Бесплатная консультация по телефону: +38(066) 240 22 44
Лицензия МОЗ Украины №493/1/12-02
Навігаційне меню

Наркологічний центр в Борисполі

Існує думка, що лікування наркоманії можливо народними засобами, кодуваннями, змовами, вмовляннями та інше. Але це думка, на жаль помилково. І вдаючись до таких методів лікування наркозалежних ви просто втрачаєте час. Хвороба дійсно може тимчасово відступити, але потім повертається з ново силою. Те ж можна сказати про виключно медикаментозному лікуванні наркоманії. Медикаментозне лікування дійсно необхідно на першому етапі лікування наркозалежного. Цей вид терапії допомагає зняти больовий симптом і допомогти наркоману вийти зі стану ломки. Так само необхідне очищення, детоксикація організму і підтримання його вітамінними препаратами.

Центр для наркозалежних в Борисполі

Варто пам’ятати, що організм наркомана довгі роки піддавався згубному впливу наркотику. Організм зруйнований і вимагає підтримки і відновлення. Призначити такий курс лікування може лікар нарколог і проводиться лікування стаціонарно в наркологічному центрі в Борисполі. Це є першим етапом в лікуванні наркозалежних. Підкреслю, це перший етап. Може здатися, що подальше лікування не має значення. Адже наркоман вже фізично очищений від наркотику. Але це не так. Наркоманія це багаторівнева хвороба. І лікування її має здійснюватися на всіх рівнях ..

Довгий час життя наркомана оберталася навколо наркотику. Наркотик став частиною його життя і він не пам’ятає як жити по іншому і якщо обмежиться тільки медикаментозним лікуванням наркомана, то покинувши клініку він знову повернеться до колишнього способу життя. І все доведеться починати заново. А це затратно не тільки з фінансової сторони. Моральні сили так само мають свій боковий вівтар і часом повернення рідну людину до наркотику пережити ще складніше. Опускаються руки, і починає здаватися, що вже ніхто не зможе допомогти наркоману, але не варто впадати у відчай. На нашому сайті ви можете ознайомитись з відгуками колишніх наркоманів які змогли подолати хворобу і зараз ведуть здоровий спосіб життя. У них все вийшло, вийде і у вас.

Лікування в наркологічному центрі в Борисполі

В рамках лікування наркозалежних в Борисполі ми застосовуємо програму «12 кроків». «12 кроків» це, одна з методик застосовується в наше клініці. Методика прийшла до нас з Америки, де знайшла своє застосування ще з 30-х років минулого століття. Програма виявилася настільки успішною, що поширилася по всьому світу і допомагає в лікуванні і соціалізації не тільки наркозалежних, а й людей з іншими залежностями, алкоголікам, ігроманам і іншим.

Також в наш центр для лікування наркозалежних в Борисполі приходять люди вилікувалися від наркоманії і багато років провідні здорові спосіб життя. Вони як ніхто інший можуть підказати наркоману як вийти на правильний шлях і перемогти хворобу. Найчастіше наркозалежні потрапляють до нас не по добро волі. Їх привозять рідні втомлені боротися з згубно звичкою наркомана. Бувають і важкі випадки, коли наркоман дійшов до критичної точки і знаходиться на межі життя і смерті.

Але, навіть в цьому випадку наркоман впевнений, що він тримає вживання наркотиків під контролем. І те, що він виявився тут це велика помилка. Така людина закритий і достукатися до нього дуже складно. У цьому випадку на допомогу приходить групова терапія. Наркозалежний чує історії інших наркоманів і поступово приходить усвідомлення того, що він тут не випадкові гість, а йому, справді потрібна допомога. Наші психологи знають, наскільки підступна хвороба її витоки можуть ховатися глибоко в підсвідомості і для того, що б почати з ними працювати необхідно повне прийняття дійсності і усвідомлення своєї проблеми. Це і є першим кроком.

Завдяки якому людина має шанс подолати згубну пристрасть і почати видужувати. На нашому сайті ви можете прочитати відгуки людей зуміли подолати залежність і стати на шлях чистоти. Вони навчилися бачити світ з іншого боку не через призму наркотиків і з радістю діляться своїм досвідом.

лікування від наркоманії в Борисполі

Анонімне лікування наркоманії це важливі аспект. На перших етапах лікування він видається не істотним, але це не так. Залишаючи стіни наркологічного центру людина, потрапляє в соціум, де ставлення до наркоманом, нехай навіть в минулому неоднозначно і такого роду клеймо може перешкодити людині соціалізуватися, влаштується на роботу і побудувати щасливе сімейне життя. Помилки минулого не повинні залишати відбиток на майбутньому. За це причини ми не передаємо відомості про наркоманів перебувають на лікуванні в нашому наркологічному центрі, під жодним іншим організаціям.

Київ перебувати не так далеко від Борисполя, тому в наркологічному центрі в Києві вам також зможуть надати допомогу в лікуванні наркоманії і алкоголізму. Сучасні методи лікування в нашому центрі охоплюють як медикаментозну частина, так і психологічну підготовку до тверезого життя.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!