Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Закарпатський обласний наркологічний диспансер

Закарпатський обласний наркологічний диспансер – спеціальний лікувально-профілактичний медичний заклад, що надає медичну допомогу в лікуванні алкоголізму і наркоманії.Закарпатський обласний наркологічний диспансер складається з поліклінічного відділення, стаціонару, діагностичного підрозділу (лабораторія, процедурний кабінет).

Закарпатський обласний наркологічний диспансер

Напрямки лікування:

– Лікування алкоголізму
– Лікування наркоманії
– Виведення з запою
– Лікування депресії
– Лікування неврозів
– Лікування тривоги

Будь-якій людині наркотики і алкоголь можуть нашкодити. Вони отруюють не тільки її фізичну оболонку, а й душу. Психологічний стан наркозалежних і алкоголиків залишає бажати кращого. Такі хворі дуже агресивні, особливо коли їх турбує ломка і важке похмілля. Вони завдають багато страждань родичам, вимушеним проживати з ними в одній квартирі. Рідним залежних слід не терпіти, а звернутися до медиків. У спеціалізованому центрі тих, хто не може жити без дурманних речовин, повертають до нормального життя.

Врахуйте, що тільки кваліфіковані і досвідчені лікарі зможуть призначити адекватне лікування такого хворого. Лікування в Закарпатському обласному наркологічному диспансері для кожного з пацієнтів обов’язково підбирають індивідуально, з урахуванням тяжкості стану, віку, виду наркотичних речовин. У багатьох містах є наркологічний диспансер Ужгород теж може вам запропонувати подібний заклад. Обов’язково відвідайте його, щоб оглянути кімнати, в яких лежать хворі, поговорити з психотерапевтами та наркологами. Вони викличуть у вас довіру, подарують вам віру в те, що ваш родич ще цілком може вилікуватися.

В наркологічному диспансері працюють лікарі вищого рівня акредитації.

Лікарі наркологи проводять медикаментозне лікування хворих. Завдяки цьому методу полегшується стан ломки і тяжкого похмільного синдрому. В закарпатський обласний наркологічни диспансер привозять людей у дуже важкому стані. Для таких хворих в диспансері об лаштована реанімація.
Весь час з нашими пацієнтами працюють психологи. Психологи допомагатимуть хворому на алкоголізм або наркоманію на всіх етапах реабілітації. Коли він буде боротися з ламанням, вони переконають його проявити твердість і не припиняти лікування. Це дозволить зробити йому величезний крок на шляху до повного зцілення. Спочатку лікарі проведуть детоксикаційні заходи. Вони дозволять позбавити пацієнта від ломки, зняти фізичну тягу до одурманюючих речовин. Крім того, завдяки очищенню організму від токсинів вдається налагодити нормальну роботу всіх внутрішніх органів. Фахівці використовують на даному етапі і певні ліки, щоб швидше надати хворому допомогу.

Після цього психотерапевти допоможуть вашому родичу подолати психологічну залежність від дурману. Він зможе поглянути на свої вчинки, прожиті роки по-новому. Як правило, після цього пацієнти усвідомлюють, що вони насправді хворі і їм потрібне лікування. Це просто чудово, адже бажання наркомана чи алкоголіка перемогти свою пристрасть допоможе йому нарешті знайти втрачене здоров’я.

Дуже важливим етапом в лікуванні залежного є період реабілітації. Бажано щоб реабілітація проходила за програмою «12 кроків». Ця програма прийшла до нас із США. Вона гарно зарекомендувала себе в усьому світі.

Люди, які пройшли лікування за програмою «12 кроків», не повертаються до колишніх звичок ніколи. У них виробляється неприйняття психотропних препаратів на все життя. Завдяки зусиллям досвідчених лікарів таким хворим вдається допомогти, навіть якщо вони надійшли в клініку після тривалого прийому одурманюючих речовин.

м.Ужгород,
вул. Паризької Комуни 4а,
(0312) 66-07-05

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!