Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Рівенський обласний наркологічний диспансер

Рівненський обласний наркодиспансер є медичною спеціалізованою установою, що надає послуги з лікування наркотичної та алкогольної залежності. Він надає лікувальні та консультативні послуги з метою профілактики рецидиву хвороби у колишніх пацієнтів та проводить лікування хворих на алкогольну та наркотичну залежності. Центр оснащений сучасним обладнанням, реанімацією, біохімічною і токсикологічною лабораторіями, а також терапевтичним відділенням. Затишне перебування пацієнтів в стаціонарі обумовлюється наявністю комфортабельних палат з усіма зручностями, гарним та затишним парковим двориком для прогулянок і ввічливими співробітниками, які надають необхідну допомогу в будь-який час доби. Наркологічний диспансер працює цілодобово. До нас поступають люди з важким ступенем отруєння алкоголем, важким похміллям та передозуванням наркотиків.

Допомога залежним в Рівненському наркологічному центрі

Підхід до лікування

Проводячи лікування від наркоманії та алкогольної залежності, центр грунтується на стані хворого, стажі прийому наркотичних речовин (алкоголю) і виду прийнятого наркотику, тому лікування призначається індивідуально для кожного пацієнта. Це дозволяє більш ретельно розібратись з причинами хвороби і точніше призначити лікування.

Принципи роботи:

  • Кожній людині, яка звернулася за допомогою, надається миттєва медична та психологічна допомога.
  • Лікування проходить безкоштовно, в рамках державної програми або на платній основі.
  • Синдром ломки (похмілля) знімається медикаментозним способом.
  • У разі необхідності здійснюється виклик нарколога додому з метою переконати хворого пройти лікування в стаціонарі.
  • Термін лікування залежить від тяжкості хвороби.
  • Спільно з лікуванням пацієнта його родичі також проходять консультації у психолога, де вчаться підтримувати і мотивувати хворого на одужання.
  • Лікування проводиться амбулаторно і в стаціонарі.

Амбулаторне проходження лікування може тривати до декількох років, так як пацієнт не отримує належного контролю і психологічної допомоги, тому для швидкого лікування людини від алкогольної та наркотичної залежності краще вдатися до стаціонару.

У разі необхідності наркологічний центр в Рівному допомагає знайти більш відповідну клініку для пацієнта, направивши його на лікування за місцем проживання або в інше місто.

Етапи лікування

Лікування наркотичної та алкогольної залежності являє собою цілий ряд заходів, спрямованих на відновлення психологічного, фізичного та емоційного стану хворого. Завданням наркологічного центру в Рівному є повернення хворого в соціальне суспільство, відновлення сімейних відносин, формування і переоцінка життєвих цінностей, а також початок ведення здорового способу життя.

Лікування грунтується на декількох етапах:

Адаптація (7 днів): пацієнт знайомиться з учасниками наркологічного центру, відновлює психологічний стан, бере участь в тестуванні і отримує психологічну допомогу, проводить обстеження організму. На основі отриманих досліджень нарколог призначає індивідуальну програму лікування. У разі необхідності хворому надається медична допомога по зняттю ломки.

Мотивація (1 місяць): психолог з пацієнтом опрацьовує проблему і з’ясовує причини розвитку залежності. Хворий за допомогою спеціальних завдань йде від думок прийому психотропних речовин (алкоголю), слухає навчальні лекції про наслідки наркотичної та алкогольної залежності. Психологи і соціальні працівники проводять роботу по формуванню життя пацієнта без наркотичних речовин і алкоголю, а також вносять корективи в подальше лікування.

Після проходження лікування в наркологічному центрі в Рівному пацієнти назавжди позбавляються від наркотичної та алкогольної залежності, відновлюють відносини з рідними і близькими людьми, повертають свої цивільні права (водійське посвідчення, опікунство, дозвіл на зброю), починаючи життя з чистого аркуша.

Допомогу в лікуванні ви можете отримати за адресою:

Рівенський обласний наркологічний диспансер.
м. Рівне,
Вул. Князя Володимира,17,
Т.(36)22-00-82

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!