Бесплатная консультация по телефону: +38(066) 240 22 44
Лицензия МОЗ Украины №493/1/12-02
Навігаційне меню

Наркологічний центр в кадетському гаю Києва

Наркозалежність – дуже складне хвороба, яка вражає всі внутрішні органи через згубної пристрасті людини до наркотиків. Наркоманія і її наслідки можуть бути незворотними для організму. Всім відомо що, чим раніше буде розпочато курс реабілітації, тим вище шанс повернути хворого до нормального життя.

Лікарі, які працюють в київському наркологічному центрі в районі Кадетський Гай, готові допомогти пройти відновлення як фізичного, так і психологічного здоров’я разом з вами!  

Кращі наркологи, реабілітологи , психологи і психотерапевти , консультанти і чергові лікарі залишатимуться на зв’язку 24 години на добу. Саме ці фахівці готові відповісти на всі питання і надати медичну допомогу на першу вимогу. Штат включає в себе тільки досвідчених фахівців з успішною багаторічною практикою лікування алкоголізму і наркоманії .      

Реабілітаційний центр обіцяє комфортабельне розміщення, в разі якщо лікування проходить на стаціонарі. 

Також серед послуг наркологічної клініки ви можете знайти:

● Виклик нарколога і висновок з алкогольної залежності на дому .    

● Консультації з провідними фахівцями в будь-який час доби.

● Лікування за допомогою сучасних технік і медикаментів кращої якості.

● Психологічна робота з рідними і близькими людьми.

● Комплексне лікування, яке призводить до успішного відновлення.

● Повна анонімність і конфіденційність.

● Цілісна діагностика і досконала очистка організму від наркотиків і інших токсинів.

У цьому наркодиспансері всі пацієнти отримують строго індивідуальний підхід і особисту програму відновлення. Кожен випадок унікальний, і лікарі, розуміючи це, намагаються зробити процес реабілітації максимально безболісним для кожного пацієнта.  

Наслідками наркоманії можуть бути такі хвороби як пневмонія, сифіліс правець. Також наркотики руйнують серцево-судинну систему. Саме тому лікування в наркологічній клініці починається з повної діагностики організму. Коли лікарі розуміють загальний стан пацієнта, починається перший етап реабілітації.

Грунтуючись на діагностиці, кожного клієнта індивідуально підбирається програма дезонтікаціі . Всі нюанси цього курсу обумовлюються з фахівцями і рідними людьми пацієнта. Дезонтікація проводитися за допомогою кращих медикаментів. Протягом усього періоду очищення організму, хворий знаходиться під наглядом реабілітолога і психолога. Моральна підтримка – важливий етап у відновленні.

Після того як всі хімікати були виведені з організму, наркологічний центр починає роботу з психікою. У реабілітаційному центрі в районі Кадетський Гай психологи вчать життя хворого заново. Бесіди на тему, як важливо жити далі без наркотиків, – лише мала частина тієї роботи, яку проводить фахівець.    

Прогулянки на свіжому повітрі, читання художньої літератури, малювання, прослуховування класичної музики допомагають хворим і доповнюють курс

Головна мета психологічної реабілітації – досягти гармонії пацієнта з навколишнім світом, а також домогтися повної відсутності думок і бажання повертатися в стан залежності.

Київський наркологічний центр в районі Кадетський Гай гарантує вам повне відновлення організму. Наркологи, що працюють в цій реабілітаційній клініці, надаватимуть підтримку до тих пір, поки ви будете в ній потребу. Саме цей центр наркологічної допомоги покаже вам, що із залежністю можна і потрібно боротися!   

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!