Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

3500

пацієнтів щорічно

3490

виліковуються

3460

знаходять роботу

Виведення з запою

Згідно всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) щороку помирає близько 300 тисяч українців через проблеми з серцево-судинною системою. Основна проблема полягає в надмірному вживанні алкоголю в Україні. Ми пропонуємо лікування від алкоголю в клініці Реванш, щоб зменшити ризик захворювань серцево-судинної системи і вилікуватися від алкогольної залежності.

Алкогольна залежність, поряд з іншими видами залежностей є небезпечним захворюванням. Людина, що страждає від алкоголізму, не визнає це, навіть, якщо страждає важкими запоями і провалами в пам’яті. А навіть якщо в глибині душі і усвідомлює свою проблему, то впоратися самостійно не в силах. Часом близьким здається, що після чергового запою алкоголік все зрозумів і усвідомив і більше це не повториться, але це не так. Алкоголік не може впоратися з тягою до алкоголю. У періоди тверезості він стає злим і проявляє агресію. Він не зізнається навіть самому собі, але всі його думки спрямовані до алкоголю. Йому здається, що він може контролювати дозу випитого і
він вирішує випити трошки. Він дійсно вірить, що зупиниться, але все знову закінчується черговим запоєм.

Етапи виведення з запою в клініці Реванш

Якщо ви усвідомлюєте, що у вашого близької людини проблема з алкоголем і їй необхідна допомога, постарайтеся їй допомогти. Вам необхідно умовити людину на процедуру обрива запою. Ваше завдання не кричати, не лаятися, а постаратися довірливо поговорити і запропонувати допомогу. Самостійний вихід із запою відбувається дуже важко і
швидше за все людина погодиться, що їй необхідна допомога. У цей час вам необхідно невідкладно звертатися в клініку. У клініці «Реванш» в Києві ми допомагаємо вийти зі стану похмілля цілодобово. Цілодобове виведення з запою в Києві проводиться як в умовах клініки так і на дому.

Для надходження в стаціонар вам необхідно мати паспорт або інший документ, що засвідчує особу, та довідки про відсутність шкір-вен захворювань і туберкульозу. З цієї причини підготуватися краще заздалегідь.

 1. Першим етапом виведення з запою є детоксикація, проводиться за допомогою абсорбуючих препаратів. Цей метод необхідний для очищення організму алкоголіка від алкоголю і продуктів його розпаду
 2. Другий етап це очищення і підтримуюча терапія. Пацієнту будуть призначені крапельниці з вітамінами, препаратами, що нормалізують артеріальний тиск, а так само препарати, що нормалізують роботу печінки, яка постраждала від вживання алкоголю у великих дозах.
 3. Далі йдуть процедури покликані позбавити пацієнта від симптомів похмілля. На цьому етапі триває введення седативних препаратів.
 4. Надалі проводяться реабілітаційні заходи, вони покликані допомогти людині зрозуміти, що у неї є проблема і допомогти в її вирішенні.

  Відправляйте заявку на лікування і отримайте знижку 10%
  Я ознайомлений (-a) з політикою конфіденційності та згоден на обробку персональних даних

  Етапи виведення з запою в домашніх умовах

  Якщо пацієнт відмовляється їхати в клініку, тоді процедуру обриву запою можна провести вдома, але це спрацьовує, якщо випадок не важкий і не дає ніякої гарантії, що людина в подальшому не повернеться до алкоголю. Перше, що потрібно зробити, так це звернутися за кваліфікованою допомогою замість того, щоб практикувати обрив запою на дому. На цьому етапі варто пам’ятати, що домашні умови відрізняються від умов клініки і тут головне не нашкодити пацієнту.

