Лицензия МОЗ Украины №493/1/12-02

Вінницький обласний наркологічний диспансер

Коли близька вам людина страждає на алкогольну або наркотичну залежність здається що світ зупинився. Людина потребує допомоги, але яким чином допомогти залежному котрий себе таким не вважає? Єдиним дієвим засобом здатним допомогти залежному є наркологічний диспансер. Залежному необхідна ізоляція. Ізоляція від згубного оточення і вбиваючої його речовини. А це можливо лише в умовах стаціонару.

Вінницький обласний наркологічний диспансер

Вінницький обласний наркологічний диспансер “Соціотерапія” – це лікувально-профілактичний заклад, який надає спеціалізовану допомогу особам, які страждають від наркозалежності та алкогольної залежності.

Надає наступні послуги:

  • Кваліфікована консультація;
  • Медичне обстеження і огляд;
  • Лабораторні дослідження;
  • Стаціонарне та лабораторне лікування хворих;
  • Медикаментозне але не медикаментозне лікування;
  • Анонімне лікування;
  • Лікування розладів психіки, обумовлені вживанням алкоголю і наркотичних речовин
  • Примусове лікування хворих за вироком суду.

До нас потрапляють люди з різним ступенем залежності, а також важко хворі. До нас потрапляють пацієнти з передозуванням та у важких станах алкогольного сп’яніння ,отруєнням алкоголем і в тяжкому стані похмілля. У нас є всі необхідні можливості для допомоги хворим. Є реанімаційне відділення, і відділення детоксикації де лікарі наркологи проводять заходи покликані привести організм хворого в робочій стан, очистити від продуктів розпаду, полегшити симпторми важкого похмілля і ломки.

На першому етапі лікування хворого виникає необхідність всебічного обстеження організму хворого. Алкогольна і наркотична залежності безпосередньо тягнуть за собою тяжкі наслідки. Страждають внутрішні органи. Організм швидко зношується. І необхідна всебічна допомога хворому який найчастіше знаходиться в жахливому стані. Наше завдання допомогти людині відновитись і стати на шлях одужання.

Вінницький обласний наркологічний диспансер “Соціотерапія” створений 12 березня 1980 року.

Цей медичний заклад вищої акредитаційної категорії. Диспансер розрахований на 150 ліжок стаціонарного перебування, 20 ліжок – денного і на 65 відвідувань в зміну диспансерного відділення.
Як ми вказували вище людина страждаюча від алкогольної та наркотичної залежності поступово деградує. Ї для повернення її до нормального стану необхідно багато часу. Людині потрібна соціалізація і реабілітація. Дуже важливо щоб реабілітаціонний період хворий проходив в умовах реабілітаціого центра. Там все направлено на видужання пацієнта. В нього нема легкого доступу до наркотичних і алкогольних препаратів. В умовах закритого реабілітаційного центру наркоман чи алкоголік вчиться жити новим життям в якому нема місця речовинам змінюючим свідомість.

В реабілітаційному центрі працює програма «12 кроків». Ця програма має за мету допомогти хворому налаштуватись на нове життя. Вона втілює в собі принципи фізичного, духовного і соціального зростання. Програма допомогла багатьом хворим в усіх куточках світу. Свої істоки вона черпає з США де ще в минулому столітті була втілена у життя і мала успіх.

До нас приходять волонтери які своїм прикладом доводять що життя без наркотику можливе і воно якісно відрізняється від того яким останній час жив хворий.

Це також є додатковим стимулом для людини яка хвора на алкоголізм або наркоманію. У нас хворі вчаться не тільки жити по новому, а ї протидіяти спокусі першої дози. В них змінюється оточення і коло інтересів. Життя розділяється на до і після. До того ж життя після наркотиків якісно краще і яскравіше попереднього існування.

Звернутись до нас ви можете за адресами:

Вінницький обласний наркологічний диспансер “Соціотерапія”

м.Вінниця

вул.Пирогова, 109-В

т. 0432-53-50-11

Перше відділення – (0432) 53-4-243
Друге відділення – (0432) 35-51-05
Третє відділення – (0432) 53-42-41

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!