Бесплатная консультация по телефону: +38(066) 240 22 44
Лицензия МОЗ Украины №493/1/12-02
Навігаційне меню

Енциклопедія наркотиків: метоксетамін і його вплив на організм

Що являє собою метоксетамін і як він впливає на людську свідомість та тіло?

Метоксетамін вважається відносно новим препаратом, що нагадує кетамін і є наркотиком, що входить в диссоціативну групу. Тобто, з його допомогою спотворюються візуальні і слухові характеристики, завдяки чому залежний відчуває себе «віддаленим» від реальності і при цьому не втрачає свідомості. Більш того, сильно загострюється почуття гумору, а протягом кількох годин виникають найрізноманітніші галюцинації. Метоксетамин

Дослідники не раз говорили про те, що ключовою небезпекою вищеописаної наркотичної речовини вважається те, що її основою є такі компоненти, які не були до кінця вивчені, тому вони можуть спровокувати виникнення різних побічних ефектів і негативних реакцій організму. Велика кількість інформації, пов’язаної з даним препаратом, вважається непідтвердженою. Вживають таку речовину наркомани зі стажем, які перепробували вже практично все і хочуть нових відчуттів.

Що стосується метоксетаміну, то його побічні дії і токсичність схожі з кетаміном – знеболюючою речовиною, яке використовується у ветеринарній та медичній областях. Якщо використовувати наркотик в надмірних дозах, то будуть виникати дивні ефекти, починаючи від сп’яніння і закінчуючи розумовою порушенням, паралізацією тіла. Тривалість дії наркотику становить приблизно пару годин. За цей час людина стикається з різними ефектами і навіть може втратити свідомість.

Найчастіше подібний препарат поширюється через інтернет. Його рекламують як законну альтернативу кетаміну . Моху продається абсолютно законно. Не потрібно ветеринарна або медична ліцензія. Більш того, він коштує вкрай дешево, тому і вважається популярним серед підлітків.

Лікування залежності – хороша можливість відновитися в найкоротші терміни

Якщо на людину діє даний препарат, то вона може здійснювати абсолютно неадекватні дії. Нерідко агресія і галюцинації призводять до серйозних злочинів проти соціуму. У суспільстві такій людині складно знайти своє місце, тому вона намагається уникати спілкування.

Звичайно ж, наркоман потребує якісної терапії, адже в іншому випадку він не зможе прожити довго. Сумлінні реабілітаційні центри – це ті місця, де виявляється професійна допомога і підтримка. Залежний пройде кілька етапів лікування і повністю відновиться, забувши про свою недугу.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!