Бесплатная консультация по телефону: +38(066) 240 22 44
Лицензия МОЗ Украины №493/1/12-02
Навігаційне меню

Лікування наркоманії в Фастові (київська область)

У наш час стрімкий ріст кількості наркозалежних людей – актуальна проблема. У зв’язку з тим, що у вільному продажу є різні аптечні засоби, здатні викликати психоактивний ефект, створюються напівсинтетичні наркотики, які можна придбати через інтернет, багато людей стикаються з наркозалежністю . За досить короткий термін прийому наркотиків розвивається непереборна тяга до них.

Поведінка залежної людини різко змінюється, у нього з’являється нове коло «однодумців». Починається соціальна, психологічна і фізична деградація, втрачається інтерес до свого життя і життя близьких людей. Основна мета наркомана – знаходження чергової «дози».

Етапи розвитку наркотичної залежності

Як і будь-яка інша хвороба, наркоманія складається з декількох етапів. На кожному з них стан людини поступово погіршується, він втрачає контроль над своїми вчинками, все більше занурюючись в хімічну ейфорію. Традиційно виділяють чотири етапи розвитку цієї недуги:

  1. Синдром зміненої реактивності – перша фаза, що завдає найбільшої шкоди організму. У цей період відключаються всі захисні механізми, націлені на боротьбу з дією наркотику і усунення передозування. Це виникає через збільшення дози. Стає помітним погіршення настрою і товариськості. Коли дія препаратів починає закінчуватися, людина стає грубим, дратівливим. Даний етап є найбільш сприятливим для лікування, оскільки організм все ж продовжує боротися з отруйною речовиною. 
  2. Психічна залежність . Дана фаза більш серйозна, хворий перестає відчувати радість, не перебуваючи під дією конкретного препарату. Він може думати тільки про наступну дозі.
  3. Фізична залежність . Ухвалення наркотичної речовини стає справжньою потребою, порівнянної зі сном або їжею. Хворий себе не контролює, а відмова від прийому може негативно позначитися на здоров’ї. Можуть початися напади.
  4. Наслідки залежності – так звана остання стадія. У людини слабшають всі захисні функції, знижується імунітет, розумові здібності і настає точка неповернення . Без допомоги хворий просто занапастить себе, а якщо пройде реабілітацію, залишиться з безліччю захворювань і ускладнень, позбутися яких практично неможливо. 

 

Перспективи лікування

Дуже важливо звернутися за кваліфікованою медичною допомогою ще на ранніх етапах розвитку наркотичної залежності. У нашому наркологічному центрі пацієнти отримують всебічну допомогу від наркологів, психологів, терапевтів. Лікування починається з діагностики, де лікарі визначають ступінь завданої шкоди здоров’ю і підбирають індивідуальну програму реабілітації.  

За діагностикою слід детоксикація і усунення «ломки». Вивести всі токсини з організму за один раз неможливо. На це має піти багато часу і кращого способу, ніж «разом з потім», бути не може. Тому після детоксикації і придушення «ломки» пацієнти нашого наркологічного реабілітаційного центру починають займатися фізичною активністю.  

Щоб повернути людину до колишнього способу життя, без вживання наркотиків, необхідна не тільки медична допомога фахівців, а й значна підтримка сім’ї і друзів. Видужуючому доведеться відрубати всі минулі зв’язки з несприятливими особистостями, здатними знову повернути його до згубної звички. Від того, як скоро ви звернетеся за допомогою, залежить ваше життя і майбутнє близьких .

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!