Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наші центри в 21 місті

Працюємо більше 15 років

Підтримка і супровід

Реабілітацію пройшло 8680 осіб

Комфортні умови проживання

Кваліфіковані фахівці

Лікування наркоманії в Україні

У невпинному незабаром ритмі великих міст з їхніми проблемами і спокусами кожна людина може легко ступити на слизьку доріжку, тому лікування наркоманії в Україні з кожним роком набирає все більшої популярності. З метою усунення стресу, втоми багато людей починають приймати спиртні напої, але з часом цього стає недостатньо.

Далі в хід йдуть спершу легкі психотропні речовини, але з часом все це перетворюється на справжню залежність. Стан тверезості залежного постійно супроводжується ломкою і він вже не може зупинитися. Як би це не сумно звучало, але віковий поріг наркоманії з кожним роком стає все нижче. Багато людей вже з 15-ти річного віку починають приймати спочатку курильні суміші – спайс, а після переходять на більш потужні речовини.

Причини вживання наркотиків можуть бути абсолютно різними – соціальні (непереносимість соціуму, завищені очікування від родичів, гіперопіка з раннього віку та інші) або ж психологічні (почуття неповноцінності, постійне зростання внутрішнього напруження, необхідність заглушити «біль», незрілість в психологічному плані). У будь-якому випадку, яка б не була причина, залишається гостра необхідність лікування наркоманії. Оскільки тільки кваліфікована допомога дозволить раз і назавжди позбутися від згубної пристрасті.

Лікування наркоманів: етапи і методики

В першу чергу, щоб лікування наркотичної залежності дало належний результат, залежний повинен визнати факт наявності проблеми. Першими під удар від дій наркомана потрапляють близькі, родичі та друзі хворого.

Зняття залежності від наркотиків проводиться за допомогою декількох методів, до яких відносяться:

  • Детоксикація – повноцінне позбавлення від наркоманії не обходиться без виведення з організму наркотиків. Цей час для пацієнта може бути найбільш важким, оскільки тут дає знати про себе ломка. За рахунок використання медичних засобів, лікарям вдається мінімізувати симптоми ломки, і вивести продукти розпаду наркотиків з організму.
  • Психологічна реабілітація – недостатньо фізичного позбавлення від залежності, також важливо, щоб лікування наркомана усунуло патологічну психічну тягу до прийняття нової дози. Тому хворий ходить на індивідуальні зустрічі з психологом.
  • Ресоціалізація – робота хворого з групами допомоги, де пацієнт може сам висловитися про свою проблему і отримати моральну підтримку від товаришів по нещастю.

Подібні заняття необхідні для того, щоб підвищити силу волі і поліпшити психологічну адаптацію колишнього наркомана в соціумі. Під час ресоціалізації пацієнту вдається переоцінити своє життя, він заново вчиться отримувати задоволення і радість від здорового життя без використання наркотиків. Перераховані вище методи лікування наркоманії є основою для усунення залежності. Але також особливо важливо налаштувати хворого на терапію. Переконати на реабілітацію наркомана завжди важко, і найчастіше крім його бажання також потрібна підтримка близьких і рідних людей.

Лікування наркоманії в Києві в умовах стаціонару

Основним кроком на шляху до одужання є прийняття факту наявності хвороби, і що людині потрібна допомога. Більшою мірою не всі наркомани готові пройти лікування наркоманії в Києві з щирим бажанням повністю усунути згубну звичку. Багато хто прагне просто зняти абстинентний синдром замість того, щоб перестати приймати психотропні речовини і назавжди позбутися від кайданів хвороби. Як свідчать відгуки про лікуванні наркоманії в Києві і інших містах по всій країні, найбільш оптимальним варіантом боротьби з хворобою є приміщення хворого в стаціонар.

Існують різні сучасні способи реабілітації, але даний має цілий ряд переваг:

  • пацієнт знаходиться під постійним контролем з боку лікарів;
  • залежний захищається від контактів із зовнішнім світом, тому він не може отримати нову дозу або потрапити під вплив поганої компанії;
  • робота в групах підтримки;
  • оздоровчі процедури і режим дня, що дозволяє повністю відновити організм після хвороби.

Ефективне лікування наркоманії також передбачає постійний контакт з близькими та рідними, щоб пацієнт отримував необхідну підтримку для збереження стимулу до одужання.

Лікування наркозалежності: з чого почати

Лікування наркозалежних відбувається в дві фази, кожна з яких відповідає деяким внутрішнім змінам в організмі людини.

Яка б не була обрана програма – «12 кроків», «Міннесотська» або інші, терапія відбувається в даних фазах:

Реабілітація: пацієнт знаходиться в стінах клініки і бореться зі своєю залежністю, за допомогою зняття фізіологічної та психологічної, переглядає життєві цінності.

Налагодження громадських зв’язків – колишньому залежному необхідно допомогти налагодити подальше життя, це стосується відносин з рідними і близькими, працевлаштування, розвитку комунікабельності.

Наркологічна клініка лікування наркоманії «Реванш» – це не просто центр реабілітації, тут кожен пацієнт відчуває себе рівним, не відчуваючи відчаю, сорому, болю або недовіри до оточуючих. Цілодобова підтримка, комфортні умови центру сприяють тому, щоб залежний скоріше позбавився від свого згубного захворювання. Крім допомоги самому пацієнту, також фахівці клініки надають підтримку його рідним, вчать як правильно вибудовувати подальші відносини з хворим.

Вартість лікування наркоманії в Києві: на чому не варто економити

Багато залежних не наважуються лягти на лікування від наркотиків, оскільки їх бентежить висока вартість реабілітації. Одні в такому випадку йдуть в державні установи, інші – припиняють шукати способи лікування. Але необхідно розуміти, що постійне вживання наркотиків може обійтися в набагато більшу суму грошей і в результаті обернутися ціною життя. Ціни на лікування наркоманії в Києві залежать від конкретно обраного методу реабілітації та терміну перебування на терапії. Варто розуміти, що проста процедура детоксикації не усуває залежність, а лише зменшує абстинентний синдром. Тому щоб повністю усунути хворобу, найкраще помістити залежного в стаціонар під постійне спостереження. Так хворий знаходиться в своєрідному терапевтичному співтоваристві, де кожен є опорою один одному і основна мета – спільне одужання.

Анонімне лікування від наркоманії

Останнім часом все більшої популярності набирає анонімне лікування наркоманії , оскільки не всі залежні готові заявити суспільству про наявність хвороби. Причини для цього можуть бути різними – сором перед батьками, страх зіпсувати відносини, страх розголосу через високий соціальний статус. Тому багато наркологічних клінік, в тому числі реабілітаційний центр «Реванш», пропонують анонімне лікування наркоманів.

Незалежно від того, яке проводиться лікування наркоманії – анонімне чи ні, в стінах клініки «Реванш» пацієнт може розраховувати на своєчасну допомогу. Фахівці клініки зроблять все можливе, щоб людина змогла повернутися до нормального життя без патологічної пристрасті.

Якщо-ж людина страждає на алкоголізм, то лікування алкогольної залежності в клініці Реванш дозволить жити тверезим, усвідомленим життям. Незалежно від того якого роду захворювання у нашого пацієнта, його особисті дані залишаться конфіденційними.

До лікування ігроманії наш центр ставиться з таким же запалом, як і до лікування інших залежностей. Наші фахівці-психологи складають індивідуальну програму реабілітації від ігрової залежності на основі певних тестів, проведених з залежною людиною.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!