Бесплатная консультация по телефону: +38(066) 240 22 44
Лицензия МОЗ Украины №493/1/12-02
Навігаційне меню

Лікування наркотичної та алкогольної залежності в мостицькому районі Києва

Алкоголізм і наркоманія – це повільний, болісний, але вірний шлях до смерті. Зараз кількість звернень до нарколога серед молодих людей віком від 20 до 27 років стрімко збільшується. А за офіційними даними тільки в Європі за останні десять років залежних від алкоголю стало в 2,5 рази більше. Як бачимо, ці захворювання набувають вселенських масштабів, тому їх по праву можна назвати епідеміями. Чому так трапляється? Що змушує людей власноруч зруйнувати своє життя? Підштовхнути на це можуть і доступність наркотиків і спиртного, і генетична схильність, але ключова причина розвитку даних вад – психологія.  

Проблеми на роботі, постійні стреси, важкі умови праці, складний період в особистому житті і т.д. – все це змушує людину шукати розради в чомусь, розслабитися і отримати задоволення хоча б на кілька годин. Сильні люди знаходять своє спасіння в спорті, цікавих заняттях і хобі, але, на жаль, так чинять не всі.

Багато, намагаючись побороти стрес, тягнутися за чаркою або ще гірше – починають вживати наркотики. Одноразові дози і почастішали посиденьки за пляшкою дуже швидко переростають в серйозну залежність, боротися з якою потрібно якомога швидше. Тому якщо ви помітите дивні зміни в поведінці близької людини, то можливо це перший сигнал, який говорить про те, що потрібно зробити виклик нарколога . Тільки своєчасне лікування в реабілітаційному центрі в Мостицькому районі Києва може врятувати життя хворого!   

Основні симптоми наркотичної залежності

Специфічні ознаки даної хвороби залежать безпосередньо від уживаного препарату, але загальні прояви наркоманії можна визначити по таких змінах в людині:

● Шкірні покриви набувають блідого відтінку. Пошкодження заживають довго, часто з гноїння.

● В очах постійно дивний, нездоровий блиск, а зіниці не реагують на світло. Вони можуть бути або дуже звужені, або навпаки розширені.

● Ви стали помічати те, як людина постійно намагається залишитися наодинці. Телефонні розмови, також, намагається не проводити при родичах.

● У наркоманів простежується зміни в режимі харчування. Періоди повної відсутності апетиту можуть змінюватися обжерливістю. Також, зверніть увагу на те, скільки солодкого їсть людина. Як правило, наркомани вживають багато солодощів і п’ють воду у великих кількостях.

● Одним з найбільш яскравих індикаторів наркотичної залежності є емоційний стан. У хворої на наркоманію воно змінюється абсолютно безпричинно. Спалахи бурхливої ​​агресії можуть тут же змінитися спокоєм і радістю.

● Вас повинні насторожити такі предмети будинку: згортки з паперу та фольги, невеликі поліетиленові упаковки, шприци, розкидані ватки, курильні атрибути, джгути і тд.

 Перераховані вище ознаки говорять про те, що настав час поговорити з людиною і як можна швидше почати лікування наркоманії ! 

Як проходить лікування алкоголізму?

Фахівці в нашій наркологічній клініці насамперед здійснюють виведення з запою . Далі за допомогою медикаментів хворому проводять загальну детоксикацію організму, завдяки чому вимиваються всі шлаки. Після цього алкоголік проходить підтримуючу терапію в наркодиспансері , яка дозволяє відновити нормальну роботу уражених органів і систем. Заключна частина лікування – це відвідування психолога, що дає можливість назавжди побороти смертельну залежність.    

Наш наркологічний диспансер вже не перший рік надає послуги лікування як наркоманів, так і алкоголіків. Ми знаходимо підхід до кожного пацієнта, мотивуючи їх у власному одужанні!  

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!