Бесплатная консультация по телефону: +38(066) 240 22 44
Лицензия МОЗ Украины №493/1/12-02
Навігаційне меню

Наркологічний центр в Кривому Розі

У сучасному світі склалося досить стійке переконання, що люди з наркотичною залежністю збиткові і не можуть бути частиною соціуму.

Вони асоціальні і не заслуговують на нашу увагу, адже самі вибрали такий шлях. Це здається справедливим до тих пір, поки таким людиною не виявляється хтось із наших близьких. Наркоманія – це хвороба, від якої не застрахована жодна сім’я.

Центр для наркозалежних в Кривому Розі

Якщо в родині хтось хворий на наркотичну залежність, то, на жаль, страждає вся родина. І це стає проблемою всіх близьких наркомана. Якщо розібратися в проблемі більш детально стає ясно, що не завжди це вибір самої людини.

Часто від наркотичної залежності страждають підлітки, які спробували за компанію, на вечірці, в клубі або навіть в школі. Але наркотик підступний і дуже швидко приходить звикання. Чи впорається з залежністю самостійно завдання непосильне навіть для зрілої людини, а про підлітків годі й говорити. Єдиною рятівною ниточкою здатне допомогти людині з наркотичною залежністю залишається наркологічний центр, клініка, реабілітаційний центр або диспансер. В Україні існує велика кількість клінік, що спеціалізуються на лікуванні наркоманії.

лікування наркоманії в Кривому Розі

Методики лікування наркозалежних різняться між собою, але варто пам’ятати, що наркотик може чекати і часто людина минулий курс лікування від наркоманії і, вийшовши з клініки, повертається у звичне своє оточення і все повторюється знову і знову. На сьогоднішній день найефективнішим способом лікування наркоманії є, комплексний підхід до проблеми в цілому. Наркоману мало позбудеться від фізичної залежності.

лікування наркозалежності в Кривому Розі

Його психологічна та духовна залежність часто виявляються ще сильніше. І саме психологічна залежність і духовна порожнеча штовхають наркомана покинув стіни реабілітаційного центру до нової дозі. Адже він повертається в звичне для нього середовище і в старе оточення і для того, що б не піддатися спокусі першої дози, потрібна стійкість і розуміння причин, через які це робити не варто. Потрібна методика здатна утримати наркомана від вживання наркотичної речовини.

Лікування в наркологічному центрі в Кривому Розі

Методика, що застосовується в нашій клініці Реванш для лікування наркотичної залежності в Кривому Розі, заснована на комплексному підході до проблеми. У нашій клініці з наркоманами працюють психологи, які в першу чергу намагаються докопатися до першопричини яка штовхнула наркомана на цей шлях. А ці фактори можуть критися глибоко в підсвідомості і черпати свої витоки в глибокому дитинстві. І тільки зрозумівши причину, ми маємо можливість перемогти наслідок, а саме наркотичну залежність. І лише після цього, з’являється можливість, допомогти людині справиться з наркотиком і прийти до повного виліковування або чистоті, як часто кажуть наркомани в минулому.

Також неоціненну допомогу в лікуванні надають сеанси групової терапевтичної допомоги, коли вилікувався наркомани діляться досвідом одужання. Своїм прикладом показують, що життя без наркотиків реальна і людина, поборовшись наркотичну залежність, може бути щасливий і успішний. Ці зустрічі допомагають наркоманам увірувати, що у них все вийде і, надихнувшись прикладом твердо йти до одужання. Анонімне лікування наркоманії в Кривому Розі Знаючи, наскільки наркоманія підступна хвороба, в соціумі існує стереотип, що колишніх наркоманів не існує.

З цієї причини краще анонімне лікування наркотичної залежності, завдяки якому у людини є можливість уникнути клейма здатного зіпсувати репутацію. У людини з’являється шанс почати нове життя, в якій немає наркотиків, адаптуватися до дійсності. Наркоману, вилікуватися від хімічної залежності необхідно ще до виходу з клініки прийняти нові умови життя і бути готовим повернутися в соціум і протистояти спокусам.

Наші пацієнти, залишаючи стіни клініки, не тільки перемагають фізичну залежність від наркотика. Вони отримують конкретну психологічну допомогу і навички та інструменти, які допоможуть їм у подальшому не тільки адаптуватися до реалій навколишній їх дійсності, а й стати повноправними частинками соціуму, який колись їх відкидав.

лікування від наркоманії в Кривому Розі

Наркотик – підступний ворог, але шлях позбавлення від наркотичної залежності існує. Він пройдений величезною кількістю людей. На нашому сайті ви можете ознайомитися з відгуками про лікування наркоманії в Кривому Розі, а так само з методами лікування наркозалежних пацієнтів. Ціни на лікування наркоманії в Кривому розі обумовлюються індивідуально і залежать від ступеня занедбаності хвороби.

Якщо вам зручніше отримати відповіді на ваші питання по лікуванню наркоманії та алкоголізму в Києві, то в наркологічному центрі в Києві з вами зможуть провести консультацію. А фахівці-наркологи та психологи зможуть на місці розповісти про шлях до одужання залежної людини в нашому центрі.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!