Бесплатная консультация по телефону: +38(066) 240 22 44
Лицензия МОЗ Украины №493/1/12-02
Навігаційне меню

Наркологічний центр в Біличах Києва

Лікування наркоманії в Біличах

Наркоманія і алкоголізм, на жаль, – реалії життя, а вірніше те, що її руйнує. Наркотично залежні люди не можуть бути повноцінними членами суспільства, вони втрачають життєві орієнтири, не можуть займатися професійною діяльністю.

Лікування наркоманії , також як і лікування алкоголізму , проводять в спеціалізованих клініках і реабілітаційних центрах , наркологічних .    

Одним з таких установ є наркологічний центр в Біличі , який надає людям, які звернулися за допомогою, програму оздоровлення, в основі якої лежить комплексний, поетапний підхід, здатний вирішити цю важку і багатогранну проблему.  

Лечение наркомании в Беличах

Для проходження ефективного лікування, наркологічний центр в Біличі пропонує пацієнтам стаціонар з комфортними умовами, медикаментозної та психотерапевтичної службою.  

У ньому знаходиться сучасна клініко-біологічна та токсикологічна лабораторії. Послуги нашої установи доступні кожному, хто зіткнувся з цією важкою недугою. При цьому повністю дотримуються умови анонімності.

Діагностика займає важливий етап. Щоб скласти індивідуальну програму для лікування лікарі повинні враховувати такі фактори:

● терміни вживання;

● речовина, що викликає залежність;

● супутні хвороби;

● особливості психіки.

Після проведення діагностики, фахівці працюють над зняттям абстинентного синдрому і проводять детоксикацію організму від наркотичних речовин, а в разі алкоголізму – виведення з запою . Без цього неможливі ніякі інші дії, оскільки хворий не може нічого вдіяти ні зі своїм тілом, ні зі своїми думками і почуттями. 

Для усунення детоксикації застосовують спеціальні медикаменти. Дуже важливо на даному етапі звільнити організм від розпадаються токсичних речовин. Залежно від діагностики, медики встановлюють частоту і чисельність ін’єкцій і крапельниць.  

Після проведення очищення організму, починається психологічна робота з хворим. Вона полягає в тому, що лікар навчає хворого дивитися на життя зовсім по-іншому. Людина повинна навчитися не думати про чергове прийомі наркотику, а перемикати увагу на інші важливі обставини і повсякденні справи. З часом людина перестає сприймати наркотичну речовину, як єдиний вихід їх складних ситуацій і проблем. Людей втягують в цікаві заняття, проводять літературні читання з подальшим обговоренням та аналізом, щоб краще зрозуміти себе.

Колектив професіоналів центру – це реабілітологи наркологи , психологи, соціальні працівники, консультанти з питань залежності, фахівці з великим досвідом. 

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!