Бесплатная консультация по телефону: +38(066) 240 22 44
Лицензия МОЗ Украины №493/1/12-02
Навігаційне меню

Лікування алкоголізму на Солом’янці в Києві

Алкоголізм здавна розцінювали як серйозне і важке захворювання, яке призводить до летального результату. У зв’язку з надмірним вживання спиртного, у людини виникає залежність і вона більше не в силах відмовитися від алкоголю, що призводить до руйнування печінки, серцевих захворювань, порушення гормонального фону, ослаблення імунітету і смерті.

У давні часи алкоголізм лікували травами, які знижували тягу до спиртного і при вживанні алкоголю викликали сильну інтоксикацію організму, але, на жаль не завжди такий підхід виявлявся ефективним. У 1951 р. ВООЗ офіційно визнала алкогольну залежність проблемою, яку необхідно лікувати в медичних установах. У 1956 Американські лікарі довели, що алкоголізм можна повністю вилікувати за допомогою медикаментів і психотерапії. З того часу, вчені постійно розробляють нові способи і лікарські засоби для лікування алкоголіків.

Сьогодні пройшовши лікування алкоголізму на Солом’янці в Києві, хворий зможе назавжди позбутися від алкогольної залежності і почати нове життя з чистого аркуша.

Способи лікування алкоголізму

По суті, вилікувати алкоголізм можна кількома способами: викликати у пацієнта відраза до спиртного і придушити тягу до алкоголю. У нашому центрі для кожного хворого підбирається індивідуальний метод позбавлення від алкогольної залежності і відновлення його організму, виходячи зі стажу прийому спиртних напоїв і стану здоров’я.

Перший етап лікування має на увазі вивід із запою пацієнта, зняття медикаментозним способом інтоксикацію організму, прийом вітамінів для підтримки імунітету, відновлення сну, психологічного та емоційного стану.

Надалі лікування алкоголізму має на увазі застосування одного або декількох методів одночасно, в залежності від стану пацієнта:  

  • Психотерапія.
  • Гіпноз.
  • Гомеопатія.
  • Голковколювання.
  • Використання народних засобів.
  • Лазер.
  • Ультразвук.

На сьогоднішній день, найбільш поширеним методом, є кодування, з використанням певних препаратів, які вводяться хворому внутрішньом’язово і поступово всмоктуються в організм. Після того, як пацієнт випиває спиртне, у нього спостерігається сильна інтоксикація, нудота і блювота, що з часом призводить до відрази до алкоголю. Такий метод називають підшивкою.

Наш наркологічний центр використовує підшивку спільно з психотерапевтичним навіюванням, що дозволяє позбавити людину від залежності до семи років і більше.  

Реабілітація

Реабілітація – важливий етап на шляху до повного одужання. У цей період з колишніми алкоголіками постійно працює психолог, проводячи індивідуальні та групові заняття. Таким чином, з людиною програються різні ситуації, і уважно вивчається його поведінка. Мета реабілітації в тому, щоб навчити людину спокійно ставитися до негативу оточуючих, вміти виходити з стресових ситуацій і навчитися реально, сприймати навколишній світ.

Також психологи вчать рідних хворого в подальшому правильно з ним спілкуватися. Від цього залежить, зірветься людина чи ні. Варто сказати, що чим більше стаж прийому спиртних напоїв, тим слабкіше нервова система, у людини можуть виникати депресії, панічні атаки і агресивність, тому потрібно підтримувати і допомагати хворому на всіх стадіях одужання і після.

Складність психолога полягає в тому, що зазвичай рідні не бажають більше бачити людину, яка принесла їм багато страждань і часто відмовляються від неї. Якщо фахівцю не вдається їх примирити, то перед ним стоїть завдання навчити колишнього алкоголіка самостійно, без випивки справлятися з усіма труднощами життя.

Наш наркологічний диспансер оснащено комфортними умовами і новітнім обладнанням, тому проходячи лікування у нас, ви не тільки зберігаєте свою анонімність, але і відчуваєте себе як вдома, що важливо для відновлення психологічного та емоційного стану.  

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!