Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Батькам і близьким

Більшість родичів наркоманів і алкоголіків стикаються з такою проблемою, як категорична відмова хворого від лікування. Залежні люди знаходяться в стадії глибокого заперечення, і, на жаль, ні вмовляння, ні погрози близьких не дають позитивних результатів. Професійну допомогу в формуванні у пацієнта стійких мотивацій для лікування пропонує наркологічна клініка «Реванш». Досвідчені фахівці зможуть знайти потрібні слова й аргументи, щоб хворий усвідомив свою проблему і добровільно погодився пройти повний курс реабілітації.

Як допомогти близькій людині при наркоманії та алкоголізмі?

У більшості випадків люди, які страждають патологічними залежностями, не вважають себе хворими і відмовляються лікуватися. Прохання і вмовляння родичів викликають у них лише роздратування і спалахи агресії. В результаті відносини в родині стають розжареними.

Допомога близьким людям залежної людини

Зневірені допомогти близькі опускають руки, починають самі страждати від співзалежності . Все це призводить до поглиблення проблеми, а найголовніше – втрати дорогоцінного часу, такого важливого для успішного, ефективного лікування наркоманії і алкоголізму.

Родичі починають знаходити різні виправдання дій залежної людини. Через якийсь час їм стає ніяково робити їй зауваження, оскільки перш, в попередніх ситуаціях, вони промовчали. Поступово сім’я приходить до помилкового висновку, що допомогти наркоману або алкоголіку вже просто неможливо.

Однак вихід є, навіть з такої складної ситуації! Досить лише зробити перший крок і звернутися за допомогою до професіоналів. Висококваліфіковані фахівці, що мають великий досвід роботи з наркоманами і алкоголіками, знають, як допомогти пацієнтові подолати патологічну залежність і повернутися до повноцінного, активного, тверезого життя.

Професійна допомога в лікуванні співзалежності

При зверненні родичів за допомогою до наркологічної клініки професіонали самостійно в комфортних для пацієнта домашніх умовах проведуть з ним мотивуючу бесіду. Важливо, що близькому оточенню не доведеться робити цього самостійно, а значить, сімейні відносини не постраждають.

Фахівці зможуть підібрати потрібні слова й аргументи, щоб залежна людина вийшла зі стадії заперечення і погодилася пройти повну програму реабілітації в стаціонарі клініки. Якщо під час лікування раптом станеться рецидив, повторний курс буде проведено безкоштовно.

Завданням фахівців є не тільки подолання залежності від алкоголю або наркотиків на фізіологічному і психічному рівні, а й успішна соціалізація реабілітантів , повернення їх в сім’ю, роботу, навчання. Тільки таким чином можна повністю перемогти хворобу.

Для досягнення цих цілей дуже важливо наявність у пацієнта правильних, стійких, здорових мотивацій. Практика показує, що навіть в найскладніших, запущених клінічних випадках можна досягти приголомшливих результатів, якщо сам хворий усвідомив проблему і активно включився в терапевтичний процес.

У клініці протягом усього терапевтичного курсу з залежною людиною працюватимуть психологи, психотерапевти, допомагаючи впоратися з кризовими моментами і утвердитися в правильних мотиваціях. Завдяки такому підходу у хворого не виникне бажання припинити реабілітацію, а ймовірність можливого зриву буде зведена до мінімальних показників.

З родичами залежного пацієнта також проводиться індивідуальна робота. Фахівці наркоклініки надають ближньому оточенню реабілітантів професійну психологічну допомогу. Бесіди, консультації допомагають зрозуміти, як спілкуватися з пацієнтом, реагувати на його поведінку. Це дуже важливий момент, адже від сімейних відносин багато в чому залежить тривалість ремісії після виписки.

Співробітники наркологічної клініки «Реванш» регулярно проводять безкоштовні заняття для ближнього оточення залежних пацієнтів. Якщо ви дійсно хочете допомогти рідній людині, що опинилася в алкогольному або наркотичному полоні, просто зробіть один телефонний дзвінок, і фахівці негайно прийдуть до вас на допомогу.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!