Бесплатная консультация по телефону: +38(066) 240 22 44
Лицензия МОЗ Украины №493/1/12-02
Навігаційне меню

Лікування наркоманії на оболоні в Києві

Проблема наркоманії досить поширена в наш час і деколи людина не розуміє, що він наркозалежний, помилково вважаючи, що зможе відмовитися від наркотиків в будь-який час. Це пов’язано з тим, що речовини, що використовуються в наркотиках, миттєво починають впливати на організм людини, викликаючи залежність. В результаті чого, з кожною дозою все більше пригнічується робота нервової системи і внутрішніх органів, людина стає агресивною і здатний на все заради ще однієї дози.

На жаль, не всі рідні наркозалежних розуміють, наскільки проблема глибока, вважаючи, що людина пережив «ломку», більше ніколи не доторкнеться до наркотиків.

Лікування наркоманії на Оболоні в Києві проводять тільки провідні фахівці в даній області, що працюють в нашій клініці. Крім лікарських препаратів, що знімають залежність, використовуються психологічні методи, що дозволяють людині повною мірою повернутися до нормального життя в суспільстві. 

лечение наркомании на оболони в Киеве

Небезпека наркоманії

Люди, які вживають наркотичні речовини, стають небезпечними для суспільства:

  1. Відбувається деградація особистості. Тому наркоман стає непередбачуваний в поведінці, ніж несе серйозну небезпеку для оточуючих його людей. Під впливом наркотиків, він не в змозі оцінювати реальність, адже у нього в голові свої «мультики», він не контролює свої дії, тому може завдати шкоди знаходиться поруч з ним людині.
  2. Найчастіше злочини скоюються під впливом наркотиків. Згідно зі статистичними даними, через наркозалежності відбувається понад 60% злочинів, так як, заради дози наркоман готовий на крадіжку, шахрайство і навіть вбивство. Це пов’язано з тим, що наркомани, як правило, не мають нормальної роботи, тому йдуть на все заради грошей, щоб купити бажану дозу.
  3. Наркоманія – пряма загроза для суспільства. У сім’ї у наркоманів, зазвичай народжуються діти з розумовими, фізичними і психічними порушеннями, що призводить до великого відсотка смертності, так як діти заражені СНІДом або гепатитом. Ті, що вижили діти дуже слабкі і часто, через неналежного виховання, йдуть в проституцію, банди, що безпосередньо негативно позначається на моральності суспільства в цілому.
  4. Наркоманія негативно впливає на бюджет сім’ї наркомана і економіку країни. Багато коштів витрачається на лікування, профілактичні заходи, на відновлення психологічного стану людини, а також зміст наркоманів в державних ізоляційних центрах, психіатричних лікарнях і в’язницях. Серед наркоманів, які працюють, великий ризик отримання виробничих травм. З їх вини відбуваються аварії, на ліквідацію яких йдуть кошти платників податків.
  5. Поширення наркотиків. Часто наркомани, щоб заробити гроші на дозу, « садять на голку» неповнолітніх дітей і підлітків, розвиваючи у них залежність до наркотиків.

Хоч би яка була причина, наркоман в сім’ї – це велике горе для його рідних і близьких людей. Повернути до нормального суспільного життя наркозалежної людини допоможуть фахівці нашої клініки, яка проводить лікування наркоманії на Оболоні в Києві.

Як довго триває реабілітація?

Стандартна програма реабілітації наркомана триває від одного до двох років і залежить від терміну прийому наркотичних речовин і рівня залежності. Головними завданнями нашого центру є припинення наркозалежності , повернення здатності тверезо дивитися на життя, прищепити відповідальність за свої вчинки, любов до ближнього свого, навчити вести активну і здорове життя. Також лікування наркоманії на Оболоні в Києві в нашій клініці , має на увазі роботу з близькими людьми наркомана. Ми вчимо їх правильно поводитися під час і після реабілітації, щоб знизити ризик повернення вживання наркотиків.    

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!