Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Ціна лікування наркоманії, ігроманії та алкоголізму

Первинна консультація
40 хвилин
Безкоштовно
Амбулаторне лікування
день
від 600 грн
Стаціонарне лікування
доба
від 1 200 грн
Лікування абстиненції - виведення з запою, позбавлення залежності від психоактивних речовин і наркотиків від 3 до 10 днів
доба
від 1 200 грн
Консультація - необхідна регулярна процедура в процесі лікування, психотерапія, психокорекція, психоаналіз
1 година
500 грн
Реабілітація алкозалежних, наркозалежних, (стаціонар і ізоляція)
1 міс
від 5 000 грн
Психотерапевтичне кодування (алкозалежних)
1-2 дні
від 3 500 грн
Медикаментозне (хімічне) кодування алко- і наркозалежних
1 день
від 4 000 грн
Ресоціалізація
1 міс
від 4 000 грн
Детоксикація. Процедура займає від 3 до 5 днів
1 день
від 1 200 грн
Після лікувальна підтримка
безкоштовно

У кожної людини, який наважився розпочати лікування залежності в спеціалізованій клініці, виникає питання про вартість. Звертаємо Вашу увагу, що ціна лікування залежить від багатьох факторів і визначається індивідуально для кожного нового пацієнта окремо, тому ми можемо надати лише приблизний діапазон цін.

Тривалість лікування і реабілітації становить – від 3-х до 12 місяців. Вартість курсу лікування і реабілітації становить – від 5 000 грн і залежить від тяжкості захворювання. Ваша ціна лікування визначиться тільки після консультації фахівця і призначення курсу лікування.

Від чого залежить вартість лікування залежності

Лікування та реабілітація алкоголіків, наркоманів чи ігроманів здійснюється поетапно. Відбувається відновлення всіх сторін особистості, а це процес тривалий і важкий. Залежно від того, якої шкоди організму завдав предмет пристрасті, визначається і вартість лікування від алкоголізму, наркоманії або ігроманії.

Крім тривалості стажу вживання, на ціну лікування наркоманії, а також лудоманії або алкогольної залежності впливають використовувані методи, які визначаються індивідуально після зустрічі з психологом. Досвідчений фахівець в ході спілкування в першу чергу встановить причини виникнення залежності:

  • Фізіологічні. Порушення біохімічного обміну в головному мозку призводить до появи депресії, страхів, тривоги. Зовні такі стани виявляються в емоційному перенапруженні, незадоволеності своїм життям, нав’язливих станах. Від цих негативних відчуттів людина позбавляється за допомогою наркотиків або алкоголю, або забувається за гральним столом.
  • Психологічні. Це проблеми в сім’ї, банальна цікавість, нігілізм, наслідування кумирам.
  • Соціально-психологічні: спадковість, неповноцінний образ життя, який компенсується штучним шляхом за допомогою психоактивних речовин, соціальна політика держави.

Тільки визначивши причини захворювання, можна призначити необхідний курс методів і визначити ціну лікування наркоманії, лудоманії, алкоголізму.

Ціна на лікування ігроманії, як і алкоголізму або наркоманії, визначається і динамікою одужання – одна людина знаходить в собі сили впоратися із залежністю швидко, іншим же на це недостатньо і півроку.

У свою чергу, в нашому центрі «Реванш» Ціна лікування від наркоманії та алкоголізму створені максимально сприятливі і комфортні умови для проживання в клініці. Тут проводяться різні культурні та розважальні заходи. Також варто відзначити, що кожного пацієнта приділяється пильна увага і здійснюється підтримка протягом усього періоду перебування в клініці.

Підводячи підсумок, можна з упевненістю сказати, що Ви на правильному шляху, якщо вирішили здолати залежність. А щоб ще якихось ціни на лікування алкоголізму або іншій залежності необхідно звернутися до наших фахівців. Однак в будь-якому випадку не забувайте, життя рідної людини куди дорожче, ніж вартість лікування від алкоголізму, наркоманії, лудоманії.

Будемо раді Вам допомогти впоратися з залежністю!

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!