Бесплатная консультация по телефону: +38(066) 240 22 44
Лицензия МОЗ Украины №493/1/12-02
Навігаційне меню

Чи можна звернутися в клініку Реванш з іншого міста

Лечение алкоголизма и наркоманииЗалежність від наркотичної речовини, алкоголю або гри (азартної, комп’ютерної) – це захворювання, симптоми якого проявляються на фізичному рівні, а коріння сягає глибше – в психіку людини. Саме тому позбутися згубної пристрасті будь етимології самостійно неможливо, необхідна допомога фахівців наркологічного центру. 

Наркологічна клініка «Реванш» має свої філії в багатьох великих містах України: Донецьку , Харкові, Луганську, Дніпропетровську, Києві, Одесі. Якщо ж людина, яка потребує допомоги, не проживає в одному із зазначених обласних центрів, він завжди може звернутися в будь-яку нашу клініку, не залежно від місця фактичного проживання або прописки в паспорті. Більш того, це навіть краще, так як у хворого не буде можливості підтримувати небажані зв’язку зі старими друзями і знайомими. Повна ізоляція від колишніх спокус виключить ймовірність зриву, і прискорить одужання. 

У кожній нашій клініці передбачені комфортабельні номери, сучасні туалетні кімнати, тренажерний зал, спортивний майданчик, їдальня. Клієнти знаходяться на самообслуговуванні – самі готують їжу і здійснюють прибирання приміщень. Таким чином вони відчувають себе потрібними. Творчу працю допомагає усвідомити, що вони можуть приносити користь оточуючим.

Чи можна викликати фахівців додому?

Для успішного лікування алкоголізму ( лікування наркоманії , лікування ігроманії ) необхідно не тільки добровільна згода пацієнта, але і тверде рішення назавжди покінчити з предметом своєї пристрасті. Саме важке – підвести людину до такого рішення. Рідним, на жаль, зробити це вдається дуже рідко. Однак вихід є – допомога психолога.   

Мотивувати залежного звернутися за кваліфікованою допомогою, можуть наші фахівці, приїхавши до нього додому.

На даному етапі проводиться особиста бесіда психолога, нарколога і самого залежного. Бувають випадки, коли лікарі пропонують взяти участь в розмові і родичам, або друзям. Використовуються методи переконання, моделювання ситуацій, фахівець призводить обгрунтовані факти того, як вживання того чи іншого речовини вже зруйнувало його життя. Потім моделюють ситуації, в яких чітко видно – до чого може призвести такий спосіб життя в подальшому. Чіткі і ясні аргументи дозволяють достукатися до свідомості і прийняти рішення на користь лікування в наркологічному центрі.

Як тільки залежна людина погодиться, що терапія йому необхідна, а подальше вживання остаточно зламає життя йому і покалічить долі близьких людей, необхідно транспортувати його в клініку.

На питання про те, як до нас краще дістатися, які документи при собі мати і інші питання, що цікавлять вас, завжди готові відповісти наші консультанти. Достатньо лише зателефонувати в центр «Реванш» за номером тел .: +38 (066) 240 22 44 або замовити на сайті зворотний дзвінок – наші працівники самі зв’яжуться з вами.

Головне – не опускати руки, ваше бажання і наша допомога допоможуть повернути близької людини до життя.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!