Бесплатная консультация по телефону: +38(066) 240 22 44
Лицензия МОЗ Украины №493/1/12-02
Навігаційне меню

Як потрапити в центр реабілітації?

Центр реабілітаціїАлкозалежність , наркозалежність , ігроманія – проблеми, які можуть торкнутися будь-якої сім’ї. 

В такому випадку не варто впадати у відчай, шукати порятунку в народні методи лікування, поспішати до екстрасенсів і цілителів. Результату все одно не буде, а дорогоцінний час втратите. Єдиний правильний вихід – спеціалізований реабілітаційний центр, де зібрана команда наркологів, психологів, терапевтів, консультантів, соціальних педагогів. Вони працюють в цій сфері вже багато років, тому знають, які методи використовувати, якими принципами в роботі керуватися, щоб гарантовано повернути залежну людину до життя.

Наша наркологічна клініка «Реванш» має велику структуру. Практично в кожному обласному центрі України є наші представництва: в Донецьку, Києві, Харкові, Луганську, Дніпропетровську, Одесі.  

Щоб звернутися до нас за допомогою, не потрібно збирати велику кількість довідок та інших документів. Достатньо лише паспорта та довідки про відсутність інфекційних захворювань (туберкульозу у відкритій формі і т. Д.). Діагностику стану здоров’я пацієнта проведуть наші фахівці. Ми гарантуємо своїм клієнтам повну конфіденційність лікування, паспортні дані використовуються лише для ведення внутрішньої бази і не передаються ні в які служби.

Щоб до нас потрапити, достатньо одного – бажання самого пацієнта. Ми не здійснюємо лікування примусово, оскільки воно не дає можливості домогтися гарних результатів. У тому випадку, коли наркоман або алкоголік не бажає і слухати про лікування, рідні можуть запросити додому наших психологів і консультантів. Вони проведуть мотивуючу терапію, в ході індивідуальної консультації виявлять причини, що призвели людину до вживання, і вже на їх підставі побудують систему логічних аргументів на користь терапії в стінах центру. У 9 з 10 випадків залежні погоджуються пройти курс реабілітації після мотиваційної бесіди. Як тільки людина прийме позитивне рішення, погодившись пройти терапевтичний курс, можна вирушати до нас в стаціонар.

Звичайно, лікування в нашому центрі не безкоштовне. Вартість визначають лікарі в індивідуальному порядку. Вона буде залежати від тривалості стажу вживання, стану організму пацієнта, часу, який буде потрібен на повну реабілітацію наркоманії або реабілітацію алкоголізму . За всіх питаннях ви завжди можете звернутися до наших консультантів по телефону: +38 (066) 240 22 44 або скористатися послугою «Замовити дзвінок» на нашому сайті.   

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!