Бесплатная консультация по телефону: +38(066) 240 22 44
Лицензия МОЗ Украины №493/1/12-02
Навігаційне меню

Наркологічний диспансер в Києві

В обласному наркологічному диспансері в Києві ви можете отримати кваліфіковану консультацію і допомогу. Центр оснащений високоякісним обладнанням, яке дозволяє надати своєчасну допомогу хворим на наркоманію та алкоголізм.

У київський обласний наркологічний диспансер надходять наркозалежні та алкозалежні пацієнти з різно ступенем тяжкості перебігу хвороби. Дуже часто до нас надходять пацієнти у дуже важкому стані і потребують екстрено терапії. Для цього в Київському обласному наркологічному диспансері є реанімація. Там боляче отримує екстрену допомогу і належний догляд. Після виходу з кризи хворого переводять в палату, де триває лікування.  

Поряд з медикаментозною терапією, люди з алкогольною та наркотичною залежностями, отримують психологічну допомогу.

З наркоманами і алкоголіками працюють психологи, наркологи, соціальні працівники та волонтери.

Весь комплекс терапії спрямований на допомогу хворому не тільки позбудеться від фізичної залежності, а й не допустити вживання речовин змінюють свідомість в подальшому.

Наркотики і алкалоїди довгий час отруюють не тільки тіло, вони змінюють свідомість людини і відбувається процес деградації особистості. Існують випадки, коли хвороба настільки запущена, що процес деградації виявляється незворотнім, але в більшості випадків допомога нарко та алко залежному пацієнтові можлива. Для цього в Київському обласному наркологічному диспансері ми проводимо комплексну терапію і групові заняття на яких люди страждають від залежності розповідають про себе, про хвороби і поступово усвідомлюють свою проблему.
У наркологічному центрі наркоманів і алкоголіків зустрічають привітні лікарі та персонал. Залежний пацієнт поміщається в чисту і комфортну палату і це теж є що становить частиною терапії. Зовсім люди часто ведуть асоціальний спосіб життя. Вони звикли до зневажливому і часто грубому до себе ставлення. Тут же вони заново починають вчитися бути людиною. Вчаться самоповазі і шанобливого ставлення до інших людей.  

Методи лікування наркоманії і алкоголізму в Київському обласному диспансері.

Першим пунктом надання допомоги залежному пацієнтові є надання йому медикаментозно допомоги для виходу з фізичної залежності. Тобто медикаментозне полегшення похмільного синдрому і синдрому ломки у наркоманів.
Вторе – це повне обстеження фізичного і психологічного стану хворого. Організм людини багато років приймає наркотики або алкоголь знаходиться в жалюгідному стані. Прогресує безліч супутніх захворювань.
Дуже важливим аспектом є їх своєчасне виявлення і по можливості лікування або купірування розвитку. Лікар призначає комплексне лікування для відновлення фізичного та емоційного стану хворого.
Наступним етапом є надання психологічної допомоги пацієнту. Це включає як групові заняття, так і індивідуальну роботу з психологом.
Для нормального відновлення фізичної форми в диспансері проходять заняття з фізіотерапії.
І яке б містило і, мабуть, найважливішим етапом в лікуванні наркотичної та алкогольної залежностей є адаптація людини до здорового суспільства. Допомога у виході зі складних ситуацій і звичайно ж відмови від першої дози.  

Також у нас проводиться робота з родичами хворого, це необхідно для вироблення правильної поведінкової лінії яка допоможе хворому на шляху до одужання.

Звернеться за своєчасною допомогою, ви можете за адресами:

Міський лікувально-консультативний наркологічний центр

Україна, Київ , Солом’янський район, Смоленська вулиця 8 Телефон: (044) 456-04-21 Реєстратура (044) 457-46-83 

Київська міська наркологічна клінічна лікарня ” Соціотерапія ” наркологічне відділення №5

Адреса вулиця Відпочинку, 18 Київ , Україна, 03115 Телефон: +380 44 450 9174 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!