Бесплатная консультация по телефону: +38(066) 240 22 44
Лицензия МОЗ Украины №493/1/12-02
Навігаційне меню

Лікування наркоманії в Макарові (Київська область)

Наркоманами не народжуються – ними стають. Причин цьому може бути багато: хтось пристрастився до наркотиків через сильного стресу, кого-то підсадили насильно, а хтось втягнувся по дурості. Неважливо яка була причина, що підштовхнула людину на наркоту, але з’явилася наркозалежність без лікування призводить до плачевного результату. За статистикою наркомани рідко живуть більше 40 років. В результаті прийому наркотичних речовин порушується робота всіх внутрішніх органів, нервова система зношується, людина стає агресивною, від нього відмовляються рідні. І коли в черговий раз починається ломка, наркоман здатний не тільки на вбивство людини, а й готовий звести рахунки зі своїм життям, не в силах більше відчувати таке пекло. Крім цього, серед наркоманів поширені такі хвороби: туберкульоз, СНІД, гепатит та інші венеричні захворювання, що призводять до смерті. У наркомана часто немає коштів для лікування , адже всі гроші він спускає на покупку чергової дози.

Якщо у вашій родині з’явився наркозалежний чоловік, то його необхідно якомога швидше привести до нарколога, який допоможе пройти лікування і реабілітацію.

Лікування наркоманії в Макарові (Київська область) проводитися тільки за участю кваліфікованих медпрацівників, включаючи психолога. Тому, звернувшись до нас, ви можете бути впевнені в повне вилікування від наркозалежності .

Етапи програми реабілітації

Програма лікування наркоманів включає кілька етапів:

  1. Діагностика. Початковий етап лікування починається з того, що наркоман повинен визнати залежність і погодиться на лікування. Варто оцінити свій психологічний і фізичний стан у нарколога. Саме від цих чинників залежить тривалість реабілітації.
  2. Позбавлення від ломки. Залежно від того, які наркотичні речовини приймала людина, фахівці призначають препарати, що дозволяють очистити організм від наркотиків, знизити тягу до них і уникнути ломки. Препарати сприятливо впливають на організм людини, сприяючи нормалізації емоційного і психологічного стану хворого.
  3. Реабілітація. Є найтривалішим і важливим етапом лікування наркозалежності . З наркоманом ведуть роботу психолог і психотерапевт. Він спілкується з людьми, які також проходять реабілітацію, що сприяє розкриттю його особистості. На даному етапі людині призначаються фіз. процедури (сюди входить відвідування басейну, сауни, заняття в спортзалі і верхова їзда). Такий метод дозволяє людині відчути одужання, він вчиться радіти навколишньому світу і насолоджуватися здоровим способом життя.
  4. Адаптація в соціумі. Після отримання позитивних результатів відбувається адаптація колишнього наркомана в соціумі. Людина повертається в суспільство, починає спілкуватися зі своїми друзями і рідними людьми, які в свою чергу не повинні йому нагадувати про те, яким він був, коли приймав наркотики. Для цього психологи вчать родичів правильно себе вести. Фахівці знаходять для людини нові захоплення, хобі та інтереси, розробляючи дієвий спосіб боротьби зі стресом, пов’язаним з виходом в суспільство. Адже завжди знайдуться « доброзичливці » які захочуть знову присадити колишнього наркомана на наркоту.

За статистикою більше 90 відсотків пацієнтів пройшли лікування наркоманії в Макарові (Київська область), більше не повертаються до прийому наркотичних засобів. Вони налагоджують взаємини в сім’ї, знаходять роботу і продовжують насолоджуватися прекрасними моментами, почавши своє життя з чистого аркуша.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!