Бесплатная консультация по телефону: +38(066) 240 22 44
Лицензия МОЗ Украины №493/1/12-02
Навігаційне меню

Наркологічний центр в деснянському районі Києва

Наркоманія – серйозна проблема сучасного суспільства, яка призводить до його деградації. Як правило, діти наркоманів дуже слабкі, народжуються з багатьма патологіями і часто інфіковані СНІДом . Самі ж наркомани лягають важким тягарем на плечі своїх рідних і держави, що негативно позначається на розвитку економіки країни.

Якщо у вашому будинку є наркоман, то ви можете звернутися в наркологічний центр в Деснянський район Києва , де кваліфіковані фахівці допоможуть вилікувати людину від наркозалежності . 

 Перший крок до зцілення

Лікування наркоманії – складний і тривалий процес, ефективність якого залежить від самого пацієнта. Основною проблемою є згода хворого лікуватися, тому спочатку людини необхідно умовити піти до нарколога і психотерапевта. Якщо наркоман відмовляється, то змушувати його не можна, це тільки посилить проблему. Виходом із ситуації стане виклик нарколога з нашого центру, який умовить наркомана на лікування.   

 методи лікування

У нашому центрі використовуються тільки ефективні способи лікування наркоманії, що поєднують в собі одночасно кілька технік.

● Кодування. Метод проводиться на основі глибокого гіпнозу. На даному етапі лікар встановлює у наркомана на зв’язок між страхом і прийомом наркотичних засобів. Підсвідомо пацієнт переживає негативні емоції, пов’язані з спокусою вживання дурманного речовини. Такий підхід дозволяє швидко позбутися від наркозалежності , однак не всі пацієнти піддаються гіпнозу.

● Заняття з психотерапевтом допомагають фахівцеві знайти корінь проблеми і усунути його, а також усвідомити пацієнту всі негативні наслідки від прийому наркотиків.

● Психотерапія. Робота з наркоманами проводиться в групі спільно з психологом, пацієнти вчаться відкриватися, здобувають упевненість в собі, у них виробляється мотивація, вони налаштовуються на нормальний спосіб життя.

Наш наркологічний центр робить все можливе, щоб повністю позбавити пацієнта від наркозалежності і не допустити рецидиву хвороби. Тому, крім лікування наркомана, психолог проводить роботу з його близькими, навчаючи їх правильно вести з себе з колишнім наркозалежним людиною після реабілітації.  

 алкоголізм

Як і наркотики, алкоголізм руйнує сім’ї, відносини з друзями, людина втрачає роботу і в подальшому не може собі уявити життя без спиртного. Лікування алкоголізму грунтується на добровільне рішення хворого пройти реабілітацію. Умовити на лікування в нашій клініці допоможе досвідчений нарколог .   

Так як наркомани і алкоголіки бояться розголошення своєї проблеми, то наш центр забезпечує повну анонімність. Наркодиспансер , оснащений сучасними палатами, що нагадують домашню обстановку, що дозволяє пацієнтам не відчувати себе пригнічено, а постійні заняття з психологом дозволяють швидко вилікуватися від наркоманії та алкогольної залежності.  

 лікування алкоголізму

Алкоголіки не визнають того, що у них є тяга до спиртного, тому часто не бажають проходити лікування. Який перший крок до позбавлення від алкоголізму? виведення (виведення з запою) , за допомогою виведення з організму хворого токсинів, зняття похмільного синдрому і підтримки організму за допомогою вітамін. 

Наша наркологічна клініка лікує алкоголізм: гіпнозом, підшивкою, психотерапією, і іншими не менш ефективними техніками, що дозволяє повністю вилікувати хворого від алкогольної залежності. Метод підшивки, підходить всім, пацієнту вводиться препарат, який викликає сильну інтоксикацію організму при прийомі невеликої кількості алкоголю, в результаті чого, у хворого виробляється відраза до спиртного. Дія гіпнозу і психотерапії аналогічно, як і при лікуванні наркоманії.  

Реабілітаційний центр – є основою до повного одужання пацієнта. Завдяки роботі наших фахівців, колишні наркомани і алкоголіки вчаться знімати стрес за допомогою хобі і повертаються в осередок здорового суспільства, не відчуваючи себе більше в ньому ізгоями. 

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!