Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Реабілітація наркозалежних в Одесі

Реабілітація наркозалежних в ОдесіКоли алко або наркозалежна людина потрапляє в центр реабілітації наркоманів в Одесі, увагу спочатку приділяється її фізичному стану. Наркоман або алкоголік проходить медикаментозні процедури, спрямовані на очищення організму від токсинів, підтримку роботи внутрішніх органів. Але на цьому робота з залежним в центрі реабілітації наркозалежних в Одесі не закінчується, а тільки починається. За детоксикацією йде тривалий період реабілітації наркозалежних .

Програма реабілітації наркозалежних в Одесі

Реабілітація та ресоціалізація наркозалежних в Одесі – складний процес, що включає в себе сплав різних психотерапевтичних технік, які застосовуються в рамках програми реабілітації наркоманів «12 кроків». Програма побудована на спілкуванні залежних людей, які бажають вилікуватися, в невеликих групах. На сьогоднішній день «12 кроків» визнана найефективнішою з усіх програм реабілітації наркозалежних. Реабілітація та ресоціалізація наркозалежних після лікування наркоманії базується на прийнятті проблеми та виправленні свого ставлення до світу, на пробудженні бажання змінюватися.

Реабілітація наркозалежних в місті ОдесаОсновний інструмент «Міннесотської» програми реабілітації наркоманів – групова свідомість. Справа в тому, що світ здорових людей не може прийняти залежного, а світ наркоманів не розуміє бажання свого колишнього учасника розпрощатися з отрутою. Прийняти і зрозуміти наркомана, який вирішив одужати, можуть тільки подібні йому. Такі люди відчувають один одного і можуть допомогти один одному краще, ніж будь-хто інший. Реабілітація наркоманів і алкоголіків неможлива без почуття причетності, спільності. Це основа успішної соціальної реабілітації наркозалежних в Одесі.

Від інших програм реабілітації наркозалежних в Одесі «12 кроків» відрізняється своєю гуманністю, шанобливим ставленням, анонімністю. На території центру є все необхідне для комфортного, цікавого життя під час реабілітації наркоманів. В Одеському центрі реабілітації наркоманів пацієнти відчувають себе по-домашньому затишно, але при цьому вони захищені від спокус звичного середовища.

Православна реабілітація наркозалежних та «12 кроків»

Реабілітація наркоманів в ОдесіСхема «12 кроків» тісно пов’язана з православною реабілітацією наркозалежних. З точки зору релігії, наркоманія – гріх. Однак цей гріх – спроба заповнити порожнечу, що утворилася в душі. За програмою реабілітації наркозалежних «12 кроків», особистісна реабілітація наркоманів і алкоголіків і соціальна реабілітація наркозалежних та алкозалежних будується якраз на заповненні внутрішньої порожнечі. Пацієнту, в центрі реабілітації наркоманів, надаються нові здорові життєві цінності та орієнтири, які допомагають налагодити нормальне життя.

Спочатку «Міннесотську» систему взяли на озброєння релігійні програми реабілітації наркоманів. Зараз, первісне трактування Бога в програмі видозмінилася, щоб охопити широкий загал людей. У сучасному розумінні Бог в схемі «12 кроків» – будь-яка вища сила, авторитетна для наркозалежного (наприклад, сила колективу).

Успішна реабілітація наркоманів можлива, для цього необхідно лише щире бажання залежного і час.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!