  Отже основні етапи такі:

  • Звертайтеся до лікарів, які мають відповідну кваліфікацію
  • Звернення в клініку
  • Обстеження пацієнта (Не приховуйте якщо у пацієнта є хронічні захворювання, або проблеми зі здоров’ям (ваша хитрість може нашкодити хворому)
  • Крапельниця з седативними препаратами покликаними зняти похмільний синдром
  • Прийом підтримуючих препаратів для зниження артеріального тиску і підтримки роботи печінки

  Варто пам’ятати, що повна реабілітація і позбавлення від алкоголізму можливо тільки в умовах клініки. Клініка «Реванш надає послуги виведення з запою з виїздом на будинок в Києві.

  Реабілітація після виведення з запою

  Після процедури виведення з запою алкоголіку необхідна реабілітація. Реабілітаційний період включає в себе роботу з психологом і роботу в групах. Завдяки цьому пацієнт усвідомлює, свою проблему і те, що алкоголь протипоказаний йому в будь-яких дозах. Він вчиться жити без алкоголю. А також знаходити виходи зі складних ситуацій без допомоги речовини. Терапія направлена на реабілітацію не тільки алкоголіка, але і членів його сім’ї адже вони теж постраждали від алкоголізму близької людини.

  Наслідки тривалого запою

  Алкоголь наносить дуже сильний удар організму людини. Наслідки тривалого вживання алкоголю дуже значні. У людини страждає не тільки її фізичний стан, руйнується також соціальна сфера. Нерідко алкоголіки втрачають роботу, сім’ю, від них відвертаються друзі (не плутати з товаришами по чарці) і алкоголік поступово скочується на саме дно.

  Допомогти в цьому випадку може тільки лікування від алкоголізму в Києві.

  Які органи людини страждають від алкоголізму:

  • Печінка не здатна переробити величезну кількість алкоголю, який проходить через неї щодня. Вона збільшується в розмірах, модифікується і в кінцевому підсумку все це призводить до цирозу печінки.
  • Від тривалих запоїв страждає серцево-судинна система. Підвищується артеріальний тиск. У середовищі алкоголіків поширена смертність від інфарктів та інсультів. Серце просто не справляється з таким навантаженням.
  • Також страждає нервова система. Алкоголік стає нервовим і дратівливим. Часто впадає в депресії і його відвідують думки про суїцид.

  Переваги виведення з запою в клініці Реванш

  З якої причини потрібно вибрати саме клініку «Реванш» для лікування алкоголізму:

  • У нашій клініці працюють лікарі з високим ступенем кваліфікації.
  • У нас індивідуальний підхід до лікування кожного пацієнта. Завдяки цьому дуже високий відсоток людей зуміли впорається з хворобою. Про це свідчить статистика і відгуки з якими у вас є можливість ознайомитись на сайті.
  • Комфортні умови проживання. Доброзичлива атмосфера налаштовують пацієнта жити без алкоголю і дають зрозуміти, що світ не ворожий йому і життя без алкоголю теж може бути цікавим.
  • Впроваджено, і успішно працює програма 12 кроків. Що дозволяє алкоголіку стати гідною частиною соціуму і в будь-який момент отримати допомогу і підтримку.
  • Ціни на процедуру “виведення з запою” і подальшу реабілітацію нижче ринкових . Вони цілком доступні і виправдані, тим більше, якщо врахувати суму, яку щодня алкоголік витрачає на алкоголь.
  • Анонімність лікування.

  Ми простягаємо вам руку і пропонуємо зробити крок до здорового і тверезого життя.

  Адреса та контакти клініки Реванш

  Якщо у вас, чи ваших близьких є проблеми з алкоголем, тоді не відкладайте лікування і обрив запою в Києві. З кожним прийомом алкоголю проблеми тільки збільшуються. Звернутися по медичну допомогу не соромно. Алкоголізм є хворобою, а хворобу краще не запускати.

  Наші контакти:

  • місто Київ, вулиця Тираспольська, 46 Б
  • наш телефон: +38 (066) 2402244
  • замовивши зворотний дзвінок на нашому сайті, ми вам обов’язково зателефонуємо.
  Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
  +38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
  або замовте дзвінок , Вам зателефонують!