Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Реабілітація наркозалежних в Харкові

Реабілітація наркозалежних в Харкові

Реабілітація наркозалежних та алкозалежних – дії, спрямовані на повну зміну особистості і звичного для залежного способу життя. Це пов’язано з тим, що, як правило, тривала присутність алкоголю або наркотиків в житті людини повністю змінює її характер і звичний життєвий уклад. Програма реабілітації наркоманів і алкоголіків допомагає це виправити.

Програми реабілітації наркозалежних в Харкові

У нашому наркологічному центрі практикується використання програми реабілітації наркоманів під назвою “12 кроків”. Дана програма реабілітації наркоманів показала свою високу ефективність не тільки в Україні, а й в усьому світі. Її основний постулат полягає в тому, щоб не просто усунути залежність людини, а обернути життя так, щоб наркотикам в ньому більше не залишилося місця. Дана програма реабілітації наркозалежних активно використовує для реабілітації наркоманів групові та індивідуальні заняття, бесіди, зустрічі, культурні та спортивні заходи, курси духовного зростання. Такі кроки реабілітації наркоманів і алкоголіків роблять чималий внесок в успішну реабілітацію та ресоціалізацію наркозалежних. Реабілітація наркозалежних в місті Харків

Пункт реабілітації та ресоціалізації наркозалежних займає дуже важливе місце в програмі. Це явище можна пояснити тим, що роки вживання різних психотропних речовин сильно впливають на всі аспекти життя людини. Люди втрачають зв’язок з навколишнім світом, і для того, щоб пацієнт знову зміг його відновити, потрібен обов’язковий курс адаптації, або соціальної реабілітації наркозалежних.

В цілому, питання реабілітації наркоманів є досить масштабним. Кількість пацієнтів, які страждають різного роду залежностями, з кожним роком все більше і більше. Щорічно збільшується і число центрів реабілітації наркоманів, де будь-який бажаючий може стати на шлях одужання.

Соціальна реабілітація наркозалежних в Харкові

Реабілітація наркоманів в Харкові

Повноцінна реабілітація наркоманів неможлива без реабілітації соціальної. Тому пункту соціальної реабілітації наркозалежних відводиться таке велике значення. Для того щоб впоратися з цим завданням в нашому центрі реабілітації наркоманів працюють фахівці в області психології.

Православна реабілітація наркозалежних в Харкові

Однією з головних причин розвитку залежності може стати відсутність життєвого орієнтира, моральності і духовного виховання. Програма реабілітації наркозалежних, заснована на православній реабілітації наркозалежних, не тільки знайомить зі Святим Письмом, але і допомагає знайти віру в себе. Статистика вказує на те, що введення подібних курсів реабілітації наркоманів в сучасних центрах реабілітації наркозалежних може значно підвищити ефективність лікування наркоманії і зробити реабілітацію та ресоціалізацію наркозалежних результативною.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!