Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Тернопільський обласний наркологічний диспансер

Будь хто здатний потрапити під згубний вплив наркотиків чи алкоголю. Звичайно, у більшості людей мінімальні шанси зробити це, однак інші можуть бути надмірно схильні. Даний тип залежності вважається досить проблемним. Наркотична та алкогольна залежності здатні завдавати значної шкоди здоров’ю, руйнувати особистість і робити багато іншої біди. Важливо почати боротьбу з нею, дати ефективну відсіч. Це дозволить отримати хороші шанси на відновлення нормального життя.

Наркологічний центр для залежних в Тернополі

У Тернополі є чимало залежних людей, які потребують кваліфікованої допомоги. Отримати її можна в Тернопільському обласному наркологічному диспансері.

Найбільш адекватним рішенням для всіх наркоманів і алкоголиків вважається звернення за підтримкою до професіоналів своєї справи. У наркологічному диспансері є все необхідне, наприклад, сучасне обладнання, досвідчені професіональні лікарі, медикаменти і все інше. Тому
наркологічний диспансер в Тернопілі може дати хороші шанси на повне одужання. Після лікування більшість людей забувають про наркотики, починають знову працювати, спілкуватися, знаходити нові інтереси. Після лікування наркотики стають якимось сміттям, викликають огиду і нерозуміння. Після грамотної і професійної реабілітації можливість рецидиву мінімізується.

Даний центр дає прекрасну можливість всім залежним в цьому місті отримати кваліфіковану допомогу. Вона полягає в наданні всіх умов. Досвідчені співробітники центру підбирають до всіх унікальний підхід, що гарантує успіх. Людина буде перебувати під наглядом, отримає потрібне лікування. Це напевно позбавить її від залежності. Для початку можна проконсультуватися з професіоналами. Це дозволить зробити адекватні висновки про тернопільський наркологічний диспансер і його методи лікування.

Дуже важливим фактором для досягнення позитивного результату в лікуванні вважається наявність досвіду у співробітників наркологічного центру. Вони розуміють, як лікувати конкретних пацієнтів, щоб вони ні в чому не мали потреби, відчували себе комфортно. Знання та сучасні методики допомагають забезпечити ефект. Наркодиспансер Тернопіль вважається кращим місцем для лікування. Ми пропонуємо всі умови для самого продуктивного лікування. Тому все можуть звертатися сюди, щоб лікуватися і добиватися результату. Гарантується повне зцілення від наркотичної залежності. Людині лише треба захотіти позбутися від проблеми, а все інше зроблять професіонали.

Ми працюємо цілодобово. До наркологічного диспансеру доставляють хворих з різними ступенями отруєння наркотиками або алкоголем.

Часто у дуже важкому стані передозування або похмілля. Ми здатні допомогти навіть у найважчих ситуаціях. Для цього в нас є реанімація, яка обладнана всім необхідним спорядженням для порятунку людей з залежністю.
Наркологічний диспансер в Тернополі проводить безкоштовне лікування алкоголізму і наркоманії згідно з передбаченими державними програмами і надає платні послуги за бажанням клієнта.

У перелік послуг, незалежно від типу лікування, входить:

  • Виклик нарколога за адресою проживання хворого з метою переконати його пройти лікування.
  • Надання медикаментозної допомоги при знятті ломки.
  • Надання психологічної підтримки пацієнту і його родичам.
  • Проведення обстеження стану здоров’я пацієнта.
  • Призначення ефективного лікування.
  • Проведення фізіотерапевтичних процедур для швидкого відновлення організму.
  • Очищення крові від токсинів за допомогою медикаментів.
  • Використання ефективних методів для зняття фізичної та психологічної залежності.
  • Проведення реабілітаційного курсу.
  • За бажанням клієнта центр підшукує іншу клініку для лікування, ближче до дому або в іншому місті.

Після закінчення лікування диспансер видає пацієнтові довідку, що підтверджує його повне вилікування від наркотичної (алкогольної) залежності. Після проходження лікування наркоманії і алкоголізму пацієнти повертаються в здоровий осередок суспільства, знаходять роботу, відновлюють відносини з рідними, починаючи життя з нового аркуша.

Для досягнення максимального і швидкого процесу лікування для кожного пацієнта встановлюється індивідуальне лікування в залежності від клінічного стану його здоров’я, і використовуються методи: Медикаментозний. Підшивка. Гіпноз. Психотерапія. Фізіотерапія. Трудотерапія. Народна медицина.

Тернопільська область,
місто Тернопіль,
ВУЛИЦЯ ТРОЛЕЙБУСНА, 14

(352) 43-61-46,

(352) 43-61-47,

(352) 53-51-47

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!