Лицензия МОЗ Украины №493/1/12-02

Наркологічний центр у Львові

Наркотики, алкоголь, азартні ігри настільки міцно увійшли у ваше життя, що без них воно втрачає будь-який сенс? Ви втомилися дивитися, як ваш алко – або наркозалежний син день за днем «вбиває» себе, «ламає» своє життя? Від власного безсилля перехоплює подих, а безуспішність усіх спроб лікування змушує руки опускатися? Головне, не впадайте у відчай! Вихід із ситуації є – наркологічний реабілітаційний центр у Львові. Багаторічний досвід роботи наших лікарів-наркологів, психологів, психоневрологів, анестезіологів, консультантів дає можливість боротися і повністю виліковувати:

Наркологічний центр у Львові - приймальняНаркологічний центр у Львові - приймальняНаркологічний центр у Львові - холл

  • хронічний і запійний алкоголізм;
  • пивний, жіночий, підлітковий алкоголізм;
  • токсикоманію, гашишизм і спайс-наркоманію ;
  • героїнову, опійну, кокаїнову, ЛСД залежності;
  • комп’ютерну ігроманію і залежність від азартних ігор.

Наркологічний центр у Львові - холлНаркологічний центр у Львові - ванна

Як ми працюємо? Ми не використовуємо гіпноз, «підшивання» та інші методики, засновані на навіювання, а також небезпечні для життя методи, за типом УБОД. На відміну від інших клінік, не робимо ставок в лікуванні на детоксикацію – використовуємо її виключно для очищення організму.
Назавжди розпрощатися з предметом своєї пристрасті можна, тільки змінившись, як особистість. Тому ми використовуємо духовні практики і психологічні тренінги,  програму «12 кроків». Кращі досягнення іноземних колег адаптуємо під наші реалії, впроваджуємо власні напрацювання. Таким чином, основу терапії складають реабілітація та соціалізація.

Наркологічний центр у Львові - кухняНаркологічний центр у Львові - спальня

Що забезпечує своїм пацієнтам центр реабілітації наркозалежних?

Наш реабілітаційний центр для наркоманів гарантує своїм клієнтам:

  • Анонімність звернення. Розголос багатьом може коштувати роботи, навчання або щасливого особистого життя. Тому всі дані про пацієнтів ми зберігаємо в секреті, не ставимо на облік, не розголошуємо в державні служби. Звертаючись до нас, ви можете бути впевненими, що лікування буде повністю конфіденційним.
  • Толерантність. Для нас кожен пацієнт – особистість. Тому до кожного ми ставимося з повагою і увагою.
  • Полегшення абстинентного синдрому. За допомогою медикаментозної терапії ми нівелюємо хворобливі симптоми «ломки», допомагаємо подолати депресію, безсоння, позбутися від галюцинацій.
  • Цілодобову психологічну допомогу. Своїми переживаннями, страхами, побоюваннями ви зможете поділитися з психологом або наставником в будь-який час дня і ночі.
  • Покращення фізичного і психологічного здоров’я. Коли ваш організм очиститься від метаболітів, токсинів, що накопичилися, ви відразу відчуєте себе бадьоріше. Тренінги допоможуть позбутися від підсвідомих комплексів і негативних установок, які і привели до вживання того чи іншого речовини, і не давали жити щасливим життям.

Лікування ми проводимо в стаціонарі, просимо залишити вдома навіть телефони, планшети, ноутбуки. Це дозволить уникнути спілкування з неблагополучними друзями, яке на початкових етапах може призвести до рецидиву.

Наркологічний центр у Львові - ваннаНаркологічний центр у Львові - ресепшнНаркологічний центр у Львові - спальняНаркологічний центр у Львові - кабінет психолога

З нами ви отримаєте шанс не просто позбутися від залежності, а й повністю змінити своє життя!
У наркологічному центрі Києва також надані комфортні умови для одужання. Тому, якщо вам зручніше приїхати до нас в київський центр, то умови проживання та лікування будуть не гірші, ніж у Львові.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!