Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічні центри Реванш в Україні

Залежні люди — хворі люди. Залежність може стати не тільки причиною проблем на роботі або в навчальному закладі, розладу в сім’ї або в стосунках з друзями, але і привести до летального результату. Щоб зберегти життя залежної людини, а також допомогти їй повернутися в соціум необхідно проводити лікування алкоголізму і наркоманії, або лікування ігроманії. А зробити це допоможе тільки спеціалізований центр наркологічної допомоги.

Наші центри представляють собою високопрофесійні наркологічні клініки, що спеціалізуються на позбавленні від залежностей: наркоманії, алкоголізму та ігроманії. Тут проводять повний курс лікування в кілька етапів.

Позбавлення від наркоманії або лікування алкоголізму в наркологічному диспансері

Наркологічні центри в Україні
Лікування починається з усунення фізичної залежності від дурманних речовин, а проблему на психологічному рівні вирішує процес реабілітації, який також проводить наш центр лікування наркоманії.

Ознайомитися більш детально з принципами та методами лікування залежностей можна на сторінках нашого сайту.

Щоб зрозуміти, що наш центр це саме те місце, яке Ви шукаєте — зателефонуйте нам за телефонами, вказаними на сайті, а ще краще приходьте особисто. Центр наркологічної допомоги «Реванш» має кілька клінік по Україні. Незалежно від Вашого місця проживання або прописки Ви можете звернутися в центр реабілітації для наркоманів, алкоголіків і ігроманів в будь-якому місті.

Також звертаємо Вашу увагу, що кожен центр «Реванш» — це анонімний наркологічний центр. Це означає, що ніхто, ніде і ніколи не дізнається про Вашу проблему, якщо Ви самі цього не захочете.

Анонімність є і важливим фактором для успішного одужання і подальшої соціалізації. Так, анонімний наркологічний центр «Реванш», на відміну від установ державного зразка, забезпечує повну конфіденційність звернення. Дані про пацієнтів не передаються до відповідних органів, саме тому в подальшому вдасться уникнути проблем з працевлаштуванням або вступом до навчального закладу.

Фахівці та консультанти наших центрів — це справжні професіонали своєї справи. Вони постійно підвищують свою кваліфікацію. Їх основна мета — це успішне лікування алкоголізму і наркозалежності , а також ігроманії .

Нерідко в центр реабілітації для наркоманів влаштовуються працювати його колишні пацієнти, які на власному досвіді відчули складності реабілітаційного періоду. Вони користуються не тільки великою повагою, але і довірою, оскільки спілкування з ними проходить «на одній мові», мовою людей, яких об’єднує спільний ворог — предмет їх пристрасті.

Центр лікування наркоманії «Реванш» вчить своїх пацієнтів протидіяти новим викликам, стресовим ситуаціям, заново будувати відносини з оточуючими, бачити радість в простих речах. Однією з головних складових процесу реабілітації є розуміння необхідності абсолютної відмови від вживання наркотиків або алкоголю.

Лікування алкоголізму і наркозалежності , а також ігроманії в наших реабілітаційних центрах – це найважливіший процес для початку нового повноцінного життя.

Користуючись всесвітнім досвідом роботи реабілітаційних центрів, ми практикуємо анонімне лікування наркоманії і алкоголізму. Ви можете бути впевнені, що ваші товариші або керівництво ніколи не дізнаються той факт, що ви проходили лікування у нас.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!