Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Волинський обласний наркологічний диспансер

Людині, яка страждає алкогольною чи наркотичною залежністю, необхідна кваліфікована допомога фахівців. На жаль, практично неможливо впоратися з такого роду залежностями самостійно. Залежність від психотропних препаратів і речовин, що змінюють свідомість не тільки отруюють організм, вони впливають на мозок людини, що призводить до незворотних змін в психіці хворого. В цьому випадку необхідно не тільки медикаментозне лікування, але і робота з психологами.

Волинський обласний наркологічний диспансер

У наркологічному диспансері людина отримує кваліфіковану допомогу.

До нас надходять пацієнти з різним ступенем тяжкості перебігу хвороби. Для найскладніших пацієнтів у нас обладнана реанімація. Алкоголік або наркоман в наших стінах отримує не тільки кваліфіковану допомогу, а й належний догляд. У нас його зустрічають привітні лікарі та персонал клініки. Оточують турботою і увагою, від яких пацієнт за час своєї хвороби встиг відвикнути.

Наркологічний диспансер оснащено всім необхідним обладнанням для допомоги нарко та алко залежним пацієнтам. Але найголовніше це допомогти залежній людині знову повернутися до нормального життя і соціалізуватися. Довгий час ваша близька людина, прибуваючи під дією алкоголю, або наркотичних речовин вела асоціальний спосіб життя. Вона могла спуститися на саме дно. Найчастіше люди з залежностями заради нової дози готові на багато що. Наркотик штовхає їх на агресію по відношенню до близьких їм людей, на злодійство та інші непристойні вчинки. Найстрашніше, що для хворого наркомана або алкоголіка таке життя стає нормою, і він перестає пам’ятати, як це жити здоровим життям. Поступово мозок залежного деградує, і хвороба затягує все глибше і глибше.

Наркологічний центр не в силах повернути людину до нормального життя в одну мить. Не існує чарівної пігулки здатної все змінити. Волинський обласний наркологічний диспансер проводить медикаментозну терапію яка допомагає людині стати на шлях одужання. Позбутися фізичної залежності від речовини. Надалі необхідний довгий шлях реабілітації і соціалізації хворого.

У стаціонарі обладнано поліклінічне відділення розраховане на 30 відвідувань в зміну.

Три відділення стаціонару в котрих одночасно можуть прибувати 75 пацієнтів потребують допомоги в умовах стаціонару.

А також дерматовенерологічне відділення обладнане 40 місцями для лікування пацієнтів.

У нашому диспансері активно впроваджується програма реабілітації «12 кроків» завдяки цій програмі вилікувалася величезна кількість людей із залежністю по всьому світу. Програма допомагає людині, що заплуталася в наркотиках і алкоголі, знайти тверезість і навчиться жити без речовини. Відмовитися від алкоголю і наркотиків повністю і жити повноцінним життям.

До нас в диспансер приїжджають волонтери. Це в минулому наркомани і алкоголіки які змогли подолати хворобу. На групових заняттях вони розповідають свою історію хвороби і одужання. Вони доносять інформацію, що одужання можливо навіть в тому випадку якщо залежна людина скотилася на самісіньке дно. Вихід є завжди.

Так само ми проводимо роботу з сім’ями залежних. Ця робота спрямована на розробку єдиної поведінкової програми. Хто як не близькі люди повинні протягнути руку допомоги залежному і допомогти йому на шляху одужання.

Волинський обласний наркологічний диспансер працює цілодобово.

Ми приймаємо людей з важкою формою інтоксикації і надаємо негайну допомогу у випадках важкого отруєння алкоголем або передозування наркотиків. Ми проводимо весь комплекс детоксикації та медикаментозної підтримки хворого для виходу з важкого похмілля і ломки. Організм хворого знаходиться в жалюгідному стані і варто пам’ятати, що тривалий прийом препаратів змінюють свідомість згубно впливає на весь організм в цілому. Тому необхідним є так само повне обстеження фізичного, психічного і емоційного стану пацієнта.

Звернутися до нас за допомогою в лікуванні наркоманії і алкоголізму ви можете за адресою:
Волинський обласний наркологічний диспансер.
Волинська обл.,
м Луцьк,
вул. Карбишева, 2
(0332) 71-02-30, 23-63-86

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!