Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

В нашій клініці:

3500

пацієнтів щорічно

3490

виліковуються

3460

знаходять роботу

Лікування алкоголізму в Україні

Алкоголізм – це підступне захворювання, яке може виникнути на тлі, здавалося б, безневинного розпивання спиртних напоїв у свята. Що стає поштовхом до розвитку алкогольної залежності? З чого почати лікування алкоголізму?

Лікування алкоголіків: спростування міфів

Алкоголізм як захворювання оповіто безліччю міфів і невірних переконань. Так, людина може щодня вживати алкоголь і вірити в те, що у нєї немає залежності. Або бути впевненою, що може позбутися хвороби самостійно тоді, коли сама цього захоче. Часто такі переконання призводять до тривалих запоїв, які завдають шкоди не тільки фізичному здоров’ю, але і соціальному життю людини. Але виведення з запою – це не лікування, а тільки тимчасове полегшення.

Як переконати хворого почати лікування алкоголізму

Вплив алкоголю на людський організм надзвичайно великий. Продукти розпаду етилового спирту руйнують внутрішні органи і системи, що може привести до неповернутих наслідків, виникнення невиліковних захворювань. Крім впливу на організм, алкоголізм позбавляє людину сім’ї, роботи, захоплень. Тим самим роблячи її ізгоєм в суспільстві. Родині потрібно звернути увагу на поведінка алкоголіка, що змінилася ще на перших стадіях захворювання і м’яко підвести його до необхідності реабілітації. Хоча найчастіше до лікування вдаються люди, які знаходяться на другій стадії алкогольної залежності.

Для другої стадії характерні:

 • запої;
 • людина вживає велику кількість спиртного і не може зупинитися після другої або третьої чарки;
 • провали в пам’яті;
 • похмілля – стан, який знімається алкоголем;
 • прояв захворювань, викликаних вживанням алкоголю;
 • нав’язливе бажання випити.

  Відправляйте заявку на лікування і отримайте знижку 10%
  Я ознайомлений (-a) з політикою конфіденційності та згоден на обробку персональних даних

  Алкогольна залежність другої стадії діагностується у пацієнтів при наявності хоча б трьох ознак з перерахованих вище. Не варто починати розмову про лікування з нападок і звинувачень. Такою манерою спілкування ви ризикуєте втратити довіру хворого і не зможете умовити його на лікування алкоголізму в Україні. Багато алкоголіків в багнети сприймають такого роду розмови і можуть замкнутися в собі, шукати підтримку у таких самих залежних людей, падаючи все нижче. Деякі хворі бояться того, що в державному наркологічному центрі їх поставлять на облік і це стане клеймом на їх житті. У реабілітаційному центрі «Реванш» хворий отримає анонімне лікування алкоголізму, буде позбавлений від записів про своє захворювання і зможе почати життя заново після реабілітації. Клініка працює і з іншими видами залежностей, в тому числі надається анонімне лікування наркоманів.

  Як проводиться лікування алкоголізму в Україні

  Лікування алкогольної залежності відбувається в три етапи:

  Але для лікування алкоголізму необхідне тверде рішення і бажання алкоголіка лікуватися. Багатьом залежним складно прийти до такого рішення самостійно, і їм необхідна допомога. Співробітники центру мають багаторічний досвід роботи з такими клієнтами і вміють переконувати. Якщо ваші спроби переконати не мають дії, зверніться за допомогою до фахівців.

  Після приміщення в стаціонар клініки, хворий алкогольною залежністю проходить комплексне обстеження, щоб співробітники центру могли прийняти рішення про правильні способи ефективного лікування алкоголізму для конкретного пацієнта. А також підібрати комплекс для первинної детоксикації організму пацієнта. Для цього використовуються медикаменти, щоб очистити організм і позбавити від проявів абстинентного синдрому. Накопичені хімічні речовини можуть приховувати безліч хвороб. Саме з цієї причини під час детоксикації необхідний чіткий контроль стану хворого медичними працівниками. Детоксикація – це найкоротший за тривалістю етап лікування. Його тривалість від 3 до 5 днів. Але це тільки перша сходинка на шляху до одужання.Не можна сказати, що людина позбулася від алкогольної залежності після фізіологічного очищення.

