Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Реабілітаційний центр в районі Жулян Києва

Проблема наркотичної залежності в наш час торкнулася багатьох людей, що живуть в самих різних країнах світу. З кожним днем ​​людей, які опиняються в глухому куті через наркотики, стає більше. На жаль, далеко не завжди вдається врятувати тих, хто загруз у цій безодні. Для успішної реабілітації мало виключити дозу отрути, потрібно навчити хворого жити без наркотиків, змінити погляди на життя.

Реабілітаційний центр для наркоманів в районі Жулян Києва

Саме в наркологічному центрі в районі Жуляни , в місті Київ, доктора допоможуть впоратися з недугою раз і назавжди.

Комплексний підхід гарантує не тільки лікування наркоманії і алкоголізму , але і ментальне, а також фізичне відновлення.

У цій наркологічній клініці Києва вам нададуть негайну допомогу і психологічну підтримку. Саме в цьому центрі звертають увагу не тільки на очищення організму, але і на відновлення внутрішніх органів.

Гастроентерологи, реабілітологи, неврологи, невропатологи, кардіологи, наркологи, психологи – всі вони намагаються мінімізувати збиток, який завдав собі пацієнт. Бригада лікарів готова надавати медичну допомогу 24 години на добу, хворий завжди буде знаходитися під наглядом професіоналів.

У цьому медичному закладі завжди готові проконсультувати, відповісти на питання або надати психологічну підтримку. Також реабілітаційний центр може запропонувати вам:

  • Якісну медичну допомогу.
  • Повне обстеження організму.
  • 100% анонімність і конфіденційність.
  • Увагу та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
  • Гарантоване одужання.
  • Повне очищення організму від наркотиків та інших токсинів
  • Підтримка психотерапевта протягом усього курсу лікування.
  • Можливість виклику нарколога на будинок і виведення з запою амбулаторно .

Лікарі, що працюють в цьому реабілітаційному центрі , знають наскільки важливий індивідуальний підхід. Саме тому для кожного пацієнта виписується індивідуальний план лікування. Попередньо кожного пацієнта обстежують. На основі діагностики організму пацієнт отримує повний і якісний курс індивідуальної реабілітації.

Після огляду, бригада лікарів негайно починає курс очищення організму. Дезінтоксикація проходить медикаментозно. Протягом всього курсу хворий знаходиться під наглядом лікарів, які готові надати будь-яку невідкладну медичну допомогу. Тривалість курсу очищення займає досить тривалий час, тому саме в цей період психологи починають ментальну реабілітацію.

Психологічна реабілітація також підбирається строго індивідуально для кожного пацієнта. Психологи розмовляють з хворими, багато гуляють на свіжому повітрі, займаються розвитком дрібної моторики, а також розповідають про те, як важливо більше не повертатися до наркотиків.

Саме ця частина відновлення є найскладнішою. Саме від неї залежить, чи зможе хворий продовжувати своє життя без наркотиків після реабілітаційного центру. Адже за його межами пацієнт може зіткнуться з безліччю спокус. І завдання психолога пояснити, що ні в якому разі не можна вживати наркотики.

Для фізичного відновлення лікарі, що працюють в наркологічній клініці , пропонують дихальну гімнастику, аеробіку, курс масажу, а також медикаментозні препарати, які допоможуть відновити всі внутрішні органи.

Київський реабілітаційний центр в районі Жуляни – саме той медичний заклад, який займається успішним лікуванням різних видів залежностей, завдяки комплексному підходу та висококваліфікованим фахівцям. Саме тут розкажуть, як боротися з залежностями раз і на все життя!

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!