Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Реабілітація наркозалежних в Києві

Реабілітація наркозалежних в КиєвіРеабілітація вважається процесом, при якому організм відновлює будь-які функції, раніше характерні пацієнтові. Якщо говорити іншими словами, то медична реабілітація наркозалежних – спосіб повернути людину до здорового життя без вживання психотропних речовин. Існує думка, що залежність від наркотичних засобів має виключно медичний характер, проте згідно з дослідженнями це зовсім не так.

Грамотне лікування хвороби має взяти до уваги, що дана звичка є нічим іншим, як нездатністю людини встояти перед різноманітними життєвими проблемами, коли вона не застосовує власну силу волі та інші здібності для виживання в сучасному світі і вирішення труднощів.

Також існують кілька інших причин, чому людина починає вживати наркотики:

  • Щоб змінити щось у своєму житті. Під час прийняття психотропних речовин людина забувається, її проблеми на час зникають. Вона вважає це рішенням труднощів, але насправді такий спосіб перетворюється в ще більші проблеми.
  • З метою спробувати нове. Дана причина характерна як для молодого покоління, так і для більш дорослих верств суспільства.
  • Також молоді люди часто починають вживати наркотики під впливом поганої компанії. А дорослі, в свою чергу, піддаючись на вмовляння більш високопоставлених людей в суспільстві, щоб бути ближче до них за рівнем впливовості.

Якою б не була причина прийому наркотиків, в результаті залежність створює ще більше проблем. Терапія необхідна людині для того, щоб вона усвідомила причини, чому почала використовувати наркотики і знайшла способи, як позбутися від згубного пристрасті.

Де пройти реабілітацію наркозалежних в Києві

Реабілітація наркоманів в Києві і по всій Україні як ніколи затребувана, оскільки як свідчать дані МВС, на їх обліку числиться близько 150 тисяч наркозалежних, а як вказують незалежні міжнародні установи, їх число в Україні становить 425 тисяч.

Незалежні експерти стверджують, що в нашій країні півтора мільйона людей залежні від наркотиків, і з кожним роком їх кількість зростає на 8-10%. Що стосується смертності, то щороку пристрасть до психотропних речовин забирає близько 10-12 тисяч життів. Щоб назавжди позбутися від згубної звички, недостатньо припинити використовувати наркотики і пережити ломку. За рахунок сили волі вдасться позбутися психологічної залежності, але фізична буде присутня довгий час. І при будь-якому стресі, розладі і інших негативних зовнішніх факторах наркоман повернеться до психотропних речовин.

Повноцінний курс реабілітації складається з наступних етапів:

  • Фізичне усунення пристрасті. Детоксикація дозволяє очистити організм від продуктів метаболізму наркотиків, також під час цього процесу мінімізується абстинентний синдром, пацієнт позбавляється від тяги до нової дозі. На цьому етапі використовуються різноманітні лікарські препарати в комбінації з оздоровчими процедурами.
  • Психологічне усунення потреби в наркотиках. На даному етапі відбувається мотивація хворого для відмови від прийому наркотиків. З ним ведуть роботу психологи і психотерапевти. В результаті пацієнти виростають в духовному аспекті, переосмислюють життєві цінності, відновлюють здорове мислення.

Не тільки в місті Київ можна знайти велику кількість наркоманів, тому боротьба з наркоманією є глобальною світовою проблемою.

Реабілітація наркоманів 12 кроків – програма на одужання

Реабілітація для наркоманів може проводитися по різноманітним методикам, однією з найбільш популярних є програма під назвою «12 кроків». Вона була розроблена ще в першій половині минулого століття, а використовуватися по всьому світу вона почала ще з 50-х років минулого століття. Основою реабілітаційної програми для наркомана є те, що він визнає очевидний факт – він не може самостійно впоратися з залежністю, тому йому повинні допомогти фахівці. Допомога сприяє одужанню, а щоб це сталося в житті, повинні початися кардинальні зміни, оскільки наркотики звели життя до процесу їх використання. Дана програма застосовується при будь-яких видах залежності, в тому числі навіть алкогольної. Її не можна розглядати як «панацею» від усього, оскільки вона не медикаментозна, а більш духовна.

Що включено у вартість реабілітації наркоманів

Ціни на реабілітацію наркозалежних Київ за визначенням не можуть бути занадто низькими. Найбільш популярним методом є приміщення хворого в стаціонар під постійний нагляд лікарів. Також слід враховувати, що повноцінна терапія може зайняти від декількох місяців до року. Однією детоксикацією в повноцінному лікуванні не обійтися. Цей процес тільки позбавляє від ломки, але щоб позбутися від цієї проблеми доведеться копнути глибше і провести роботу з психологами. Саме тому лікування складається з декількох етапів – фізичного і духовного. Не варто економити гроші, оскільки якщо не почати лікувати хворобу сьогодні, то завтра вона може коштувати життя.

Реабілітація після наркоманії

Реабілітація від наркотиків не завжди приносить 100% -ий успіх. Як показує статистика, тільки 15-20% наркоманів після курсу повністю відмовляються від наркотиків. Частина, що залишилася повертається до їх вживання через 2-3 роки. Але навіть такі, на перший погляд, невеликі цифри є гідним результатом. Терапія має не тільки медикаментозний характер, але близько 90% всього часу лікування займає соціальна реабілітація, яка дозволяє повернутися колишньому наркоману в здорове суспільство. Спеціалізована наркологічна клініка «Реванш» має в своєму розпорядженні всі необхідні ресурси для позбавлення пацієнтів від наркозалежності . Щоб зробити перший крок до одужання, досить звернутися за допомогою до співробітників центру. У разі сумнівів, можна просто проконсультуватися з фахівцями по телефону.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!