Лицензия МОЗ Украины №493/1/12-02

Наркологічний диспансер в Харкові

Коли в сім’ю приходить ворог під назвою наркотик – це завжди складна ситуація. Перший час не віриться, що проблема дійсно торкнулася вас. Здається, що все можна вирішити просто поговоривши. І наркозалежний з вами навіть погоджується, але знову і знову вживає речовину. На жаль залежний дійсно вірить в те, що у нього немає проблем з наркотиком, і зупиниться він просто не в силах. Єдиним по-справжньому дієвим способом перемогти наркозалежність залишається приміщення наркомана в наркодиспансер в Харкові. Обласний наркологічний диспансер в Харкові спеціалізується на лікуванні всіх видів залежності.

Наркологічний диспансер в Харкові

Особливості лікування в наркодиспансері Реванш

У наркодиспансері Реванш ми використовуємо новітні методи лікування наркозалежності. Люди з залежностями від наркотиків не завжди усвідомлюють свою проблему.

Найчастіше їм здається, що проблема не настільки серйозна і в будь-який момент є можливість припинити прийом наркотиків. Але насправді це не так. Усвідомлення проблеми приходить пізніше вже після роботи психологів і роботи в групах.

Для цього потрібно пройти довгий шлях лікування і реабілітації:

 • Першим етапом на шляху до одужання є відвідування клініки. Лікар нарколог під час консультації визначить ступінь залежності від наркотика і можливі способи лікування. Після цього хворий поміщається в стаціонар і його близькі повинні бути готові, що шлях до тверезості буде повільним.
 • Другим етапом є детоксикація організму. Наркоман позбувся фізичної залежності, але залежність моральна ще дуже висока і після виходу з клініки висока ймовірність зриву.

В нашій наркоклініці впроваджена програма 12 кроків яка успішно зарекомендувала себе у всьому світі. Завдяки цій програмі знайшли одужання і тверезе життя величезна кількість залежних від наркотиків людей.

Від яких залежностей лікуємо

Наркологічний диспансер в Харкові лікує від усіх видів залежностей від наркотиків, серед яких:

 1. Спайс. Цей вид наркотику вважався відносно безпечним. Але завдяки дослідженням і практиці вдалося з’ясувати, що поряд з іншими наркотиками спайс викликає звикання, і при тривалому його вживанні в людини розвивається шизофренія і її стан погіршується.
 2. Кокаїн. Кокаїнова залежність одна з найсильніших. Передозування речовиною часто призводить до судом і летального результату. Кокаїн завдає величезної шкоди організму і психіці залежного.
 3. Героїн. Героїнова залежність, руйнує нервову систему наркомана. Потрібен тривалий курс реабілітації і лікування в умовах наркоклініки. Послаблюється імунна система і хворий стає схильний до захворювань різного характеру.
 4. Морфін. Препарат медичний і використовується для полегшення станів безнадійно хворих пацієнтів. Морфіни надає згубну дію на організм в цілому. Викликає швидке звикання і сильну ломку.
 5. Метадон. Засіб є сильним стимулятором і викликає звикання. Допомогти наркоману можна тільки в умовах наркодиспансеру. Наркотик дуже підступний.

Тут наведена лише мала частина залежностей, з якими ми щодня стикаємося в Харківському наркологічному диспансері. Насправді залежностей набагато більше. Часто у наркоманів зустрічаються мікс залежності — це випадки коли наркоман застосовує відразу кілька наркотиків або чергує їх застосування.

Варто пам’ятати, що не існує безпечних наркотиків. Наркотик завжди надає згубну дію, на організм, руйнуючи психіку і підриваючи здоров’я людини.

Методи лікування в наркодиспансері Реванш

У наркологічному диспансері застосовуються такі методи лікування наркозалежності:

 • Медикаментозне кодування. В організм наркозалежного вводяться, що препарати блокують наступ ейфорії. Деякі препарати крім блокування почуття ейфорії викликають у наркомана напади схожі з ламкою при прийнятті дози наркотику. Можна сказати, якщо пацієнт після кодування зривається, в надії отримає почуття ейфорії і розслаблення замість цього він відчуває біль і неприємні симптоми, знайомі йому в період ломки. Перед проведенням процедури людина буде обізнана про те які наслідки тягне за собою повернення до наркотиків. Вона усвідомлює, що прийом наркотиків в подальшому зашкодить її здоров’ю і викличе больові відчуття.
 • Кодування лазерне. При лазерному кодуванні виробляється вплив на певні точки розташовані на голові і руках людини. Такого роду вплив призводить до зниження тяги до наркотичних речовин. Метод є інноваційним і не приносить шкоди організму.
 • Гіпноз.
 • Лікування із застосуванням психотропних препаратів.

Важливо пам’ятати, всі методи кодування ефективні тільки після проходження курсу детоксикації організму наркозалежного.

Що робити якщо в родині з’явився наркоман

Хворобу завжди простіше лікувати в початковій стадії. Якщо у вас тільки з’явилися підозри, що близька вам людина вживає наркотики, краще відразу зверніться в наркодиспансер. Не варто втрачати час на сумнівні способи лікування, вмовляння та інше. Не існує чарівного методу позбавитися від наркотичної залежності.

Перемогти наркотик можливо тільки за допомогою злагоджених дій лікарів, родичів і звичайно ж самого наркозалежного.

Умови проживання

Як тільки ви потрапляєте в Харківський наркодиспансер вас не покидає відчуття, що ви перебуваєте не в лікувальному закладі, а в санаторії або в будинку відпочинку. У наркологічному диспансері зроблений якісний ремонт. Скрізь чистота. Все прикрашено квітами і панує доброзичлива обстановка.
• Ресепшен. Тут вас зустрінуть посмішкою і допоможуть оформити всі необхідні документи. Ресепшен – це саме те місце, куди ви будете дзвонити і дізнаватися про стан вашого родича. Саме тут вам дадуть відповідь на всі Ваші запитання.
• У спальнях так само зроблений свіжий ремонт і вони повністю укомплектовані всім необхідним для повноцінного відпочинку і одужання. Тут є зручні ліжка, шафа для одягу, тумбочки, журнальний столик, умивальник, кондиціонер і телевізор.

Переваги наркологічного диспансеру Реванш

Харківський наркологічний диспансер «Реванш» відноситься до передових клінік України. Переконатися в цьому можна, прочитавши відгуки про наші досягнення в області лікування наркоманії.

Ми можемо пишатися високим відсотком людей, які змогли подолати згубну пристрасть і, покинувши стіни нашої клініки, повернулися до нормального, здорового життя.

Лікування в наркоцентрі анонімне, що дає можливість почати нове життя без клейма наркомана.

Отже переваги:

 • Висококласні фахівці з колосальною практикою
 • Ввічливий і доброзичливий персонал
 • Повна анонімність лікування.
 • Передові технології детоксикації і лікування
 • Використання програми 12 кроків
 • Реабілітація
 • Соціалізація
 • Підтримка
 • Ставлення до наших пацієнтів
 • Консультація

Адреса та контакти наркодиспансеру в Харкові

Звернутися за допомогою до обласного наркодиспансеру в Харкові ви можете за адресою:

 • Україна, місто Харків, проспект Незалежності, 6
 • телефон +38 (066) 240-22-44

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!