Бесплатная консультация по телефону: +38(066) 240 22 44
Лицензия МОЗ Украины №493/1/12-02
Навігаційне меню

Лікування алкоголізму в Білій Церкві

Алкоголізм – непереборний потяг людини до спиртних напоїв.Хворий відчуває психологічну і фізичну потребу в алкоголі, що приводить до розладів психіки та кардинальних змін особистості.Хвороба завдає шкоди здоров’ю, токсичні речовини отруюють організм.Від систематичного вживання алкоголю людина стає заручником своєї пристрасті.

Від алкоголізму ніхто не застрахований.

Не варто припускати, що на його розвиток впливає спадковість, професія, рівень життя і т.д.Все може початися зовсім безневинно: випити, як спосіб розслабитися, втекти від проблем, підтримати компанію, показати свою незалежність або авторитетність.Кожна людина індивідуальна, хтось може самостійно відмовитися від спиртного, а інші, потрапляючи в пастку «зеленого змія», не можуть з неї вибратися.

Для багатьох алкоголіків тверезе життя стає нестерпним, організм вимагає чергової дози спиртного.У його емоційному стані відзначаються часті безпричинні перепади настрою: пригніченість, роздратованість, невмотивована агресія, тривожність.Алкоголік не може контролювати ситуацію, йде в запій, вибратися з якого не може вийти від пари днів до тижнів.

Проблема алкогольної залежності в наш час стоїть надзвичайно гостро.

Існує безліч спеціалізованих закладів, які займаються вирішенням даної проблеми.Наш реабілітаційний центр надає якісне професійне лікування в Білій Церкві (Київська область).Персонал складається з кваліфікованих фахівців: наркологів та психологів.Для ефективного лікування використовуються різні методи, обов’язковими з яких є:

  • Детоксикація – очищення організму і зняття абстинентного синдрому, що іменується в народі «ломка».В ході лікування застосовується лікарська терапія, яка допомагає впоратися з алкогольною залежністю. При необхідності призначаються загальнозміцнюючі препарати для відновлення організму.
  • Реабілітація – психотерапія і ресоціалізація.До кожного пацієнта застосовується індивідуальний підхід.Коли організм очищений від токсинів і не вимагає алкоголю, до роботи приступає психолог.Його мета – відновлення особистості і втраченого статусу, нормальних сімейних і дружніх відносин.В ході лікування виявляються психологічні проблеми, які привели до алкогольної залежності.Лікарі намагаються докласти максимум зусиль, щоб уберегти від колишніх помилок хворого.В результаті, в соціум повертається нормальна адекватна особистість.

Лікування алкогольної залежності– тривалий і складний процес, підходити до якого необхідно суто індивідуально і комплексно.Величезну роль в одужанні грає допомога та підтримка близьких людей.Вони повинні протягом лікування проявляти турботу і любов, адже проходячи курс, пацієнт найбільш вразливий – його звичний ритм життя кардинально змінюється.

Люди, які звертаються до нас по допомогу, приходять в одному стані, а йдуть щасливими, емоційно-стабільними, впевненими в собі особистостями, здатними до нового життя без згубної пристрасті до алкоголю.Співробітники реабілітаційногоцентру готові вислухати, допомогти, заспокоїти. Вони складуть індивідуальну програму лікування і реабілітації, створять комфортні умови перебування в центрі.

Не дозволяйте собі або рідній людині деградувати разом з тими, хто часто «заглядає в пляшку». Адже так легко втратити здоров’я, сім’ю, друзів, кар’єру, соціальний статус. Скористайтеся реальним шансом – повернутися до повноцінного життя.

Вартість лікування алкоголізму в Білій Церкві

Первинна консультація
40 хвилин
безкоштовно
Амбулаторне лікування
день
від 600 грн
Стаціонарне лікування
доба
від 1 200 грн
Лікування абстиненції - виведення з запою, позбавлення залежності від психоактивних речовин та наркотиків від 3 до 10 днів
доба
від 1 200 грн
Консультація - необхідна регулярна процедура в процесі лікування, психотерапія, психокорекція, психоаналіз
1 година
500 грн
Реабілітація алкозалежних, наркозалежних, (стаціонар і ізоляція)
1 міс.
від 5 000 грн
Психотерапевтичне кодування (алкозалежних)
1-2 дні
від 3 500 грн
Медикаментозне (хімічне) кодування алко- і наркозалежних
1 день
від 4 000 грн
Ресоціалізація
1 міс.
від 4 000 грн
Детоксикація. Процедура займає від 3 до 5 днів
1 день
від 1 200 грн
Після лікувальна підтримка
безкоштовно
Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!