Бесплатная консультация по телефону: +38(066) 240 22 44
Лицензия МОЗ Украины №493/1/12-02
Навігаційне меню

Лікування залежності від гвинта

Гвинт або метамфетамін – це сильнодіючий наркотичний стимулятор, звикання до якого нерідко настає після першого ж застосування. Наркомани дуже часто готують його самі. Виходить дешеве наркотичну з’єднання здатне завдати важкий шкоду здоров’ю наркомана. первентин або простіше кажучи гвинт є дуже популярним в середовищі люде вживають наркотики. Наркотик може бути популярний серед підлітків. З цієї причини батькам важливо знати і розуміти що це за наркотик. Як він може називатися в середовищі підлітків. Це дуже важливо, що б запобігти біді, в яку може потрапити ваша дитина. У разі якщо у вас з’явилася підозра, що ваша дитина вживає наркотик, важливо вчасно звернутися в спеціалізовану клініку. Тільки в спеціалізованій установі зможуть надати своєчасну наркологічну і психологічну допомогу наркоману.
Гвинт це метамфетамін, Але в наркотичної середовищі існує безліч його назв. У розмові з дилером або в розмовах між собою наркомани можуть називати його білим хлібом або молоком. Ці назви походять від того, що основною складовою наркотичного препарату є метамфаетамін .

Метамфетамін є білим порошком.

Наркотик виготовляється кустарним способом на спеціально обладнаних кухнях-лабораторіях, часто в антисанітарних умовах. Через це в нього потрапляє не тільки шкідлива мікрофлора, а й віруси і бактерії. Це може стати причиною зараження. Також поряд з інфекцією величезну небезпеку становлять домішки використовуються при приготуванні наркотику.
Наркотичний препарат може включати в себе такі компоненти як:

 • гідрохлорид ефедрину;
 • псевдоефедрин ;
 • солутан ;
 • терофун ;
 • трайфед ;
 • метамфетамін ;
 • йод;
 • червоний фосфор.

Людина, яка займається виробництвом наркотику, називається варщик. Він часто запевняє, що його зілля найчистіше і якісне, але йому вірити не можна. Як і в любо іншому середовищі. У середовищі наркоманів так само діють закони ринку і реклами. Варщик зацікавлений, щоб його зілля набували у великій кількості, так як за свою послугу він одержує половину.
Так само не варто вірити словам і запевненням, що до гвинта немає звикання. Ця брехня згубила і привела до деградації і навіть смерті безліч людей. Постачальники і виробники наркотиків зацікавлені залучати до вживання наркотиків все більшу кількість людей. Це є не тільки джерелом їхнього заробітку, а й часто джерелом виживання, так як вони також є кодозавісімимі.

Як діє наркотик гвинт?

Наркотик популярний з середовищі тусовщиків . Його можна часто зустріти в нічних клубах. Первинтин може вживатися як перорально , так і ін’єкційно . Від ін’єкційного застосування наркоман отримує більш швидкий і сильний прихід. З цієї причини ін’єкційне вживання наркотику вважається більш поширеним. Пероральне застосування уповільнює наступ кайфу але дія наркотику при цьому таке ж. Дозування застосування при цьому не змінюється. Але чим більше наркотику застосовує залежний , тим більше речовини накопичується в організмі. Поступово організм звикає до речовини І потрібна все більша доза наркотику. Перевищення дози призводить до отруєння та інтоксикації, а так само до руйнування людини зсередини, його психічного стану і погіршення стану здоров’я.

Реакція гвинта.

Для досягнення більш швидкого ефекту від застосування препарату наркомани воліють вводити його внутрішньовенно. Таким чином він швидше проникає в кров і розноситься по організму і відповідно людина швидше отримує очікуваний ефект.

лечение винтовой зависимости

Що відчуває наркоман під час прийому наркотику?

 • Пропадає відчуття втоми.
 • Людина, що прийняв гвинт відчуває миттєвий приплив сил. Він не відчуває необхідності у відпочинку і здається собі невтомним.
 • Знижується больовий поріг.
 • Відсутнє почуття голоду.
 • Людина відчуває почуття сміливості і рішучості.
 • Відчуває сплеск сексуальності.
 • Відчуття в сексі стають яскравішими.
 • Мозок починає працювати в посиленому режимі.
 • Людина, що прийняв наркотик рясніє ідеями.
 • Негативним моментом можна назвати відсутність контролю над своїми діями.
 • Через кілька годин настає спад ейфорії.
 • На зміну активності приходить втома і відчуття порожнечі.
 • Світ втрачає фарби.
 • Приходить апатія.
 • Людину тягне в сон.
 • З’являється роздратованість і агресія. Світ здається ворожим. Виникає бажання прийняти ще дозу наркотику і повернути втрачені почуття.

Як розвивається залежність до первентином ?

Звикання до гвинта може спостерігатися вже після першого застосування наркотику. Але залежність від наркотика формується в три періоди.
Початковій стадії залежності вважається етап коли людина приймає наркотик ще не відчуває фізичну залежність від первентину , але психологічна залежність вже присутня. Йому хочеться ще і ще приймати наркотик для того. Що б випробувати відчуття ейфорії. Вживши наркотик він на протязі і декількох годин прибуває в піднесеному стані. Відчуваючи легкість, його емоційний рівень виявляється на підйомі. Зростає витривалість.

