Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Детоксикація від наркотиків

Лікування від наркоманії в клініці «Реванш» починають з детоксикації організму. Що це означає?

Детоксикація від наркотиків — ряд процедур, які проводяться в комплексі для очищення організму від отрут, полегшення хворобливих симптомів ломки. Програма детокс рекомендується як перший етап у лікуванні метадонової , героїнової, спайсової , кодеінової залежностей. Крім того, успішно використовується вона і при позбавленні від алкоголізму.

Оскільки наркоманія — хвороба, перш за все, душевна та психологічна, то головною стадією терапії є реабілітація. Однак до неї потрібно підходити з нормальним самопочуттям і ясною свідомістю. Домогтися такого стану наркоману допоможе детоксикація.

Складові детоксу від наркотиків

Детоксикація від наркотиків

  • Медикаментозна допомога. Пацієнту призначаються препарати:
  1. Абсорбуючі — виводять з організму залишки психостимуляторів та їх метаболіти;
  2. Сечогінні — токсини виходять з сечею;
  3. Симптоматичні — прописує лікар після повної діагностики всього організму і виявлених патологій (найчастіше у наркозалежних паралельно доводиться лікувати захворювання печінки, нирок, серцево-судинної системи і шлунково-кишкового тракту);
  4. Седативні і антидепресанти — заспокоюють, знімають нервову напругу, рятують від безсоння і виводять з депресії;
  5. Знеболюючі — допомагають залежному легше перенести період скасування наркотику, блокують неприємні симптоми;
  6. Спазмолітичні — знімають спазми м’язів, які часто супроводжують ломку і, власне, викликають болі.
  • Психотерапія. З першого дня приміщення в клініку з пацієнтом обов’язково починає працювати психолог. Його завдання — підтримати залежного, допомогти йому прийти до усвідомлення проблеми і необхідності лікування.
  • Збалансоване харчування. Оптимальна дієта, підібрана індивідуально, допоможе організму швидше відновитися, а також позбутися від накопичених хімікатів.
  • Кінезіотерапія . Фізичні вправи повернуть відчуття бадьорості, посприяють перемиканню уваги.

В результаті детоксикаційної терапії людина відразу відчує себе краще, її перестануть мучити болі, відновиться сон і повернеться апетит. В середньому, її тривалість — від трьох до п’яти днів. Але в запущених випадках часом може знадобитися і кілька тижнів, і місяць.

Головне, відчувши перші поліпшення, на цьому не зупинятися. Детоксикація — лише початкова ступінь лікування наркоманії. За нею повинна послідувати тривала реабілітація та ресоціалізація

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!