Бесплатная консультация по телефону: +38(066) 240 22 44
Лицензия МОЗ Украины №493/1/12-02
Навігаційне меню

Наркологічний центр в Броварах

Ваш близька людина страждає від наркозалежності . У такій ситуації здається що немає виходу з склалося ситуації але це не так. Вашій близькій людині необхідна кваліфікована допомога. Наркоманія це складне багаторівневе захворювання, яке охоплює не тільки тіло людини.

Наркотик заволодіває мозком і свідомістю хворого. Наркоману здається, що він контролює ситуацію, але це не так. Наркотик контролює наркозалежного цілком, опановуючи його думками, почуттями і емоціям. Як часто ми стикаємося з тим, що наркозалежний дає обіцянку кинути наркотик, зав’язати, але через деякий час він знову йде за новою дозою.

Центр для наркозалежних в Броварах

Часто ці люди не усвідомлює всю серйозність свого становища. Хвороба обманює. Чи впорається з не самостійно, на жаль неможливо. Найкращим варіантом є звернення в наркологічний центр, де хворому наркоманією людині нададуть кваліфіковану допомогу. В першу чергу проведуть детоксикацію організму. Тобто допоможуть впоратися з самим речовиною. Медикаментозно очистити і підтримати організм виснажений тривалим прийомом наркотиків. Другий етап це відновлює терапія. Хворому необхідно усвідомити, що він хворий.

Як говорилося вище, це багаторівнева і дуже підступна хвороба. Тому фізична залежність це тільки часткове прояв хвороби корінь же її закладено в підсвідомості. Тому фахівці наркологи сходяться на думці, що наркоманія це психологічне захворювання. Саме з цієї причини одного Детокс недостатньо.

Наркоману для успішного лікування необхідний період реабілітації. У цей період з наркоманом щільно, але ненав’язливо працюють психологи, проходять сеанси групової терапії. Тривала програма реабілітації наркозалежної це необхідність.

лікування наркоманії в Броварах

Існують різні методи лікування і соціалізації наркозалежних . Центр для наркозалежних в Броварах використовує програму «12 кроків». Ця програма вже багато років допомагає наркоманам, не тільки впорається з хворобою, але і прийняти світ таким, яким він є. Навчиться жити в соціумі, і протистояти стресовим ситуаціям без наркотиків.

Ефективне лікування наркоманії можливо тільки в тому випадку якщо з наркозалежним працюють фахівці різних галузей. Це наркологи, психологи, психіатри, педагоги і соціальні працівники. Якісний симбіоз всіх цих фахівців націлений на позитивний результат.

лікування наркозалежності в Броварах

Лікування наркозалежності, в нашій клініці анонімно. Це важливі аспект комплексно терапії. Найчастіше наркоман, побоюючись розголосу, замикається в собі і категорично не хоче йти на контакт. Анонімність, допомагає йому розкріпачитися, і отримати необхідну допомогу. Дуже важливо, що б наркозалежний чоловік усвідомив, що він дійсно хворий.

Найчастіше наркомани заперечують свою хворобу. Це властиво в першу чергу людям із наркотичною залежністю які потрапляють в клініку не по своє волі. Вони замкнуті і пригнічені. Тут на допомогу приходять волонтери. На групових сеансах вони розповідають про своє хвороби, про шляхи одужання, про життя до та після наркотику. Колишні наркомани підносять інформацію доступним і зрозумілим для наркомана мовою. Схожість історії та ситуації поступово допомагає наркоману зрозуміти, що його випадки далеко не унікальний і тут він не випадково. Так крок за кроком наркозалежні починає розкриватися і рухатися в бік одужання.

Лікування в наркологічному центрі в Броварах

В основу методу лікування і реабілітації в центрі лікування наркозалежних в Броварах покладено програму «12 кроків». Цей метод допоміг багатьом наркоманам і людям з іншими формами залежності отримає зцілення, соціалізуватися і повернутися до нормально життя.

л ечень від наркоманії в Броварах

Суть методу коротко викладена на нашому сайті там же ви можете ознайомитися з відгуками тих, що вилікувалися наркоманів. Які, пройшовши курей лікування м реабілітації в нашому центрі допомоги наркозалежним змогли знайти тверезість і нормальну здорову життя. Ціна курсу лікування залежить від ступеня залежності наркомана. І більш детально про це можна дізнатися, записавшись на попередню консультацію.

У наркологічному центрі Києва , як і в Броварах, анонімно надаються послуги стаціонарного лікування від наркоманії та алкоголізму. В незалежності від міста вашого проживання ми допоможемо вам позбавитися від алкогольної або наркотичної залежності

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!