші вісім «кроків» системи – це навчання спілкуванню з людьми, що мають схожі проблеми, і їхне колективне рішення. А чотири останніх «кроки» вчать взаємодіяти в зовнішньому світі.

Реабілітація наркоманів допомагає розкрити почуття, формує відповідальність за своє життя і бажання допомагати іншим.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!