Лицензия МОЗ Украины №493/1/12-02

Лікування залежності від морфіну

Морфін використовується не тільки в лікувальних цілях. Багато наркоманів пристосувалися до його споживання. Це викликає сильне звикання і відповідні наслідки в майбутньому. Організм може придушуватися тривалим споживанням. Треба лікувати залежність в належних умовах.

Небезпека морфінової залежності

Морфін

Наркомани часто використовують цю речовину різноманітними способами. Незалежно від цього на організм виявляється сильний гнітючий вплив. Страждає нервова система і багато органів. Сильне звикання викликає масу паралельних проблем, як і з іншими наркотичними речовинами. Такий наркоман не може концентруватися на конкретних справах, відчуває себе роздратованим. Дуже сильний наркотичний ефект породжує масу проблем. Серед основних симптомів такої ломки можна відзначити підвищену агресивність, блювоту, болі в мишках і інші фактори. Наркоману захочеться прийняти дозу. Якщо не зробити цього, стан буде погіршуватися.

Через морфіну і його споживання психіка може порушитися дуже сильно. Також виникають розлади в роботі багатьох внутрішніх органів, починає пропадати волосяний покрив на тілі, свідомість стає розсіяною. Якщо не зупинитися вчасно, людині загрожує летальний результат.

Важливість професійного лікування залежності

Тільки сучасний реабілітаційний центр може виступити в якості надійного місця для лікування. Залежність має унікальну специфіку, яка повністю виключає варіанти лікування поза стаціонару. Професіоналізм співробітників центру тут грає вирішальну роль. Наркоман повинен отримати якісну допомогу за всіма параметрами. Для цього його треба очистити від наркотиків і всіх їх похідних. З цією метою застосовуються спеціальні препарати. Тут важливо все проробляти під суворим лікарським наглядом.

Лікування не обходиться і без психологічної підтримки. Для цього застосовуються спеціальні методики. Пацієнт поступово відчуває все більшу підтримку, починає переосмислювати поведінку, бачити власні помилки. Це вважається важливим кроком, що дозволяє одужати. Коли залежність вже не буде турбувати, починаються реабілітаційні етапи. Завдяки ним колишній морфіновий наркоман шукає нові інтереси, намагається навчитися сприймати життя навколо і радіти навіть невеликим подіям. Без наркотиків все це робити набагато простіше, приємніше.

Професійний підхід клініки Реванш до лікування наркозалежності призводить до того, що тисячі пацієнтів нашої клініки знайшли щасливе тверезе життя. Однак, слід зазначити той факт, що лікування вимагає досить багато часу і пильної уваги кваліфікованих наркологів та психологів!

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!