Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Реабілітація наркозалежних в Луганську

Реабілітація наркозалежних в Луганську

З медичної точки зору залежність від наркотичних речовин вважається хронічною хворобою. Але, як і люди з іншими хронічними захворюваннями, наркозалежні можуть жити нормальним життям, якщо вироблять правильні установки і будуть дотримуватися рекомендацій лікарів.

Відновлювальна терапія ставить за мету навчити залежних гідно справлятися зі своєю недугою. У людини, що вживає наркотики (або алкоголь), спотворено сприйняття людських взаємин і соціальних норм. Для успішного лікування наркоманії їм потрібно дати «рецепти» здорового рішення проблем, налагодження спілкування, способів самореалізації.

Програми реабілітації наркоманів і алкоголіків

Сьогодні існує безліч програм: за авторськими методиками, індивідуальна психотерапія, трудова терапія, православна реабілітація наркозалежних, інші релігійні та сектантські програми, суспільства Анонімних Наркоманів і система «12 кроків». Саме по останній програмі здійснюється реабілітація та ресоціалізація наркозалежних в Луганську . Вона поєднує в собі переваги всіх видів реабілітації, виключаючи небезпечну терапію в сектах, яка підміняє одну залежність інший. Відновлювальна терапія за методикою «12 кроків» задіє духовність і віру в поєднанні з розвитком навичок побутового самообслуговування і опрацюванням психологічних проблем. В основі програми – принцип колективного анонімного лікування, подібного терапії в суспільстві Анонімних Наркоманів.

Реабілітація наркозалежних в місті Луганську

Центр реабілітації наркозалежних в Луганську

Наш наркологічний центр в Луганську комплексно використовує медикаментозні і виховні заходи. Терапія тривалістю в кілька місяців проводиться в установі закритого типу. Після недовгої детоксикації пацієнти підключаються до групових психотерапевтичних занять. Спочатку в процесі бесіди і за допомогою психологічних тестів психолог-реабілітолог центру визначає стадію залежності, клінічні особливості перебігу захворювання.

Потім пацієнти відвідують лекції, на яких дізнаються про формування і розвитку наркоманії з медичної точки зору. На початку терапії вони відчувають гострий дистрес , але поступово приходять до думки про необхідність терапії, відчувають її користь. Тренінги з використанням методів біхевіоралізма і когнітивної психології відновлюють процес прогресивного розвитку особистості. Пацієнти навчаються усвідомлювати і тримати під контролем свої емоції, позбавляються від руйнівних патернів поведінки. Завдяки реабілітації та ресоціалізації наркозалежних у клієнтів клініки відбуваються позитивні зміни в системі цінностей.

Реабілітація наркоманів в ЛуганськуСоціальна реабілітація наркоманів полегшується завдяки можливості відтворити ситуації спілкування в колективі. Тренінги проходять в групах самодопомоги під керівництвом психотерапевтів. Пацієнти отримують досвід конструктивної взаємодії, який в майбутньому використовують у «зовнішньому» світі. Крім психологічних вправ, наркозалежні займаються організацією дозвілля, спортом, мистецтвом. Життя в клініці Луганська будується за графіком, що допомагає стати більш дисциплінованими і зібраними.

Всі заходи, що застосовуються в центрі реабілітації наркозалежних, в глобальному плані використовуються для того, щоб пацієнти позбулися необхідності використовувати наркотики в якості способу адаптації, підвищили самооцінку, стали щасливими. Одужання через пошук гармонії в собі самому – єдиний шанс для людини встати на шлях нормального життя.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!