Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Нарколог на будинок в Києві

Одне слово наркоманія вже вселяє жах. Від цього страшного захворювання щорічно вмирають тисячі дорослих людей і підлітків. Статистика по цій залежності – сама жахлива серед всіх. Це шлях до злочинів, розпачу і смерті. Що собою являє це захворювання?

Наркоманія – це залежність від вживання наркотичних речовин, які викликають стан ейфорії і змінюють сприйняття дійсності.

По суті, у людини виробляється фізична і психологічна тяга до наркотиків. Без регулярної дози починається ломка. Все це супроводжується незворотними процесами в організмі, погіршенням самопочуття, порушенням розумової діяльності, що в результаті призводить до повної деградації. Пацієнти з цією недугою схильні до злочинів, причиною чого є необхідність отримати гроші на нову порцію наркотиків. Ін’єкційні наркомани крім усього вище перерахованого, також, входять до першої групи ризику по зараженням гепатитом, ВІЛ та іншими небезпечними захворюваннями. Професійна наркологічна допомога і медичне втручання – єдине, що може допомогти хворому подолати згубну звичку і повернутися до нормального життя. В іншому випадку з великою ймовірністю настане летальний результат

Нарколог на будинок Київ

Чому виникає наркотична залежність?

Фахівці виділяють всього три основних групи причин розвитку наркотичної залежності:

  1. Фізіологічні. Простіше кажучи, це спадкова схильність. Надлишок або нестача нейромедіаторів в головному мозку людини призводить до відчуттів постійної, безпричинної тривоги, страху, депресивності і т.д. Таким чином, вживаючи наркотик, людина знімає напругу і стрес. На наступних етапах залежно доза вже не приносить того задоволення, але особина вже потрапляє в пастку.
  2. Психологічні. Підставою до цього виду залежності є незрілість особистості. Бунтарство, несприйняття реального світу, погана усвідомленість – все це сподвигает людину спробувати щось заборонене і небезпечне. Особливо це стосується підлітків і творчих людей. До речі, люди мистецтва помилково вважають, що наркотики надихають на шедеври, підсилюють розум і інтелект. Можливо на перших етапах це і так, але вже наступні прийняття доз призводять тільки до фізичного і емоційного руйнування.
  3. Соціальні. Ці причини обумовлюються середовищем, в якому знаходиться хворий. Відсутність пропаганди здорового способу життя, соціально ненормальна сім’я або друзі, також, впливають на підсвідомість особистості і часом штовхають на необдумані вчинки.

Скільки всього існує стадій наркоманії?

Перша стадія характеризується відсутністю сильно вираженої фізичної залежності. Хворий не відчуває поки що ломки, безпроблемно переносить відсутність дози і основним спонуканням до прийняття чергової порції є просто емоційне задоволення. Однак, частота прийому наркотичних речовин поступово наростає. Людина відчуває психологічне збудження і бадьорість. Починає віддалятися від звичного кола спілкування. Як кажуть дослідження, на цьому етапі більшість починає розуміти всі масштаби проблем і деякі особистості кидають це згубну справу, але так роблять лише одиниці.

Друга стадія вже пов’язана з фізичною залежністю. Починається ломка і порушення в роботі організму хворого. Перерви між прийомами наркотиків скорочуються. Спостерігається абстинентний синдром при відсутності чергової дози. Повністю змінюються пріоритети хворого. Всі думки спрямовані лише на те, де роздобути нову порцію. На цьому етапі пацієнту необхідні послуги нарколога на дому .

Третя стадія – завершальна і найбільш небезпечна. Людина вже не може нормально жити без наркотиків. Тепер головна причина прийняття дози – це не емоційне задоволення, а фізіологічна необхідність без якої залежний не зможе функціонувати. Спостерігається серйозні порушення в роботі організму і повна деградація. В цьому випадку врятує тільки виклик нарколога на будинок, який можна зробити цілодобово.

Як допомогти залежному?

Якщо ваша близька і дорога людина потрапила в таку непросту життєву ситуацію, то зволікати ні в якому разі не можна. Запорукою одужання залежного і повернення до нормального життя є своєчасна реабілітація. Кращим виходом буде виклик приватного нарколога на будинок.

Наша наркологічна клініка Реванш – це спеціалізований медичний заклад, який надає професійну допомогу наркоманам і людям з іншими видами залежності. Лікування здійснюється таким чином: на будинок виїжджає бригада лікарів, що проводить медикаментозне лікування пацієнта. Тобто, з організму хворого виводяться всі шкідливі речовини і токсини. Вводяться підтримуючі препарати, які поступово відновлюють роботу всього організму. Далі пацієнта чекає психологічна реабілітація в нашому центрі. Як відомо, залежність на підсвідомому рівні набагато могутніше залежності фізичної. Наші досвідчені психологи допомагають хворому побороти звичку, переступити через себе і назавжди відмовитися від згубних речовин.

Підтримка і допомога надається на всіх етапах лікування. Важливим є те, що ми не утримуємо наших пацієнтів примусово. Фахівці проводять розмову таким чином, що людина сама мотивується у власному зціленні.

Клініка Реванш – це найкраще рішення

Не зволікайте з дзвінком. Поспішайте зберегти життя і здоров’я близької людини! Звертайтеся в нашу клініку, адже у нас:

  • Працюють кваліфіковані фахівці з відповідними дипломами та сертифікатами.
  • До кожного пацієнта здійснюється індивідуальний підхід, відштовхуючись від історії хвороби і особливостей організму.
  • На стаціонарному лікуванні пацієнтів забезпечують якісним харчуванням і комфортними умовами проживання.
  • За кожною людиною закріплюється особистий консультант, який буде повідомляти родичам про процес лікування.
  • Виклик нарколога на будинок в Києві проводиться цілодобово .
Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!