  Далі йде величезна робота не тільки співробітників реабілітаційного центру над позбавленням від психологічної залежності, а й самого пацієнта. Під час психологічної реабілітації психологи проводять як групові, так і індивідуальні заняття з хворими, щоб виявити всі приховані причини розвитку алкоголізму і допомогти людині впоратися з ними. Тривалість психологічної реабілітації від 1 до 3 місяців і цілком залежить від пацієнта і його бажання повернутися до нормального життя після позбавлення від згубної залежності. Ми використовуємо сучасні методи лікування алкоголізму, наприклад програма «12 кроків» або кодування від алкоголю. Спочатку вона була розроблена для реабілітації алкоголіків, але показала себе ефективною і при лікуванні інших видів залежностей.

  Лікування від алкоголізму: етапи і методи

  Для лікування алкоголіка використовуються методики медикаментозного кодування залежних людей. А також інші нововведення в лікуванні від алкоголю, розроблені фахівцями клініки. Кожен індивідуальний випадок залежності розглядається індивідуально і підбирається відповідний метод лікування алкоголіків. Соціальна реабілітація один з найважливіших завершальних етапів лікування алкоголіка. Тут також важлива робота з сім’єю хворого, щоб позбавити їх від можливих проявів співзалежності. Після лікування в стаціонарі хворий повинен бути повністю готовий повернутися до реального життя з усіма можливими спокусами. А сім’я, в свою чергу, допомогти впоратися з гострим бажанням алкоголіка випити. Як кажуть, «колишніх алкоголіків не буває».

  Одного разу сховавшись за алкоголем, людина, стикаючись з проблемами в житті, може знову і знову повертатися в мережі алкоголізму. Крім того, під час соціальної реабілітації, проводиться робота з залежними для вироблення правильних звичок. Співробітники центру допомагають знайти хобі, приємне заняття, відкрити своє внутрішнє «я», яке змогло б стати перешкодою для рецидивів. Спорт, трудотерапія, арт-терапія і багато інших занятть використовуються для лікування алкоголіків. Після завершення клініка лікування алкоголізму надає післяреабілітаційну підтримку хворим. Часто трапляються ситуації, з якими хворий не може впоратися самостійно або з підтримкою близьких людей. В такому випадку необхідно звернутися в клініку і отримати кваліфіковану допомогу.

  Фактори, що впливають на вартість лікування алкоголізму

  Часто головною перешкодою для початку лікування стає його вартість. Як оцінити здоров’я і нормальне життя? Скільки грошей витрачається даремно на алкоголь? Відповівши на ці питання, можна однозначно вирішити, що позбавлення від залежності варто того.

  Первинна консультація для всіх пацієнтів безкоштовна, а ціни на лікування алкоголізму залежать від багатьох факторів.

  На загальну вартість впливає тривалість лікування. Не відкладайте прийняття рішення про початок лікування на потім. Прочитайте відгуки про лікування алкоголізму на нашому сайті. Ваше безхмарне майбутнє зовсім поруч, потрібно тільки набрати номер телефону і записатися на консультацію.

  Варто відзначити, що наш наркологічний центр ставить лікування наркозалежності та лікування алкоголізму на пріоритетні напрямки своєї діяльності. Для цього ми підібрали в наш штат висококваліфікованих наркологів та психологів.

  Алкоголізм часто супроводжується придбанням інших руйнують залежностей, наприклад на ігроманію. Тому лікування ігрової залежності також є основним профілем нашого центру.

  Вартість лікування алкоголізму в Україні

  Первинна консультація
  40 хвилин
  безкоштовно
  Амбулаторне лікування
  день
  від 600 грн
  Стаціонарне лікування
  доба
  від 1 200 грн
  Лікування абстиненції - виведення із запою, позбавлення залежності від психоактивних речовин та наркотиків від 3 до 10 днів
  доба
  від 1 200 грн
  Консультація – необхідна регулярна процедура у процесі лікування, психотерапія, психокорекція, психоаналіз
  1 година
  500 грн
  Реабілітація алкозалежних, наркозалежних, (стаціонар та ізоляція)
  1 міс
  від 5 000 грн
  Психотерапевтичне кодування (алкозалежних)
  1-2 дні
  від 3 500 грн
  Медикаментозне (хімічне) кодування алко- та наркозалежних
  1 день
  від 4 000 грн
  Ресоціалізація
  1 міс
  від 4 000 грн
  Детоксикація. Процедура займає від 3 до 5 днів
  1 день
  від 1 200 грн
  Післялікувальна підтримка
  безкоштовно
  Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
  +38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
  або замовте дзвінок , Вам зателефонують!