Лицензия МОЗ Украины №493/1/12-02

Лікування алкогольної та наркотичної залежності в Києві (Редагувати)

Лікування залежності в КиєвіУ наш час залежні люди і їхні родичі все частіше вибирають не державні, а приватні наркодиспансери. За офіційною статистикою, всього лише 3-4% тих, хто проходив лікування в державних клініках, на тривалий час припинили вживати алкоголь і наркотики.

Лікування алкогольної і наркотичної залежності в Києві

У центрах «Реванш» цей показник у декілька разів більше. Це пояснюється тим, що тут відбувається не тільки медикаментозна терапія, а й реабілітація алкоголіків і наркоманів, і лікування співзалежності. У наркологічному центрі Києва не проводиться примусове лікування наркоманії і алкоголізму. Залежну людину попередньо «готують» до лікування в формі бесіди професійні психологи. Після цього вона добровільно погоджується на терапію. У державних клініках мотиваційної роботи з пацієнтами або немає взагалі, або вона неефективна.

Лікарі клінік мережі «Реванш» керуються гуманними принципами. Вони націлені на результат, тому до кожного пацієнта знаходять персональний підхід, розшукують індивідуальне рішення проблем. Терапія проходить анонімно, в формі приватних консультацій і колективних психотерапевтичних тренінгів на основі програми «12 кроків».

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!