Бесплатная консультация по телефону: +38(066) 240 22 44
Лицензия МОЗ Украины №493/1/12-02
Навігаційне меню

Лікування залежності від прегабаліну (“лірика”)

Лирика

Зараз ліки, яке називається “Лірика”, стало дуже популярно у наркоманів. Його друга назва – прегабалін . Це найсильніша знеболюючий засіб. Наркозалежні використовують його, щоб отримати кайф, сильне задоволення. Через кілька тижнів вони вже не можуть без нього обходитися.

Симптоми залежності від прегабаліну

Ознакою вживання даного виду наркотику є хитка, невпевнена хода. Зіниці у наркомана розширюються, його хилить на сон. У наркозалежного може піднятися температура, посилитися потовиділення. Він не може тримати під контролем свої вчинки і дії. Якщо ви виявили подібний симптом у близького родича, потрібно бити на сполох. Коли з’явиться сильна залежність, йому буде потрібно тривале лікування в стаціонарі.

Враховуйте, що легких наркотиків не буває, такий розподіл вважається умовним. Будь-яке з психоактивних ре ств пр іводіт до повної деградації людини, виснаження і смерті. Тому не варто вважати невинною залежність від прегабаліну . Без наркологічної допомоги тут не обійтися.

Ефективне лікування від наркотиків

Щоб вилікувати прегабаліновую залежність, потрібно звернутися в наркоклініка . У нашому центрі лікарі знають, як позбавити хворих від згубної тяги. Як правило, лікування триває не надто довго, якщо порівнювати його з реабілітацією людей, які страждають від героїнової залежності. 

При тривалому прийомі таблеток наркотичні речовини накопичуються в тканинах організму. Важливо повністю вивести їх. Для цього передбачені детоксикаційні процедури. В умовах стаціонару хворий отримує допомогу не тільки наркологів, але і психологів. Вони допомагають йому знайти інші життєві цінності, забути про той час, коли він думав виключно про чергову дозі таблеток.

Лікування у нас проводиться анонімно.

Ніхто з ваших близьких не запідозрить, що ви колись брали наркотичну речовину. Отже, ви зможете знову без проблем почати вести нормальне життя.

Якщо людина не вміє знаходити з оточуючими спільну мову, не здатний самостійно протидіяти новим викликам, у нього знову може виникнути спокуса знову зануритися в світ дурману. Щоб цього не сталося, він після виписки з єдиного центру буде продовжувати працювати з психотерапевтами. Вони не дозволять йому повернутися до колишніх звичок і навчать, як справлятися з життєвими негараздами.

До анонімному лікуванню наркоманії , до лікування залежності від прегабаліну в нашій клініці Реванш підходять професійно, використовуючи досвід кваліфікованих наркологів. Швидких результатів одужання очікувати не варто, однак повна ремісія можлива! 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!