У людини складається враження, що він щасливий і невтомний. Коли ж препарат припиняє свою дію людина, відчуває дискомфорт. Йому хочеться повернути колишні почуття. І він знову і знову вживає наркотик. Згодом організм звикає до речовини і колишньої дози для досягнення потрібного ефекту стає недостатньо. І для досягнення належного ефекту наркоман збільшує дозу наркотику.
Слідом за першо стадії неминуче настає друга. Друга стадія обумовлена фізичною залежністю. Наркотик проникає в усі внутрішні органи людини і стає компонентом, який дозволяє організму функціонувати. В цей період все ще залишається відчуття ейфорії. Але тривалість його зменшується. І становить всього 40 хвилин. На зміну ейфорії приходять невтішні симптоми, такі як судоми і проблеми з дихальною системою і головні болі. Якщо не перейти до лікування на цій стадії, то в подальшому у наркомана може не залишитися шансів повністю вилікуватися. Тому, що організму буде завдано, непоправної шкоди.

Наркотик вже глибоко увійшов в організм, руйнуючи людину зсередини.
За другою стадією неминуче приходить третя. Життєво важливі органи перевантажені токсинами, продуктами розпаду і самим наркотиком відмовляються працювати. Це призводить до дистрофії, виснаження і смерті.
Люди, у яких фінансовий стан дозволяє, на другій стадії переходять на більш безпечні наркотики. Але це тільки відсуває неминучий фінал. Більшість так і продовжує приймати гвинт або первентин . Результатом такого прийому стає найсильніша інтоксикація, дистрофія і смерть.

Наслідки застосування Вінта.

Гвинт це метамфетамін він викликає звикання буквально з першої дози. Наркотик дуже швидко руйнує здоров’я людини і його психіку. Позбутися залежності від гвинта можливо тільки в умовах спеціалізованого наркологічного центру.
Тільки своєчасна професійна допомога може дати людині шанс на одужання. Наркотик затягує людини в найсильнішу психологічну залежність. При своєчасному зверненні до лікаря нарколога людині ще можна допомогти. Вже за півроку вживання наркотиків у людини спостерігається деградація особистості, і він перетворюється в хворої людини.
Прийом наркотику загрожує множинними фізичними проблемами і проблемами зі здоров’ям. Серед них порушення мозкової діяльності і проблем з нервовою системою. Серйозні проблеми з венами і судинами розвивається закупорка вен і тромбофлебіт.
Печінка працює в посиленому режимі , н про все ж не справляється з токсинами і продуктами розпаду. Печінка руйнується. І в кінцевому підсумку це закінчується цирозом печінки.
Гостро реагує шкіра – вона стає землянистий або воскового кольору.
Спостерігається гниття тканин.
З організму вимивається кальцій і наркотик перешкоджає його засвоєнню. За це причини у наркомана псуються і випадають зуби і волосся.

лечение от наркотика винт

З боку психіки так само спостерігаються множинні зміни, серед яких те, що у людини повністю зміщується шкала духовних цінностей. Нервова система знаходиться в постійному порушенні з за цього людина втрачає життєві орієнтири і зв’язок з дійсністю. З’являються нав’язливі стани і множинні повторення одних і тих же дій. Наркоман несе відверті марення, і зі своїми божевільними ідеями атакує оточуючих. Не усвідомлюючи, що його думки і слова абсурдні. Якщо ж його не слухають або вказують на те, що він говорить дурниці, то наркоман стає агресивним. Підлітки перестають контролювати хід думок і власні вчинки. У наркотичному дурмані людина не їсть і неї спить. На тлі цього у підлітків часто виникає, маніакальне марення і манія переслідування. Коли почуття страху стає непереборною, вони часто закінчують життя за коштами суїциду. Відчуваючи почуття страху і небезпеки, наркоман може завдати шкоди оточуючим. Наркотик додає залежному сили і рішучості, тому впорається з ним дуже складно.

Не варто пробувати впоратися з наркоманом самостійно. Набагато ефективнішим буде звернутися в наркологічний центр. Бригада лікарів приїде на місце. У них є досвід роботи з наркоманами, і вони знають, як доставити наркомана в лікарню і допомогти йому побороти наркотик.
Так само у наркомана можуть спостерігатися слухові і візуальні галюцинації.
У народі такий синдром називається біло гарячкою. Якщо в цей період наркоману не буде надана необхідна допомога, його доведеться помістити в клініку для душевно хворих. Так як процеси, що відбуваються в мозку у наркомана, можуть виявитися незворотні.
У наркологічній клініці людині буде надана допомога. Очищаюча і відновлює терапія допоможе впоратися з ламкою. Досвідчені психологи навчать справлятися з психологічною залежністю від речовини і життя без наркотиків.

Як визначити, що підліток вживає наркотики?

Перше на що варто звернути увагу це безсоння і відсутність апетиту. А так же неконтрольовані напади агресії і веселості. Незв’язність промов. Розширені зіниці. Можуть бути напади страху або манії. Якщо у вашого підлітка виявилися перераховані вище ознаки. Варто негайно звернутися за допомогою до наркологічної клініки.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!